Take a fresh look at your lifestyle.

آن والتون کرونکه وارث میلیاردی وال مارت

آن والتون کرونکه وارث میلیاردی وال مارت

آن والتون کرونکه آن والتون کرونکهآن والتون کرونکه آن والتون کرونکهآن والتون کرونکهآن والتون کرونکه

یکی از ثروتمندان امریکا آن والتون کرونکه است(Ann Walton Kroenke) او عضوی دیگر از خانواده والتون‌ها است که بخشی از ثروت ميلياردی این خانواده را به ارث برده است. مجله فوربز در سال 2010 وی را با ثروت 2/3 میلیارد دلار در رتبه دویست و نود و هفتم ثروتمندان جهان قرار داد. پدر او جیمز (باد) والتون یکی از ثروتمندان امریکا بود که در سال 1995 از دنیا رفت و به این شکل آن والتون کرونکه ثروت میلیاردی پدر را به ارث برد.آن والتون کرونکه در سال 1949 در آمریکا متولد شد. پدر او باد والتون بود که یکی از شرکا و برادر سام والتون بود. آن والتون به همراه خواهرش نانسی والتون لوری بخشی از سهام و ثروت شرکت والتون را پس از مرگ پدر به ارث بردند.جیمز لورنس (باد) والتون در 20 دسامبر سال 1921 متولد شد. پدر آن‌ها یک کشاورز بود که بعد از مدتی تصمیم گرفت به کسب و کار املاک و مستغلات باز گردد.

او و برادرش سام والتون، شرکت والتون را تاسیسکردند. سام که در دوران رکود بزرگ آمریکا بزرگ می‌شد، کارهای زیادی انجام می‌داد تا به خانواده خود کمک کند. او گاوها را می‌دوشید و پس از ریختن شيرشان در بطری، آنها را می‌فروخت. پس از آن به فروش روزنامه و بردن آن به درب منازل مشغول شد. او پسر بسیار باهوشی بود.
آن والتون کرونکه یکی از ثروتمندترین زنان امریکا است.

پس از اتمام دوران دبیرستان، سام تصمیم گرفت به دانشگاه برود تا بهتر بتواند از خانواده خود حمایت کند. او به تحصیل در رشته اقتصاد در دانشگاه میسوری مشغول شد. سام در حین تحصیل به کار نیز مشغول بود و از کار کردن ابایی نداشت. در میان کارهای مختلفی که داشت زمانی، حتی در ازای غذا، در رستوران‌ها پیشخدمتی می‌کرد.
آن والتون کرونکه

 

سام در سال 1942 پیش از اعزام به سربازی در جنگ جهانی دوم از این کار استعفا داد. در خلال سربازی در کارخانه تولسای اوکلاهاما مشغول به کار شد‌. در سال 1945، پس از ترک ارتش، والتون تصمیم گرفت تا فروشگاه بزرگی افتتاح کند که مغازه‌های متنوعی در آن وجود داشته باشند. او با کمک پدرزن خود 20 هزار دلار وام گرفت و به كمك 5 هزار دلاری که در دوران خدمت سربازی اندوخته بود، فروشگاه بن فرانکلین در آرکانزاس را خریداری کرد. سام در این فروشگاه اجناس ارزان و متنوع را می‌فروخت. در ضمن، فروشگاه او، به ویژه در ایام کریسمس، بیش از سایر مغازه‌ها باز می‌ماند.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
در آمدم را 3 برابر کردم از 3 میلیون به 9 میلیون رسیدم

سام والتون پس از مدتی به کمک برادرش، جیمز باد والتون، پدر زن و برادر زن خود فروشگاه‌های بیشتر و  بزرگ‌تری را تاسيس كرد و نام آنها را «مرکز فروش خانواده والتون» نهاد.

وال مارت یک شرکت سهامي‌عام آمریکایی است که شعبه‌های فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگی را در تمام جهان اداره می‌کند. این شرکت كه در سال 2008 به عنوان بزرگ‌ترین شرکت سهامي‌عام دنیا از لحاظ درآمد معرفی شد، در سال 1967 توسط سام والتون تاسیس و در سال 1969 به طور رسمي‌ثبت شده و در سال 1972 نیز وارد بازار سهام نیویورک شد.وال مارت حتی پس از رکود اقتصادی اخیر در دنیا نیز به واسطه گستردگی در سطح جهان و قیمت‌‌های پایین کالاهايش همچنان بزرگترین شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای دنیا باقي مانده‌است. این شرکت با بیش از 1/2 میلیون کارمند و 7200 شعبه در سرتاسر جهان به حدود 200 میلیون مشتری خدمات ارائه مي‌کند. نكته قابل توجه اين است كه ثروت خانواده والتون‌ها بالغ بر 50  ميليارد دلار است كه مجموعا از ثروت بيل‌گيتس بالاتر است.

در حال حاضر این بنیاد و خانواده والتون به دنبال پیروی از همان اصول و ارزش‌ها و گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه شان هستند. در سال 2007، این بنیاد در زمینه سرمایه‌گذاری در امور خیریه مبلغی بالغ بر 241 میلیون دلار اهدا کرده است.

آن والتون کرونکه با استنلی کرونکه، ازدواج کرده است. استنلی کرونکه که خود یک کارآفرین در زمینه املاک و مستغلات است، مالک چند باشگاه ورزشی از جمله تیم بسکتبال دنور ناگتز، تیم‌هاکی کولورادو اوالانچه و بخشی از سهام تیم فوتبال آرسنال و تیم فوتبال سنت لوییس رامز است.

