Take a fresh look at your lifestyle.

تست هوش مالی

تست هوش مالی

اگر شما جزء افرادی هستید که فکر میکنید از هوش مالی بالایی برخوردار هستید به شما پیشنهاد میکنیم که این آزمون را انجام دهید. این آزمون میتواند وضعیت هوش مالی شما را تعیین کند و به شما بگوید که در چه جایگاهی قرار دارید. همانطور که قبلا گفته شد هوش مالی اهمیت زیادی در ثروتمند شدن افراد دارد. در اینجا آزمونی طراحی کرده ایم که در عین جذابیت میتواند به شما اطلاعات مفیدی در این زمینه ارائه کند.

 

این آزمون وقت چندانی از شما نمیگیرد اما با انجام Hن میتوانید بفهمید که چه جایگاهی دارید و آیا به اندازه ای که فکر میکنید از هوش مالی بالایی برخوردار هستید یا خیر.  شاید بعد از این آزمون به این فکر بیافتید که برای افزایش هوش مالی خود نیاز است که اقدامات جدی را انجام دهید. مطمعناQ شما هم جزء افرادی هستید که عاشق ثروتمند شدن هستند. پس این آزمون را ازدست ندهید.

 

دراین‌جا می‌خواهیم بدانیم که شما از لحاظ مالی چقدر باهوش و بااستعداد هستید. بهتر است خود را آماده کنید و این آزمون را انجام دهید. نمره‌ای که کسب می‌کنید به شما کمک می‌کند تا بفهمید وضعیت مالی‌تان چگونه است و برای بهترن شدن آن، چه کارهایی را باید انجام دهید، از انجام چه کارهایی دست بکشید و انجام چه کارهایی را ادامه دهید. ماهیت این تست به گونه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا دریابید با این روش زندگی که در پیش گرفته‌اید، آینده‌ مالی‌تان چگونه خواهد بود

طی مطالعه ی صورت گرفته در کشور آمریکا که بروی مدیران شرکتهایی که حداقل ۱۵۰ کارمند داشتند صورت گرفت، نتیجه ای به دور از انتظار و خیره کننده بدست آمد. میانگین نمره ی مدیران این شرکت ها در رابطه با مسائل بنیادی مالی ۳۵% از کل نمره بود.

 

آزمون هوش مالی توسط تیم ماهان تیموری و برای تخمین هوش مالی شما طراحی و محاسبه شده است. شما بعد از شرکت در این آزمون قادر خواهید بود توان هوش مالی و همچنین توان میلیاردر شدن خود را بسنجید و از آن به عنوان عامل انگیزشی خود استفاده کنید و برای میلیاردر شدن قدم بردارید.

ما در تیم آموزشی ماهان تیموری بیشتر از سه سال در زمینه ی هوش مالی افراد در ایران تحقیق و بررسی کردیم شما بعد از این تست نسبت به هوش مالی خود بهترین اطلاعات را پیدا میکنید.

 

روی دکمه شروع آزمون کلیک کنید سوالات را بخوانید و لطفا در پاسخگویی کاملا صادق باشید 

 

 

 

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.