Take a fresh look at your lifestyle.

رقص عقاب ها تاثیر اطرافیان

رقص عقاب ها

موضوع تاثیر اطرافیان در موفقیت بسیار مهم می باشد، به طوری که اگر شما دستور العمل های ارائه شده در این ویدئو را اجرا کنید قطعا تاثیر آن را در کمتر از سه ماه آینده خواهید دید .

اگر حقوق ده نفر از نزدیکان خود را با هم جمع بزنید و سپس بر ده تقسیم کنید شگفت زده خواهید شد از اینکه میانگین حقوق آن ها بسیار نزدیک به حقوق شما می باشد. ما همیشه باید دوستان مناسب انتخاب کنیم .

مقالات مرتبط با این موضوع که برای شما آماده کردیم.

تأثیر دوست در موفقیت

نقش دوست در ثروتمند شدن

ویژگی دوست خوب

افراد منفی و بازدارنده را کجای دلمان بگذاریم؟

چند نکته در انتخاب اطرافیان

 

 

این کتاب را حتما مطالعه کنید:

پدر و مادر ها معمولا به ما می گفتند که با چه کسی دوست نشو ولی نمی گفتند که دوست خوب چه کسی است؟ انتخاب اطرافیان مناسب تاثیر بسیاری در زندگی و کسب و کار ما خواهد داشت.

برای مثال دوست شدن با کسی که در کسب و کارش بسیار موفق است می تواند تجربیات بسیار مفیدی را به ما انتقال دهد و بر عکس دوستی با یک فرد معتاد می تواند ما را هم به این دام بیندازد، پس بسیار مهم است که چه دوستان و اطرافیانی را انتخاب می کنیم و این امر در کسب و کار ما تاثیر گذار می باشد .

در این ویدئو تاثیر اطرافیان در زندگی سه تن از دوستان ثروتمند استاد به طور کامل شرح داده شده و نشان می دهد که انتخاب دوست مناسب چه قدر می تواند تاثیر گذار باشد. یکی از دوستان استاد که بسیار ثروتمند می باشد در ابتدای شروع کار خود سه بار ورشکست شد و در نهایت از طریق راهنمایی که یکی از دوستانش کرد توانست بسیار ثروتمند شود و آن فرد خود نیز ثروت بسیاری بدست آورد و این امر نشان دهنده ی تاثیر اطرافیان می باشد، که یکی از دوستان چقدر می تواند زندگی و کسب و کار انسان را تغییر دهد.

همچنین یکی دیگر از دوستان استاد که در یک شرکت کار می کرد و جایگاه و درآمد نسبتا خوبی هم داشت پس از راهنمایی یکی از دوستانش از شرکت خارج شد و برای خودش یک کار راه اندازی کرد. پس از آن علاوه بر اینکه درآمدش ۵ برابر شد دیگر خودش صاحب کار خودش بود . 

در این رابطه مطالعه ی کتاب پرواز با عقاب ها بسیار مفید می باشد. اگر می خواهیم ثروتمند شویم باید راه و شیوه ی آن را از افراد موفق در این زمینه بیاموزیم.

این موضوع به طور کامل در ویدئوی زیر توسط استاد ماهان تیموری شرح داده شده است؛ حتما ویدئو را به طور کامل مشاهده کنید.

تیم آموزشی ماهان تیموری

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 نظر
 1. یوسف شرقی
  یوسف شرقی کاربر می‌گوید

