Take a fresh look at your lifestyle.

بهترین ایده های کسب و کار در سال 2019

همراه ما باشید با بهترین ایده های کسب و کار در سال 2019، شما همراهان گرامی همینطور متونید با کلیک روی این متن ( استارتو ) وارد ودیو های بخش استارتو بشید و کلی ایده خوب و حرفه ای از ما هدیه بگیرید.

 

ایده های کسب و کار نوین

 

 

ایده های کسب و کار نوین حاصل تفکر شبانه روز یکی از اعضای خلاق تیم آموزشی ماهان تیموری است; که امیدواریم در جهت کسب درآمد از آن استفاده کنید .

1 – اتاق اکسیژن (۲۷/۲/۹۴)

 

 

این اتاق ، اتاقی خاص با ویژگی هایی خاص می باشد. دیوار و سقف و کف این اتاق از جنس ضد صوت می باشد. طرحهایی خاص بر روی سطوح قرار دارد که باعث آرامش می شوند و بر اساس روانشناسی طراحی شده اند; طراحی داخلی این اتاق نیز بر اساس روانشناسی ; باعث آرامش می شود. طرح ها و رنگ های آرامش بخش می باشد.

در این اتاق موسیقی هایی خاص که برای انسان باعث آرامش روح و روان و جسم می شود پخش می شود.

اکسیژن یا بهتر بگویم هوایی مناسب جسم با درصدهای مناسب از اکسیژن ; هیدروژن ; نیتروژن و بقیه گازها منتشر می شود تا جسم و مخصوصا مغز احیا  شود.

طراحی اتاق بر اساس فنگ شویی انجام شده است.

ماساژ های مناسب و خاص ارائه می شود.

این سیستم می تواند بصورت فردی یا گروهی انجام شود.

 

2 – ماری چی ایرانی (۲۷/۲/۹۴)

 

 

در خارج از ایران رسم بر این است که پسری که عاشق دختری است ; زمانی که می خواهد از دختری درخواست ازدواج کند با گروهی از نوازندگان و خوانندگان به درب خانه دختر می روند و شروع به خواندن و نواختن می کنند و اینگونه درخواست ازدواج می کنند;این سیستم را برای ایران در نظر بگیرید که آهنگ مورد علاقه دختر یا پسر یا آهنگ مشترکشان نواخته می شود.

گروه می تواند این کار را بیرون از خانه دختر یا حیات خانه دختر یا داخل خانه دختر انجام دهد. بسیاری دنبال دو آوریهایی برای ازدواجشان هستند و از چنین خدماتی استقبال خواهند کرد. پس این ایده میتواند برای کسب درآمد بسیار کارآمد باشد.

 

3 – کلاه کاسکت (۵/۳/۹۴)

 

 

یکی از دلایل تصادف موتور سواران نداشتن دید از کنار کلاه آنان می باشد; درست است که آینه بغل وجود دارد ولی در ایران معمولا از آینه استفاده نمی کنن یا اصلا آینه را بر می دارند با اینحال این نوع کلاه باعث دید بیشتر می شود. مطمعناً با توجه به تعداد زیاد موتور سواران در کشورمان و راحتی که این نوع کلاه ها برای انها به ارمغان میاورد این کسب و کار میتواند بسیار پر سود باشد.

 

4 – آفتابگیر فرمان خودرو (۵/۳/۹۴)

 

 

یکی از مشکلات رانندگان در فصول گرم سال و در هنگام پارک خودروها، تابیدن آفتاب به داخل خودرو و گرم شدن اجزای آن است. مطمعمناً در دست گرفتن فرمانی که از شدت آغتاب داعغ شده است حس خوبی را به رانندگان منتقل نمیکند. پس فعالیت برای ارائه چنین آفتابگیری میتواند با استقبال زیادی رو به رو شود. بازار هدف شما با ارائه چنین محصولی بسار بزرگ خواهد بود.

