Take a fresh look at your lifestyle.

بهترین کسب و کارهای خانگی برای درآمدزایی از راه دور

بهترین کسب و کارهای خانگی برای درآمدزایی از راه دورReviewed by باقری on Nov 1Rating: 5.0

پول درآورید بدون اینکه خانه خود را ترک کنید! این ایده های شغلی برای کار در منزل بسیار آسان هستند و شما می توانید با انجام دادن این مشاغل در خانه در هر زمانی پول نقد دریافت کنید.

هیچ فرصتی بهتر از امروز برای کسب و کار خانگی نیست

در دنیای دیجیتال و عصر ارتباطات هیچ زمان و فرصتی بهتر از امروز برای کسب و کار خانگی فراهم نبوده است. مشاغل خانگی یک جایگزین عالی برای کسب و کار در بیرون از منزل هستند. آیا شما می خواهید در منزل بمانید و کارکنید چون می خواهید سلامتی خود را در خانه حفظ کنید یا باید از عزیزان خود مراقبت کنید یا دوست ندارید هر روز صبح به محل کار بیرون از منزلتان و دور تر از منزلتان بروید.

40 میلیون آمریکایی دورکاری می کنند

بر اساس اظهارات گروه های حامی حقوق بشر، بیش از 40 میلیون آمریکایی از راه دور کار می کنند. بعضی از آمریکایی ها در کنار کار بیرون از منزلشان از کسب و کار خانگی به عنوان شغل دوم و منبع درآمد دیگر استفاده می کنند. وقتی اقتصاد رشد می کند، شرکت های بیشتری به دنبال کارکنان بیشتر برای دورکاری و انجام کارهای آنها بیرون از شرکتشان هستند. برای شغل های از راه دور، شما نیاز به یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت و برخی از مهارت های اساسی و یک نگرش مثبت دارید. ادر این مقاله تعدادی از کسب و کارهای خانگی را که قابلیت دور کاری دارند را به شما معرفی می کنم و شما می توانید از طریق آنها کسب درآمد کنید و پول درآورید.

1. عنوان شغلی: میزبان ایر بی ان بی(AIRBNB HOST)

بهترین کسب و کارهای خانگی برای درآمدزایی از راه دور1

حقوق دریافتی: 924 دلار در هر ماه به طور متوسط

ایده آل برای: کسانی که فضای خالی دارند و ملاقات با افراد جدید را دوست دارند و همه نقاط داغ شهر و گردشگری شهر را می شناسند.

میزبان ایر بی ان بی چگونه شغلی است؟

شما می توانید در سایت هایی که اماکن اجاره ای را برای کوتاه مدت معرفی می کنند آدرس مکان خود را بدهید و در آن سایت ها ملک خود را ثبت کنید و ملک خود را به مهمانانی که در منطقه شما برای تعطیلات آمده اند اجاره دهید. اگر شما یک خانه تمیز دارید و میزبان بودن را دوست دارید، اتاق مهمان یا خانه مهمان خود را در سایت قرار دهید.

[btnForPushNotification]

چگونه آن را دریافت کنید؟

سایت هایAirbnb, VRBO یا HomeAway را ببینید و در انجا ملک خود را برای گردشگران ثبت کنید.

2. عنوان شغلی:به گردش بردن و مراقبت از سگ ها

بهترین کسب و کارهای خانگی برای درآمدزایی از راه دور2

حقوق دریافتی: 1000 دلار در هر ماه

ایده آل برای: دوستداران سگ ها و کسانی که به سگ ها عشق می ورزند

بردن سگ ها به پیاده روی و نگهداری از سگ ها چگونه شغلی است؟

از توله سگ های مردم مراقبت کنید و بابت آن پول بگیرید! راحت تر از نگهداری از توله سگ ها، نگه داری از سگ ها در خارج از شهر می تواند یک راه سرگرم کننده و درآمد زا باشد. نرخ های قیمتی خود را تنظیم کنید و انتخاب کنید که آیا آنها به خانه شما می آیند یا شما به خانه آنها می روید. به علاوه، شما دوستان جدید چهار پا خود را در اطرافتان خواهید داشت و دنبال خواهید کرد!