  با سلام خدمت جناب تیموری و اعضای محترم سایت بسیار عالی ایشون با دیدن این کلیپ به یاد کلیپی از رندی گیج افتادم که او هم در اون کلیپ تاثیر دوستان و رفقا را در میزان در امد سهیم میدونست و میزان درامد حال حاضر شما رو میانگینی از درامد ده نفری که با اون ها در ارتباطی میدونست این کلیپ واقعا میتونه تاثیر عظیمی رو در ما ایجاد کنه به شرطی که اون رو درک کنیم د ر مورد خودم باید بگم که من هر چند به ظاهر دوستان صمیمی طیادی ندارم یعنی در کل ادمی هستم که از نظر تیپ شخصیت شناسی درون گرا هستم اما همین افرادی رو هم که در دور و بر خودم دارم هم سعی میکنم با وسواس خاصی انتخاب کنم چون میدانم که تاثیر عظیمی در زندگی من دارند اما در مواقع بیکاری اکثرا کلیپ ها و سیدی های اموزش موفقیت و انگیزشی میبینم به طوری اکثر شب ها قبل از خواب حتما یک بحث موفقیتی و انگیزشی رو میبینم که شدیدا توصیه میکنم به کسانی که دوستان زیادی ندارند میتوانند از این روش استفاده کنند چون هم میتونن دوستان زیادی جذب کنند و هم موفق تر شوند به دوستان گرامی هم توصیه میکنم حتما به مطالعه کتب های موفقیت و انگیزشی بپردازنند مثلا برای شروع میتونن کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین و یا مجیک راندا برن که توی اینترنت هم به طور رایگان میشه پیدا کرد مطالعه کنند و یا همین مطالب سایت جناب تیموری رو که واقعا زحمت میکشن گوش بدن و مطالعه کنن
  ممنون و سپاسگزارم
  دم همتون گرم

  1. محمد عرفان کاربر می‌گوید

   آقای شرقی من با شموافق هستم

 2. حسن همتی
  حسن همتی کاربر می‌گوید

  سلام فایل ها قابل دانلئود نیست

 3. بهروز مدرس احمدی
  بهروز مدرس احمدی کاربر می‌گوید

  به عنوان تجربه شخصی بخوام بگم طی یک سال اخیر که بطور جدی پیگیر جریان رشد شخصی و افزایش سطح کیفی زندگیم شدم اتفاقات مثبت زیادی رخ داده. یکی از این اتفاقها آشنایی با افرادیه که خط فکرشون با من یکیه و به دنبال تلاش و کوشش برای رسیدن به ثروت بیشتر هستن. به عنوان نمونه از طریق یکی از دوستان نزدیکم با فردی آشنا شدم که مدیر عامل یک شرکت صادرات زعفران هستش و به دنبال تکمیل اعضای تیمشه و یا از طریق دوست دیگه ای مقدمات ارتباط با بخشدار شهرمون برقرار شد که حامی ایده های تجاری بنده شدن. من کاملا موافقم که دوستان و اطرافیان تاثیر به سزایی در موفقیت یا شکست ما دارن. و به شخصه معتقدم که مقدمه ایجاد این نوع روابط موثر بالا بردن سطح آگاهی از طریق مطالعه کتابهای انگیزشی و رشد فردی و استفاده از محتواهای مفید سایتهای خوبی مثل این سایته. و به جرات می تونم بگم که در حال حاضر یکی از ده دوستی که تاثیرش تو زندگیم طی همین یه ماه آخر چشمگیر بوده آقای تیموریه. البته نه به صورت مرسومش که آدما با هم دوستن. همین که از مقاله ها و ویدیوهای آموزشی این سایت استفاده کنیم و با نظراتمون سهمی در رشد و پیشرفت خودمون و بقیه داشته باشیم خودش یه نوع رابطه دوستی مثبته.

