Take a fresh look at your lifestyle.

از ریشه قوی باش

از ریشه قوی باشReviewed by حسین تیموری on Feb 19Rating: 5.0
 
از ریشه قوی باش

 

قبل از این بگم چطور از ریشه قوی باش ، لازم میدونم درباره‌ی موضوع مهمی با شما صحبت کنم. بررسی این‌ که چرا الان ثروتمند نیستی به عوامل مختلفی بستگی داشته و داره و ما به‌ مرور به همه‌ ی جوانب خواهیم رسید.

 

به‌ طور کلی به دو دلیل شما الان ثروتمند نیستی:

  • عوامل درونی
  •  عوامل بیرونی

 

همین دو عنوان جای بحث بسیار داره و باید به‌طور کاملاً جزئی و ریشه‌ ای مورد بررسی قرار بگیره تا افراد بتونن عملکرد عالی و قوی داشته باشن.

فرض کنید درختی دارید که ریشه‌های مریض و بیماری داره و به همین شکل و با همین شرایط رشد کرده و الان که به سن باردهی رسیده محصول قابل‌ توجهی نداره!

 

ما میتونیم هر فرد رو به یک درخت تشبیه کنیم که به نسبت مجموعه‌ ای از عوامل و شرایط درونی، به مجموعه‌ ای دستاورد بیرونی دست پیدا کرده.

۱. عوامل درونی:

برای اینکه از پایه قوی بار بیایم و قوی رشد کنیم باید ریشه‌های محکم و قوی داشته باشیم. عوامل درونی که تأثیرات بسیار زیادی روی دستاوردها و موفقیت‌های بیرونی داره از موضوعاتی هست که غالباً بهش توجه نمیشه و معمولاً افراد برای پیدا کردن ایراد کار و عدم موفقیت هاشون به ظواهر توجه میکنن و این شاید برای مدتی تغییراتی ایجاد کنه اما قطعاً ماندگار نخواهد بود.

برای کسب موفقیت فرقی نمی کنه در هر زمینه‌ای، باید از پایه قوی باشیم و از درون این قدرت رو درک و احساس کنیم.

تمام عوامل تأثیرگذار از نوع تأثیرگذاری باورها گرفته تا شیوه‌های درست ثروتمند شدن و ارائه‌ی راهکارهای عملی از سرفصل‌هایی بوده که در پکیج کسب ثروت و آرامش ازش صحبت شده و میشه گفت از پایه و اساس آموزش راه‌های ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن افراد این هست که تو از پایه شروع کنی و آگاهیت رو در این زمینه بالا ببری.

 

 

۲. عوامل بیرونی:

آگاهی از عوامل درونی و اقدام به اصلاح موانع درونی به‌طور ناخودآگاه روی دستاوردهای بیرونی تأثیرگذار خواهد بود؛ بنابراین اگر میخوای دارای یک ذهن ثروتمند باشی و از تفکرات ثروتمندانه و باورهای ثروت ساز آگاهی پیدا کنی و در راستای ثروتمند شدنت استفاده کنی حتماً در این زمینه آموزش‌های لازم رو ببین.

این‌ یک سرمایه‌گذاری بی نظیره که می تونه دنیات رو تغییر بده و تو رو به هر آنچه در ذهن داری برسونه.

ما یاد می‌گیریم که ثروتمند شدن محال نیست بلکه بسیار آسان و دست یافتنیه اگر از رازهای کسب ثروت آگاه باشی، اگر تکنیک‌های موفقیت مالی رو بلد باشی، اگر با باورهای ضد ثروت آشنا باشی و به‌طور کل مهارت کسب ثروت رو به دست بیاری دراینصورت می تونی قوی عمل کنی و به هر آنچه در ذهن داری برسی.

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظر ۱
  1. حسن فکری کاربر می‌گوید

    خواهش میکنم این عوامل باز تر کنید تا بهتر متوجه بشم.ممنون