Take a fresh look at your lifestyle.

استاد ماهان تیموری تبریک سال نو ۱۳۹۵

 

استاد ماهان تیموری تبریک سال نو ۱۳۹۵

 

استاد ماهان تیموری استاد ماهان تیموری استاد ماهان تیموری استاد ماهان تیموری استاد ماهان تیموری استاد ماهان تیموری استاد ماهان تیموری

استاد ماهان تیموری در این کلیپ نسبت به برنامه ریزی سال 1395 صحبت میکنند. شما با مشاهده این کلیپ و انجام دادن تمرینات می تونید سال1395 را به یکی از بهترین سالهای زندگی خودتون تبدیل کنید.

 

 

عمری با حسرت و انده زیستن نه برای خود فایده ای دارد و نه برای دیگران باید اوج گرفت تا بتوانیم آن چه را که آموخته ایم با دیگران نیز قسمت کنیم لحظات از آن توست؛ آبی، سبز، سرخ، سیاه، سفید،… رنگهایی را که بایسته است بر آنها بزن روزهایت رنگارنگ سال نو مبارک.

نظرات شما نسبت به زندگینامه‌ی آقای اکبر ملکوتی ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 

 

برای دانلود کلیپهای انگیزشی و کلیپهای آموزشی کلیک کنید

 

 

برای دانلود رایگان کتاب توقف در سرتا سر مسیر ممنوع
کلیک کنید

دانلود کتاب اگر می خواهی با عقاب ها پرواز کنی، باید دست از خاک بازی با اُردک ها برداری.دانلود کتاب کاملا رایگان است ,زندگی فرصتی غنیمتی برای رشد کردن و شکوفا شدنِ که نباید به بیهودگی و بی هدفی طی بشه، دوستان و افرادی که ما با اون ها ارتباط داریم، یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین عوامل رشد یا عدم رشد ما محسوب میشن و این عامل زمانی بیشترین اثر رو در روند رشدی افراد میزاره که یک فرد در مسیر موفقیت قرار داره. زمانی که موفق شدن، بهترین شدن، ثروتمند شدن، در آرامش و آسایش بودن رو انتخاب می کنی، خیلی خیلی بیشتر از یک فرد عادی باید به این نکته توجه کنی. زمانی به درک این موضوع می رسیم که تصمیم گرفتیم در مسیر رسیدن به اهدافمون با سرعت بیشتری قدم برداریم.

اگر کمی به گذشته و دستاوردهایی که به دست اُوردی توجه کنی، نتیجه می‌گیری که همراهی یک دوست یا همکار یا به‌طورکلی یک شخص باعث

خیلی مهمِ که با چه کسانی در ارتباط هستی، این افراد آینده‌ات رومی سازن. شاید خیلی شنیده باشیم که هم‌نشینی با افراد بزرگ انسان رو بزرگ می کنه و باعث سعادتش میشه و بالعکس نشست‌وبرخاست با افراد نامناسب نیز میتونه انسان رو به بیراهه یا تباهی بکشه. می خوام این موضوع رو عمیقاً درک کنی که دوستا و افرادی که باهاشون در ارتباط هستی تا چه اندازه می تونن روی روند زندگیت تأثیرگذار باشن. همچنین باید به این نکته هم توجه کنی که ارتباطات رکن اصلی موفقیت در عصر حاضرِ و برای کسب موفقیت‌های بیشتر باید ارتباطات سازنده و مناسبی ایجاد کنی و روی ارتباطات ارزشمند سرمایه‌گذاری کنی.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.