چگونه می توانید این کار را دریافت کنید؟ ثبت نام کنید تا یک سگ نگهدار در DogVacay و Rover شوید یا در Wag ثبت نام کنید تا سگ ها را به پیاده روی ببرید.

3. عنوان شغلی: مشاور فروش یا فروشنده مستقیم

 

بهترین کسب و کارهای خانگی برای درآمدزایی از راه دور3

چه مقدار دستمزد پرداختی می گیرید؟ این بستگی به خود شرکت دارد، اما شما معمولاً 20٪ تا 35٪ از فروش را به عنوان حق کمیسیون می گیرید.

ایده آل برای: فردی با روحیه کارآفرینی، پر انرژی و علاقمند به ملاقات افراد جدید.

برای چه شرکت هایی می توانید کار کنید؟

شرکت های لوازم آرایشی، تولید کنندگان لوازم آشپزخانه و یا تولید کنندگان محصولات مراقبت از پوست و مو به بازاریابان و فروشندگان مستقیم نیاز دارند تا محصولات آنها را در بازار عرضه کنند. شما یک پایگاه مشتریان ایجاد خواهید کرد و لیستی از مشتریانی که کالاها را به آنها فروختید خواهید داشت. دببی رویر مشاور مستقلی است که می گوید: “دلایل متعددی وجود دارد که من تصمیم گرفتم که به یک مشاور تبدیل شوم.” “من توانستم برای دوستم و خواهرم هم همین کار را پیشنهاد بدهم و آنها را نیز صاحب کسب و کاری کنم. علاوه بر این، می توان از طریق تلفن همه کارها را انجام داد و من به عنوان مادر یک کودک پیش دبستانی و کوچک وقت زیادی برای صرف کردن در کنار کامپیوتر نداشتم.

[btnForPushNotification]

چگونه می توانید این شغل را دریافت کنید؟

شما می توانید مستقیماً در شرکت هایی مانند Stella & Dot، یک شرکت جواهری که در سال 2010 بیش از 100 میلیون دلار فروش داشت، ثبت نام کنید. چندین شرکت دیگر شامل شرکت آون Avon (لوازم خانگی و وسایل شخصی)، The Cocoa Exchange (شرکت کاکائو و شکلات فروشی) و میز آلیس (مخصوص فروش گل) وجود دارند که می توانید برای آنها کار مشاوره فروش را انجام دهید.

وب سایت Direct Selling Association

شما همچنین می توانید از وب سایت Direct Selling Association بازدید کنید.تمام شرکت های ذکر شده در آن موافقت نامه ای را با قوانین اخلاقی دنبال می کنند، به طوری که آنها فرصت های قانونی ارائه می دهند. به طور معمول، آنها یک سرمایه گذاری کوچک برای شروع به شما می دهند(این یک عمل قانونی و استاندارد است) و گاهی اوقات هزینه ای را برای کالاهای فروخته شده به شما می پردازند. پس از آن شما می توانید به همان اندازه و یا به هر اندازه ای که می خواهید کار کنید و بر اساس میزان فروش خود سود دریافت کنید.

[btnForPushNotification]

نتیجه گیری

در دنیای دیجیتال و عصر ارتباطات امروز فرصت های خوبی برای کسب و کار خانگی وجود دارد که بهترین آنها به شما معرفی شد. مشاغل خانگی کسب و کار عالی برای تمام افراد با روحیه های کاری مختلف هستند. شما می توانید از حیوانات اهلی نظیر سگ ها مراقبت کنید یا آنها را بیرون ببرید و بابت آن پول درآورید. شما می توانید بازاریابی کنید یا مشاوره برای فروش محصولات دهید و یا خانه یا اتاق خالی خود را به گردشگران اجاره دهید.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.