Take a fresh look at your lifestyle.

آقای مهدی احمدی مهر

آقای مهدی احمدی مهرReviewed by مهران رنجی on Feb 7Rating:

هدفم از شرکت در سمینار کسب ثروت، کشف باور های محدود کننده ی ذهنم در مورد کسب ثروت بود. قبل از شرکت در سمینار به شدت دنبال ثروت و پول بودم، عشق و علاقه اصلا برام ملاک نبود و برای کسب ثروت و پول به هر دری می زدم، چون مکانیسم و عملکرد ذهن را نمیشناختم عملا تلاش بیهوده می کردم و موفق نمی شدم. اما الان به لطف آموخته های جدید استاد تیموری به جدیت بر روی اهدافم کار می کنم.
با اینکه قبلا جایگاه پول و ثروت را به خوبی درک کرده بودم و نیاز به داشتن آن را کاملا احساس می کردم ولی در بدست آوردنش مشکل داشتم(البته الان عالی و توانمندم و دیدگاهم به طور کل تغییر کرده است)
در سال ۱۳۸۰ یک شرکت تعاونی برای تولید الکتروموتور تأسیس کردم ولی به دلایلی مانند ترس، داشتن باورهای محدود کننده و خیلی چیزهای دیگر موفق نشدم که  تجربه تلخی بود. همچنین قبل از شرکت در سمینار پروژه ی بزرگی در زمینه احداث نیروگاه بادی به من پیشنهاد شد ولی با وجود اینکه هم تخصص کار را داشتم و هم علاقه ی زیادی به آن داشتم به دلیل حجم بزرگ نیروگاه و وام سنگینی که باید اخذ می کردم(حدودا ۶۰۰ میلیارد تومان)جرأت پذیرفتنش را نداشتم. اما با کمک خداوند و استاد تیموری بر ترس هایم غلبه کردم و باورهای بازدارنده در این زمینه را شناسایی کردم و هم اکنون پروژه را از وزارت نیرو گرفتم و توانستم استارت کار را بزنم.
صحبت را خلاصه کنم. تمام تمرینات و راهکارهایی که در دوره ارائه شد را استفاده کردم و نتیجه ی بی نظیرشان را در زندگیم دیدم.
با تشکر از استاد ماهان تیموری که با کمکشان توانستم زندگیم را تغییر دهم و با احساس و اشتیاقی بیش از حد و عشقی فراوان کار و زندگیم را مدیریت کنم.

بعد از شرکت در سمینار استاد به توانایی هام بالیدم

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.