Take a fresh look at your lifestyle.

بهترین مشاغل خانگی پردرآمد اینترنتی

احتمالا تابحال درباره مشاغل اینترنتی شنیده اید و یا اگر به دنبال کار بوده اید، حتما پیشنهاداتی در رابطه با انواع مشاغل اینترنتی داشته اید. شغل اینترنتی با ظهور اینترنت کم کم پا به عرصه حضور گذاشته و روز به روز به محبوبیت آن افزوده می گردد. گاها بسیاری از انواع مشاغل اینترنتی از مشاغل سنتی، کسب درآمد بیشتری دارند که موجب می شود بسیاری از افراد به سمت آن جذب شوند و روز به روز به کسانی که به اینگونه مشاغل روی می آورند، افزوده گردد. یکی از نمونه های موفق مشاغل اینترنتی، فروشگاه های اینترنتی می باشند که بسیار مورد توجه قرار گرفته و از همین رو، به کسب درآمد زیادی دست پیدا کرده اند. در ادامه قصد داریم تعدادی از انواع مشاغل اینترنتی که بیشترین بازده و سود آور تر می باشند را معرفی و بررسی نماییم.
مشارکت در فروش
 
اولین نوع شغل اینترنتی در خانه، شما می توانید با داشتن سایت یا وبلاگ و قرار دادن محتوای خوب داخل آن ترافیک زیادی را جذب کنید. سایت های بسیاری حاضرند تبلیغات محصولات خود را داخل سایت شما قرار دهند و در ازای فروش درصد قابل توجهی به شما پرداخت کنند.
هم اکنون افزونه های بسیاری برای این کار وجود دارند که به انجام این کار کمک زیادی کردند. با نصب این افزونه ها، هر بازدید کننده ای که از سایت شما به سایت فروشنده می رود رهگیری می شود و در صورت خرید به صورت اتوماتیک درصدی از فروش به حساب شما منظور می شود. میزان درصد از هر فروش معمولا توافقی بین سایت شما و سایت فروشنده خواهد بود.
 
تولید محتوا (بلاگ نویسی)
 
به راحتی می توانید از وقت خود کسب درآمد کنید. وب سایت های زیادی نیاز به نویسنده دارند تا در مورد کسب و کارشان یا محصولشان مقالاتی بنوسید و در وبلاگ یا سایت آن ها قرار دهد.
برای این کار یک سایت در مورد نویسندگی اینترنتی راه اندازی کنید و داخل آن محتوای عالی قرار دهید . روی آن تبلیغ کنید، به زودی بسیاری از وب سایت های نیازمند به محتوا، با شما تماس می گیرند و در خواست محتوا می کنند.
مراقب باشید وقتی تعداد مشتریان شما افزایش پیدا می کند از وب سایت خودتان غافل نشوید.
 
کلیک کنید و پول بگیرید
 
یکی از آسان ترین انواع مشاغل اینترنتی که حتی یک کودک ۱۰ ساله نیز قادر به انجام آن می باشد، این شغل است. افراد با ثبت نام در سایت هایی که مخصوص این امر ساخته شده اند، در ازای کلیک کردن روی تبلیغات و خواندن آن ها، پول دریافت می کنند. برای این امر کافیست در یکی از این سایت ها ثبت نام کنید و روز به روز تبلیغاتی که برای شما ارسال می شود را کلیک کرده و بخوانید. بعضا هستند کسانیکه با صرف روزانه ۳۰ دقیقه در این سایت ها، توانسته اند درآمدی ۱۰۰۰ دلاری داشته باشند.
 
وظایفی راانجام دهید و پول بگیرید
 
این شغل اینترنتی نیز دقیقا شبیه به شغل کلیک روی تبلیغات می باشد با این تفاوت که باید اعمال دیگری را انجام دهید. در این شغل از شما خواسته می شود که بصورت روزانه در یک سری سایت ها ثبت نام کنید، یا در برخی فروم ها نظر بدهید و یا حتی بازی کنید در ازای انجام این کار ها به شما پول پرداخت می شود.
 
