Take a fresh look at your lifestyle.

آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز

لخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز
مدیر یکی از بزرگ ترین شرکتهای مواد غذایی ونزوئلا

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله 2:30 دقیقه می باشد

مقدمه: به شما از ثروت و دارایی آقای آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز می گوییم و این که چگونه شروع کرده است و چه تحصیلاتی دارد و چه سرمایه گذاری هایی انجام داده است.

آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز، لورنزو مندوزا (Lorenzo Mendoza)، مدیر بزرگ مواد غذایی و نوشیدنی در ونزوئلا، امپرزاس پولار است که با ثروت 5/3 ميليارد دلار در سال 2010 در جايگاه دويست و پنجاه و هشتم ثروتمندان جهان قرار گرفت. آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز در 5 اکتبر سال 1965 در کاراکاس در ونزوئلا متولد شد. والدين او لورنزو آلخاندرو مندوزا کوينترو و لئونور گيمنز پوکاترا بودند. آ

 

آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز

شروع کسب و کار  آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز :

 

پدر بزرگ لورنزو مندوزا، مندوزا فلوري، مؤسس شرکت خانوادگي پولاربود. او ابتدا از صنعت صابون شروع کرد و سپس به صنعت نوشيدني ها وارد شد. لورنزو مندوزا در دوران نوجواني در شرکت پولار کار مي کرد. کار او تخليه بار کاميون هاي کارخانه يا پر کردن کيسه هاي آرد بود. لورنزو مندوزا به اين شکل کسب و کار را از پايه آموخت.

 

تحصیلات آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز :

 

پدر لورنزو فارغ التحصيل رشته روانشناسي از دانشگاه مادريد بود و مي دانست که تربيت درست فرزندان کار بسيار دشواري است. به همين دليل بود که مي خواست لورنزو کار در شرکت را از همان سنين نوجواني بياموزد. آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز به دانشگاه فوردهام در نيويورک رفت و از اين دانشگاه با مدرک کارشناسي مهندسي صنايع فارغ التحصيل شد. پدر لورنزو در زمان تحصيل وي در اين دانشگاه در 55 سالگي درگذشت. وي سپس براي ادامه تحصيل به دانشگاه MIT رفت و در سال 1993 با مدرک MBA از اين دانشگاه فارغ التحصيل شد. وي پس از مرگ پدرش اداره کسب و کار خانوادگي را به دست گرفت.

 

لورنزو مندوزا در حال حاضر مديرعامل بزرگ ترين شرکت مواد غذايي و نوشيدني در ونزوئلا، امپرزاس پولار، به شمار مي رود. او از زمان رياست گروه امپرزاس پولار تمرکز ذهن خود را بر بازسازي تصوير تمامي شرکت هاي اين گروه و حفظ رشد اقتصادي آن قرار داده است .

 

هوش مالی آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز :

 

گروه پولار تحت مديريت کسب و کار مندوزا گام هاي بزرگي را وراي راه هاي سنتي اين شرکت برداشته است. براي مثال اين گروه در صنايع و انواع کسب و کار چون خرده فروشی ، بانک دارری ، پتروشيمي و نفت سرمايه گذاري کرده است. در کل آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز معتقد است که بايد در تمام بخش هاي ونزوئلا که معرف مزيت هاي رقابتي است، سرمايه گذاري کرد. در حال حاضر امپراتوري پولار شامل 40 شرکت با بيش از 17 هزار کارمند مي شود.

 

افتخارات آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز :

اين شرکت توليد کننده دامنه وسيعي از محصولات غذايي مثل پاستا، برنج، روغن، بستني، نوشيدني، آب معدني، سودا و انواع اسنک ها است. لورنزو مندوزا همچنين از سال 2009 به عنوان يکي از مديران گروه تله ويزا، يکي از بزرگ ترين شرکت هاي رسانه اي اسپانيايي زبان در دنيا، انتخاب شد. لورنزو مندوزا يک ورزشکار حرفه اي هم هست. او به اسکي روي برف و آب، بيس بال، دويدن و تنيس علاقه دارد. وي همچنين از خوانندگان با علاقه تاريخ معاصر آمريکاي لاتين است. خانواده مندوزا همچنين در حال حاضر يکي از بزرگ ترين سازمان هاي خيريه در ونزوئلارا اداره مي کند.

 

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تند خوانی مراجه نمایید
 
تیم آموزشی ماهان تیموری 
ارائه دهنده ی آموزش های  کارآفرینی ، افزایش فروش ، کسب و کار 

نظرات شما نسبت به زندگینامه آلخاندرو لورنزو مندوزا گيمِنِز ,برای تمام اعضای محترم سایت و تیم آموزشی ماهان تیموری بسیار مفید وسازنده می باشد.

 دانلود فایل pdf مقاله:
با عرض پوزش تصویر فایل به درستی بارگذاری نشده است
 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.