  1. ماهان تیموری
   ماهان تیموری کاربر می‌گوید

   سلام بهروز عزیز ارز شما ممنونم و دیدگاه بسیار مفیدی بود شاد باشید عزیزم

 4. صادقی محسن کاربر می‌گوید

  سلام به همه ی دوستان و استاد عزیز
  کاملا موافقم با فرمایشات شما. تأثیر دوستان و اطرافیان خیلی زیاده. دوست دارم خاطره ای در این رابطه تعریف کنم. شاید کمکی هر چند کوچیک به دوستان خواننده ی این مطلب بکنه.
  تقریبا بیست و دو سه ساله بودم که با افراد خوبی در ارتباط نبودم. پدرم خیلی مخالف بود که من با این مدل افراد دوست بشم ولی من متوجه نبودم. پدرم همیشه میگفت یه روز سرت به سنگ میخوره که خیلی دیره. اینا تورو به نابودی میکشن. گوش نمیکردم چون فکر می کردم خودم میدونم درست و غلط چیه خودمو بزرگ میدونستم و میگفتم من دیگه بزرگ شدم خودم میدونم چیکار کنم چیکار نکنم با کی دوست بشم با کی دوست نشم دوست دارم همه چیرو خودم تجربه کنم. من پسر خوبی بودم ولی دوستام نه. خودمو تو شرایط بدی انداخته بودم چیزی از ارزش و انسانیت برام نمونده بود.اتفاقات تلخی که هر وقت به یادش میوفتم تنم می لرزه. اعتیاد آدمو وادار به هر کاری میکنه. من قبل از اینکه به این روز بیوفتم حتی سیگار هم نمیکشیدم ولی زمانی به خودم اومدم که یک معتاد بودم. کسب و کارم رو از دست دادم اعتبارم بین کاسبای محل از بین رفت من کارکردن رو از بیست سالگی شروع کردم درس نخوندم ولی کاسب خوبی بودم اصلا فکر نمی کردم به این روز بیفتم.خداروشکر می کنم که الان پاکم. این پاکی و شروع دوباره ی زندگیم هم به واسطه ی یه دوست قدیمی بود. زندگیم رو دوباره ساختم من مدیون دوستم محمدم.وقتی منو تو اون شرایط دید خیلی تعجب کرد. یه حرفی اونموقع بهم گفت که هیچوقت فراموش نمی کنم گفت تو مثل یه عقابی که تو لجن گیر کردی من کمکت میکنم بلندشو دوباره پرواز کن.خسته بودم از خودم از زندگی. ولی امید دوباره گرفتم. تصمیم گرفتم و از اون شرایط بیرون اومدم. الان خداروشکر شرایط زندگیم و کسب و کارم بهتر شده. سال گذشته وقتی سمینار شما شرکت کردم سیگار میکشیدم بعد از سمینار سیگارم گذاشتم کنار. دیر به حرف پدرم رسیدم الانم ازش خجالت میکشم تشکر میکنم از شما استاد تیموری من بعد از سمینار آدم دیگه ای شدم. با اعتماد بنفس قوی.از همه ی کسایی که حرفای منو خوندن تشکر می کنم ازتون میخام به دوستایی که انتخاب می کنید دقت کنید. هر کسی لایق دوستی نیست. دوست باید رشدت بده نه که نابودت کنه. یه جمله ام از دوستم محمد بگم تموم دوستای بد مثل موریانه از درون نابودت میکنن که اصلا نمی فهمی یهو میبینی هیچی نیستی..نابود شدی…
  تشکر میکنم از همه ی عوامل تیم استاد و مخصوصا خود جناب تیموری

 5. محمد عرفان کاربر می‌گوید

  سلام کلیپ جالبی من خودم در زندگی این موضوع را بارها و بارها دیدم که افراد به خاطر اطرافیان یا دوستان غیر وجه خودشون چکار کردن با زندگیشون یک بار خودم هم آسیب مالی بزرگی کردم ممنونم

 6. مونا کاربر می‌گوید

  دوستی داشتم که در نوجوانی درگیر ارتباط بدی شد به افراد که در سنین 15 تا 21 سالگی هستند توصیه میکنم حتما حتما مراقب اطرایانشون باشند که همانها تبدیل به دوستانتان میشوند و می توانند شما را به شکست یا موفقیت نزدیک کنند

 7. زینب مرادی کاربر می‌گوید

  سلام. ممنونم از مطالب و کلیپهای ارزشمندتون. چرا لینک دانلود کلیپ ها رو قرار نمیدید که دانلود کنیم و همیشه داشته باشیمشون؟

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.