آن والتون کرونکه

حتما زندگینامه ثروتمندان ایرانی برای شما جالب تر خواهد بود برای مطالعه کلیک کنید


برای دانلود کلیپهای انگیزشی و کلیپهای آموزشی کلیک کنید

 

ماهان تیموری

اطلاعات مهم

یکی از پرکاربردترین علوم در جهان امروز علم موفقیت است علمی که با فراگیری آن می‌توان به موفقیت رسید موفقیت در حوزه‌هایی مانند کسب ثروت، آرامش، اعتمادبه‌نفس، خلاقیت، شاد بودن، ارتباط مؤثر و هر آنچه به یک زندگی ایده ال ارتباط دارد را می‌توان از این علم و فراگیری این علم به دست آورد. افراد بسیاری در دنیا آموزش این علم را انجام می‌دهند. افرادی چون برایان تریسی، آنتونی رابینز، جیم رون، راندا برن، جک کلفید، رندی گیج و…سال‌هاست مشغول به این کار هستند. در ایران نیز افرادی چون احمد حلت، علیرضا آزمندیان، محمود معظمی، محمدرضا شعبانعلی، امیرحسین مظاهری، سید حسین عباس منش، معصومه تیموری، شاهین فرهنگ و افراد بسیار دیگری وارد این حیطه شده و فعالیت می‌کنند. بسیاری از آموزگاران در ایران همچون پویا بدایع، کامران صحت, احمد روستا، علی اصغر جهانگیری، علی رضائیان و … نیز مشغول به تدریس علومی همچون بازاریابی, بازاریابی شبکه‌ای, افزایش فروش, زبان بدن, نفوذ به ذهن مشتری، مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، استعداد, انواع تست‌های استعداد و فنون مذاکره هستند. همچنین مجلاتی مانند مجله موفقیت، مجله راز، مجله شادکامی، مجله خلاقیت و …نیز از رسانه‌های این حوزه‌اند. اساتید بزرگ علم موفقیت در شاخه‌هایی چون تکنولوژی فکر، تأثیرات محیطی و بیولوژیکی بر روی ذهن و تأثیر آن‌ها بر روی موفقیت یک فرد، قوانین حاکم بر طبیعت و تأثیر آن‌ها بر روی عملکرد ذهن و … تحقیقاتی انجام داده‌اند که می‌توان از تمام این یافته‌ها در آموزش علم موفقیت استفاده کرد. مجموعه‌هایی چون مکتب کمال و خانه تحول نیز از این علم برای آموزش‌های خود استفاده کرده‌اند. می‌توان گفت تمام ثروتمندان جهان یا به‌طور مستقیم و یا به‌طور غیرمستقیم از این علم استفاده کرده‌اند و با کمک آن توانستند وارد کسب‌وکارها و مشاغل پول‌ساز شوند. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته‌ی ناپلئون هیل یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در صدسال اخیر شده و تمام عواملی که به چگونه ثروتمند شویم؟ مرتبط است را موردبررسی قرار داده است. فروش فوق‌العاده‌ی این کتاب به این معنی است که مردم تا چه اندازه‌ای مشتاق فراگیری راه‌های کسب ثروت و آرامش هستند. بیندیشید و ثروتمند شوید انسان‌های زیادی را به چالش کشید که چه عاملی موجب ثروتمند شدن افراد می‌شود؟ اندیشیدن؟ باکار کردن روی ذهن می‌توان به ثروت رسید. با شناخت بیشتر ذهن و استفاده از قابلیت‌های متفاوت آن می‌توان به ثروت رسید. به نظر، ذهن افراد ثروتمند به‌نوعی متفاوت برنامه‌ریزی‌شده است که شاید با کشف این راز می‌توان به سؤال چگونه ثروتمند شویم؟ پاسخ دهیم. قانون جذب را با فیلم راز به خاطر دارید؟ این فیلم اتفاق جدیدی بود که تحول شگفتی به همراه داشت. چالشی که با این ادعا به وجود آمد نشان از رازی بود که شاید خیلی شناخته‌شده نبود؛ اما به‌مرور وارد زیرشاخه‌های علم موفقیت شد و شاید یکی از موضوعات مهم موفقیت همین قانون جذب باشد. علومی مانند NLP- TA نیز از علوم جدید در حیطه‌ی روانشناسی هستند که د ر آن به به شناخت بیشتر ذهن و کشف عملکردهای ذهنی پرداختند و می‌توان با کمک این علوم که از زیرشاخه‌های علم موفقیت هستند در جهت بهره‌وری بیشتر از قدرت ذهن استفاده کرد. بسیاری از افراد توسط این علم و با رهنمودهای این علم از بیماری‌های روان‌شناختی همچون افسردگی چه معمولی و چه افسردگی‌های حاد رهایی پیدا کردند و می‌توان امروزه با اطمینان اعلام کرد که می‌توان به‌وسیله‌ی این علم غالب بیماری‌های ذهنی را درمان کرد.

این مطلب برای تو سودمنده، حتما بخونش :
نکات مهم عوامل موثر در مطالعه و درس خواندن
از این مطلب خوشت اومد پس لایکش کن

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد تخفیف ۱۰٪
تو بهترینی
کد تخفیف ۲۰٪
نزدیک بودا
کد تخفیف ۳۰٪
یکبار دیگه تلاش کن
کد تخفیف ۴۰٪
خوش شانس نبودی
کد تخفیف ۵۰٪
تو عالی هستی
شانس خودِت رو برای برنده شدن یک فرصت امتحان کن!
برای استفاده از این فرصت لطفاً ایمیل و تلفن همراه خودت رو وارد کن.
قوانین بازی :
  • هر کاربر ۳ بار فرصت دارد.
  • کسی که تقلب می‌کند، شناسایی می‌شود.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.