Take a fresh look at your lifestyle.

مالک شرکت تولید کننده آسیابی های بادی

0 60
مالک شرکت تولید کننده آسیابی های بادیReviewed by حسین تیموری on May 9Rating: 5.0

 

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2 دقیقه می باشد

مقدمه: 

آلویز ووبن (Aloys Wobben)، مؤسس و مالک شرکت تولید کننده آسیابی های بادی انرکان است. وی با ثروت 5/3 میلیارد دلار در سال 2010 در جایگاه دویست و پنجاه و هشتم ثروتمندان جهان قرار گرفت. ووبن به عنوان فردی پیشتاز در صنعت انرژی بادی در جهان شناخته شده است.

 

زمینه های موفقیت :

برنهارد آلویز ووبن در 22 ژانویه سال 1952 در راستدورف، شهری بادخیز در شمال آلمان، متولد شد. شاید ووبن اولین الهام برای کسب و کار آینده اش را در همین شهر گرفت. ووبن در رشته مهندسی برق در دانشگاه فاچهوچ شول اوسنابروک تحصیل کرد. وی سپس تحصیلات خود را در دانشگاه فنی برائنشویگ ادامه داد. او همزمان با تحصیل در دانشگاه برائنشویگ به عنوان دستیار آموزشی روی انرژی‌های قابل بازیافت کار می‌کرد. تمرکزذهن او به ویژه روی تکنولوژی‌های بازیافت بود.

شروع کسب و کار:

آلویز ووبن در سال 1975 به همراه دوست نزدیکش، ماینهارد رمرز، یک کارخانه انرژی آسیابهای بادی با نیروی 22کیلو وات را راه‌اندازی کردند. ووبن در سال 1984 با سه همکار و شریکش شرکت انرون را تاسیس کردند که به موفقیت اقتصادی و تکنولوژیکی دست یافت که تاکنون ادامه دارد. شرکت انرکان از آن زمان تاکنون همچنان به رشد خود ادامه داده و تبدیل به یکی از موفق‌ترین شرکت‌ها در صنعت انرژی آلمان شده است.

 

ایده های نو :

 

شرکت انرکان در سال 1992 شروع به تولید آسیابهای بادی بدون دنده یا هیدرولیک کرد که محیط‌ زیست را آلوده نمی‌کردند. این توربین‌های بادی با توربین‌های بادی دیگر که از جعبه دنده‌هایی استفاده می‌کنند که به طور بالقوه کمتر قابل اطمینان هستند، تفاوت دارند. تمایز دیگر توربین‌های بادی انرکان شکل قطره مانند پایه‌های آنها که توسط نرمن فاستر طراحی و برج‌های آنها که در پایه‌شان با حلقه‌های سبز رنگ‌آمیزی شده، است.

شرکت انرکان در حال حاضر با سهم بازار 10 درصدی و فروش 4 میلیارد دلاری چهارمین شرکت تولیدکننده آسیاب‌های بادی در جهان است. این شرکت که دفتر مرکزی آن در آئوریچ آلمان واقع شده در حدود 14.500 توربین در 30 کشور جهان را اداره می‌کند.

 

اکنون در حدود 12 هزار نفر در سرتاسر جهان برای این شرکت مشغول به کار هستند. انرکان فعالیت‌های خود را در زمینه آب هم گسترش داده و در کارخانه‌های نیروی هیدروالکتریک و پروژه‌های نمک زدای آب دریا سرمایه‌گذاری کرده است. شرکت انرکان با سرمایه‌گذاری هدفمند سود حاصله شرکت در کارخانه‌های مدرن و برای محصولات جدید و همچنین از طریق تحقیق و توسعه شرکت توانسته همچنان به رشد و موفقیت خود در سرتاسر جهان ادامه دهد.

آلویز ووبن علاوه بر وظیفه اصلی‌اش در رهبری شرکت انرکان، همچنان در بهبود و توسعه محصولات مشارکت دارد. در سال 2000 جایزه محیط‌زیست آلمان را از سازمان وقف محیط زیست فدرال آلمان دریافت کرد و همچنین در سال 2004 موفق به دریافت جایزه یوروسولار به خاطر تعهد شخصی خاص به به‌کارگیری انرژی خورشیدی شد.

نتیجه:

 

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
 
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار خانگی

نظرات شما نسبت به زندگینامه ریچارد لفراک ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.