این پوشش شامل ۳ قسمت می شود:

یک. آفتابگیر خود فرمان که روی کل فرمان را میگیرد و مانع از تابش نور خورشید و داغ شدن آن می شود; در قسمت بالا و پایین آن فضایی وجود دارد تا برای بستن قفل فرمان فضا وجود داشته باشد; این قسمت می تواند دارای کشی در لبه های کار باشد تا براحتی بر روی فرمان جا بیفتد.

*درحال حاضر کلاهی برای کارگران ساختمان وجود دارد که دارای پوشش بیرونی می باشد که نور آفتاب را برمیگرداند.

دو. پوششی برای روی ترمز دستی

سه. پوششی برای روی دسته دنده

 

5 – پیامک برای بانک ها (۱۰/۳/۹۴)

 

 

از آنجایی که بانک ها در ازای فرستادن پیامک به کاربرانشان موظف به پرداخت هزینه آن به اپراتور ها هستند ;لذا هر پیامک ارسالی شامل ۳ عدد پیام می باشد.

با مختصر کردن آن به ۱ یا ۲ پیامک مقدار زیادی از هزینه ها کاهش می یابد.

برای کم کردن هزینه ها ، نوع پیامک ها می تواند دسته بندی داشته باشد.

 

6 – ارسال پیامک مخصوص استادان و معلمان (۱۱/۳/۹۴)

 

 

در این سیستم که کار آن هشدار زمان کلاس برای استادان و معلمان می باشد بدین صورت عمل می کند که یک روز قبل از کلاس پیامی حاوی درس مورد نظر و مکان مورد نظر و ساعت مورد نظر ارسال می کند. بعد از ارسال ; در صورت فرستادن کلمه بله به سرور ارسال پیامک ، یعنی از طرف استاد مورد نظر تائید شده است.

اگر تا ۱ ساعت بعد ، پیامی دریافت نگردید دوباره همین پیام ارسال می شود و اگر دوباره پیامی دریافت نگردید از شماره ای خاص بصورت تلفن گویا با استاد مورد نظر تماس گرفته می شود. این سیستم بصورت اتوماتیک انجام می شود.

 

7 – سایز مناسب سوتین برای خانمها (۲۰/۳/۹۴)

 

 

یکی از دلایل مهم در افتادگی سینه زنان نبستن سوتین سایز مناسب می باشد; در قسمت زیر سینه ، عضلاتی وجود دارد که مانع از شل افتدن سینه می شود. در طول زمان اگر به این عضلات فشار زیادی وارد شود باعث از بین رفتن و ضعیف شدن این عضلات می شود و در نهایت باعث افتادگی سینه می شود.

اصولا سایز مناسب برای سوتین برای یک خانم سایزی می باشد که در حالت بسته بودن آن ; وقتی دست خود را بالا می برد چیزی از بدن ، از کنار سوتین بیرون نیفتد و در عین حال احساس نبسته بودن نداشته باشد.

محدوده سایز های عرف ۶۰ تا ۹۵ می باشد ;ولی سینه هایی وجود دارد که سایزی میان سایز های عرف را دارا می باشد و وجود چنین سایز هایی و استفاده از آن به سلامتی بیشتر سینه می تواند کمک کند.مثلا سایز ۸۲٫۵

برای بهبود کیفیت این سوتین ها می توان از آستر مناسب برای قسمت داخل کاسه استفاده کرد; که نخی و بدون حساسیت می باشد یا از جنسی شبیه به ژله ای استفاده می شود.

 

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
آشنایی با مشاغل درآمدزا برای زنان و خانم های خانه دار

8 – سایت املاک و زمین (۲۲/۳/۹۴)

 

 

این سایت با بخش بندی بازار در قسمتی خاص فعالیت می کند; این قسمت از بازار که در مقوله خانه و زمین فعالیت می کند فقط شامل خانه و زمین هایی می باشد که فروشنده آن تمایل به فروش زیر قیمت دارد و می خواهد زودتر به پول نقد برسد. افراد بسیاری هستند که در زمان خرید خانه و زمین به دنبال موردهایی میگردند که با تخفیف به فروش میرسند و وجود چنینی سایتی میتواند جذابیت زیادی برای انها داشته باشد. راه اندازی و مدیریت چنین سایتی میتواند یک کسب و کار اینترنتی پرسود باشد.