تایپ کپچا
 
اگر از کاربران اینترنت باشید، احتمالا برای شما هم پیش آمده که بعضا با سوالاتی مبنی بر وارد کردن یک متن تصویری، روبرو شده باشید. این متن های تصویری که معمولا حروف و شماره هایی بصورت درهم ریخته و نا مفهوم روی آن نقش بسته است، وظیفه تشخیص انسان از ربات های اینترنتی را برعهده دارند. به این عمل، کپچا گفته می شود. یکی از ساده ترین مشاغل اینترنتی تایپ متون نوشته شده بصورت کپچا می باشد که درازای تایپ ۴ تا ۱۰ کاراکتر از کدهای کپچا، به شما پول پرداخت می شود. با ثبت نام در این سایت ها و انجام روزانه ۴ ساعت فعالیت و کپچا نویسی می توانید درآمدی حدود ۴۰۰ دلار در ماه داشته باشید.
 
 مدیریت رسانه های اجتماعی 

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنیم؟

 هر چند الان تعداد زیادی برنامه برای این کار وجود دارد. اما این کار فقط انتشار یک پست در زمانی خاص نیست بلکه استراتژی تولید محتوا هم در این کار بسیار مهم است.
در صورت مدیریت درست این بخش، هم فروش ایجاد می شود هم رضایت مشتریان از مالک رسانه های اجتماعی رشد زیادی می کند.
اکثر کسب و کارها مشکل زمان دارند. آن ها امکان تولید محتوا و انتشار آن را ، همیشه ندارند. شما در خانه خودتان می توانید از زمان خود درآمد کسب کنید و زمانی که قبلا پولی برای شما نداشت، حالا درآمد زا می شود. کافیست داخل سایت خود اطلاعات دقیقی از نحوه کار خود منتشر کنید و ترافیک را به سایت خود هدایت کنید.

 

فروش محصول خودتان 

 

اگر می توانید محصولی داشته باشید مثلا محصولات دست ساز زینتی ، برای محصول خود یک سایت طراحی کنید و کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید. برای محصولات خود تبلیغات کنید و فروش داشته باشید.
برای بسیاری از کسب و کار ها نیازی به دفتر نیست و شما می توانید شغل اینترنتی در خانه داشته باشید.
ایده های مشاغل اینترنتی در خانه معمولا با بودجه کم می توانند راه اندازی شوند. فقط باید استراتژی داشته باشید که شما را از رقبا متمایز کند و نسبت به رقبا و فعالان حوزه کاری شما بتواند دلیل خوبی برای خرید به مشتری شما بدهد.

 

یوتیوب

 

یکی از مشاغل پردرآمد اینترنتی، پول درآوردن از طریق یوتیوب می باشد. به این طریق که کافیست در partner program یوتیوب ثبت نام کنید و سپس به سادگی با آپلود کردن ویدیو هایی که دیگران از آن لذت ببرند به درآمدی ماهانه ۵۰۰ دلار برسید. افراد بسیار زیادی هستند که از طریق آپلود ویدیو های فراوان در یوتیوب توانسته اند به درآمد هنگفتی دست پیدا کنند.

 

مرکز خرید

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
شروع و راه اندازی کسب و کار با 10 میلیون تومان

 

شما می توانید یک وب سایت عالی برای فروش محصولات از یک حوزه خاص راه انداری کنید و درآمد کسب کنید. خرید داخل سایت شما انجام می شود و بعد از کسر درصد شما مابقی پول به حساب فروشنده اصلی ارسال می شود.
همه می توانند رایگان داخل سایت شما محصولات خود را قرار دهند و شما کافیست ترافیک را به سایت خود بیاورید. شما در این روش تامین کننده محصول نیستید.

 

مشاغل اینترنتی گوگل

 

یکی از داغ ترین انواع مشاغل اینترنتی که این روزها درباره آن بحث می شود، مشاغلی است که گوگل آن را ایجاد کرده است. این سرویس با نام GoogleAdSense قابل دسترس است. تقریبا می توان گفت که از هر ۱۰۰ نفری که اقدام به کسب درآمد ازطریق اینترنت می نمایند، ۷۰ نفر از گوگل این کار را انجام می دهند. استفاده از سرویس ادسنس گوگل یکی از بهترین راه های کسب درآمد از اینترنت می باشد که پیشنهاد می کنیم حتما به آن نگاهی داشته باشید.

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.