*در این سایت کارشناس مجرب برای قیمت می باشد که قیمت دقیق را با قیمت پیشنهادی فروشنده مقایسه می کند و در نهایت در سایت قرار می گیرد.

*گروهی عکاس حرفه ای برای گرفتن عکس از خانه یا زمین وجود دارد که حتما از خانه یا زمین برای عکس در سایت تهیه می کنند.

*کارشناس برای قیمت دقیق باید حتما از نزدیک خانه را بررسی و قیمت گذاری کند; می تواند یک گروه کارشناسی وجود داشته باشد.

*این سیستم می تواند برای کار های دیگه انجام شود.

*در این سایت مورد های شناسایی شده ; طبقه بندی می باشند بدین صورت که با توجه به درصدی که زیر قیمت گذاشته شده اند ; در طبقه خود قرار می گیرند.

 

9 – کنسانتره پرتقال (۲۳/۳/۹۴)

 

 

به دلیل اینکه در شمال ایران خاک گوگردی وجود دارد میوه و کنسانتره آن تلخ می شود که همین امر موجب عدم صادرات میوه شده و هیچ کشوری خواستار آب پرتقال ایرانی نیست بلکه از برزیل نیز کنسانتره پرتقال وارد می شود. در جنوب کشور پرتقال خوب یافت می شود. کنسانتره آن نیز تلخ نیست و میزان آن نیز کم است و پاسخگوی نیاز کشور نیست. این طرح سرمایه گذاری روی ایجاد باغات پرتقال در جنوب کشور و بدست آوردن کنسانتره مناسب می باشد.

کنسانتره پرتغالی که در جنوب کشور تولید میشود دارای کیفیت خوبی است و تلخ نیست اما به دلیلی اینکه به اندازه کافی تولید نمیشود نمیتواند پاسخگوی نیاز داخلی به این ماده باشد. شاید دانستن این نکته برای شما جالب باشد که پرتغال به عنوان محبوبترین ابمیوه شناخته میشود. و با توجه به نیاز بازارهای داخلی به کنسانتره پرتغال به کیفیت سرمایه گذاری در این بخش میتواد سود قابل توجهی به همراه داشته باشد چرا که بازار بزرگی در انتظار این تولیدات خواهند بود. فعالیت در این بخش میتواند فرصت کارآفرینی بسیار خوبی نیز باشد.

 

10 – تولید باتری در ایران (۲۶/۳/۹۴)

 

 

در حدود ۱۵ سال پیش به جز معدود باتری های قلمی و نیم قلمی خارجی ، باتری نیرو و پاری که برندی ایرانی می باشد در بازار موجود بود. در حال حاضر خیلی سال است که دیگر اثری از اسم آنها در بازار به آن صورت نیست و با توجه به بازار داغ و مصرفی باتری ها در ایران و با توجه به وسایل مختلفی که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد لذا تاسیس خط تولید انواع بخصوص قلمی و نیم قلم می تواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد. گسترش استفاده از وسایلی که از باتری های قلمی و نیم قلمی استفاده میکنند این فرصت را در اختیار سرمایه گذاران در این بخش قرار میدهد که بتوانند بخشی از این بازار پر سود را در اختیار خود قرار بدهند.

تکنولوژی ساخت باتری تقریبا می تواند قابل دسترس باشد.

 

تیم آموزشی ماهان تیموری ارائه دهنده

آموزشهای:کسب و کار ،کسب وکار اینترنتی ،رشد و بهبود شخصی , کارآفرینی , کسب و کار اینترنتی

 

 

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید.

 

ایده های کسب و کار آنلاین می تواند به شما برای رسیدن به استقلال مالی کمک کند. شما می توانید از روزانه ۵ الی ۹ ساعت کار خلاص شوید و تبدیل به رئیس خود شوید. شما می توانید پول زیادی از اینترنت با استفاده از یک ایده کسب و کار آنلاین ایجاد کنید. باید بهترین ایده کسب و کار آنلاین را بر اساس مهارت های خود انتخاب کنید. گاهی اوقات مشکل انتخاب بهترین ایده کسب و کار آنلاین است.

 

ایده های کسب و کار

۱- مشاوره دیجیتال

اولین ایده کسب و کار آنلاین در سال ۲۰۱۹ شروع یک مشاوره آنلاین دیجیتال است. انتظار می رود که شرکت های زیادی امسال به دنبال کارشناس فنی حوزه IOT (اینترنت اشیا) باشند تا از آنها مشاوره و راهنمایی بگیرند.. دستگاه های IoT به سرعت در حال رشد هستند. اگر شما دارای تخصص در فن آوری اطلاعات هستید، می توانید یک مشاوره دیجیتال آنلاین را شروع کنید و درآمد خوبی را بدست آورید.

ایده های کسب و کار

 

۲- سفارش آنلاین غذا
بازار سفارش غذای آنلاین هندوستان در هر سه ماهه به میزان ۱۵٪ در حال رشد است. مردم در حال پیشرفت در زمینه فناوری و آماده عرضه آنلاین غذا هستند. اگر شما می توانید یک سیستم سفارش آنلاین غذا خوب طراحی کرده و تحویل غذا را به موقع انجام دهید، می توانید در کسب و کار سفارش آنلاین غذا سریعا از رقبای خود جلو بزنید و موفق شوید.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
مدیریت مالی کسب و کار

۳- راه اندازی وب سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی با نرخ غیرمنتظره در سراسر جهان رو به رشد هستند. بنابراین راه اندازی فروشگاه اینترنتی در سال ۲۰۱۹ یک ایده کسب و کار آنلاین بسیار خوب است. شما باید در ایجاد یک استراتژی تجاری خوب و تکنیک های بازاریابی در این کسب و کار بسیار سخت تلاش کنید. سرمایه گذاری مورد نیاز برای این کسب و کار متوسط ​​است.

ایده های کسب و کار

 

۴- پشتیبانی فنی از راه دور

پشتیبانی فنی از راه دور، ایده جدید کسب و کار آنلاین در سال ۲۰۱۹ است. بسیاری از صاحبان کسب و کار های کوچک نمی توانند حقوق تمام وقت برای کارکنان خود پرداخت کنند آنها ترجیح می دهند شخص فنی را برای حل مشکل بکار بگیرند. اگر شما تجربه در کامپیوتر و شبکه دارید، می توانید این کسب و کار را شروع کنید.

 

۵- آموزش آنلاین

اگر مهارتهای لازم برای تدریس در هر زمینه ای برای انواع اقشار حتی دانش آموزان را داشته باشید می توانید کسب و کار آنلاین خود و یا آموزش آنلاین را شروع کنید. شما می توانید این کار را با ساخت وب سایت خود یا انجام آموزش به تک تک مخاطبان در اسکایپ انجام دهید. این روش منحصر به فردی برای تولید درآمد آنلاین است.

۶- راه اندازی وبلاگ

راه اندازی وبلاگ یک ایده کسب و کار آنلاین همیشه درخشان است. شما می توانید درآمد منظم از طریق وبلاگ نویسی ایجاد کنید. وبلاگ نویسی به معنای ایجاد یک وبسایت است که در آن شما اطلاعات مفیدی به اشتراک می گذارید. هنگامی که ترافیک وبلاگ شما رشد می کند، می توانید از طریق گزینه های مختلف مانند تبلیغات، بازاریابی وابسته، ارتقاء محصول و از طریق راه های دیگر، درآمد کسب کنید.

۷- همکاری در فروش

در این روش شما با مراجعه به وبسایت هایی که از این روش بازاریابی استفاده می کنند کد منحصر به فرد خود را دریافت می کنید و برای هر محصول نیز لینک مختص خود را دریافت می کنید و می توانید آن را در وبسایت خود و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

زمانی که مشتری از طریق آن لینک محصول را خرید کند مقدار مشخصی (مثلا ۱۵%) پورسانت از طرف فروشگاه اینترنتی مبدا به شما تعلق میگیرد.

این روش کسب درآمد اینترنتی نیاز به هیچ سرمایه ای ندارد.

۸- راه اندازی کانال یوتیوب و آپارات شخصی

یکی از برجسته ترین ایده های کسب و کار آنلاین، شروع به ساختن کانال ویدیویی یوتیوب خود در سال ۲۰۱۹ است.

اگر شما این کانال را ایجاد کنید می توانید ویدئو های منحصر به فرد را در آن آپلود کرده و میان کاربران محبوبیت پیدا کنید و بازدید های ویدیو هایتان بالا برود و پس مدتی اگر بازدید هایتان به حد کافی افزایش یافت شما می توانید برای برنامه شریک کانال یوتیوب درخواست دهید. این برنامه برای قرار دادن تبلیغات در ویدیوهای آپلود شده توسط شما است.

۹- ایجاد یک محصول دیجیتال

کسب و کار آنلاین بعدی، ایجاد یک محصول دیجیتال و بازاریابی است. محصول دیجیتال می تواند کتاب الکترونیکی، تم وردپرس، محصول جستجوگرها، پلاگین، دوره ها، عکاسی و غیره شما باید آنها را یک بار ایجاد کنید و پس از آن برای هر یک از فروش سود ببرید. شما باید از طریق وب سایت خود، لیست ایمیل و یا از طریق مشارکت وابسته، به ارتقاء محصول دیجیتال خود بپردازید.

۱۰- توسعه اپلیکیشن
استفاده از اپلیکیشن ها در حال رشد است و انتظار می رود در چند سال آینده چند برابر شود. اکثر افراد امروزه می خواهند اپلیکیشنی بسازند و اگر شما توانایی کد نویسی اپلیکیشن را دارید این کار مخصوص شماست.

۱۱- تولیدگر محتوا شوید

تقاضای جذب نویسندگان و سازندگان محتوا در حال افزایش است. اگر شما در نوشتن خوب هستید، می توانید خدمات نوشتاری خود را به مشتریان آنلاین ارائه دهید. شما می توانید خدمات خود را از طریق وب سایت خود و یا از طریق بازاریابی ایمیل ارائه دهید. شرکت های زیادی به دنبال تولید کننده محتوا هستند.

۱۲- فریلنسر شوید

فریلنسر فرد مستقل است که پروژه ای و برای افراد مختلف کار می کند. فریلنسر قرارداد خاصی را از شرکت ها یا سازمان می گیرد. اگر شما متخصص در طرز تفکر خاص برای ارائه مشاوره یا پروژه هستید، می توانید حرفه خود را به عنوان یک فریلنسر شروع کنید.

۱۳- طراح و توسعه دهنده وب

استفاده از اینترنت در حال رشد است و نیاز به ایجاد یک وب سایت ادامه خواهد یافت. بنابراین تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب، گزینه سودآوری است. یک توسعه دهنده وب شخصی است که وبسایت یا وبلاگ را ایجاد می کند. برای انجام این کار، باید برنامه نویسی را یاد بگیرید، که زمان و کار سختی را به همراه خواهد داشت. اما اگر مایل هستید تلاش کنید، می توانید آن را به خوبی انجام دهید.

۱۴- مشاور سئو (SEO)

بهینه سازی موتور جستجو یک زمینه تخصصی است. بسیاری از شرکت های آنلاین، نیاز به بهبود رتبه خود در موتور های جستجو دارند. اگر در بهینه سازی موتورهای جستجو مهارت دارد، می توانید کسب و کار خود را برای ارائه مشاوره SEO آماده کنید. در این کسب و کار، شما باید به دنبال افزایش رتبه بندی جستجو در وب سایت باشید.

 

ایده های کسب و کار

از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.