مهم ترین اصول پولدارشدن

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 votes, average: 4٫33 out of 5)
person مهسا فرازمند access_time شهریور ۲۰, ۱۳۹۵ comment ۳ دیدگاه

پولدارشدن ، پول به شما حق انتخاب می دهد. ،سلامتی می دهد ،غیر ممکن ها را ممکن می کند، کارها را برای شما ساده می کند ،آرامش بیشتری بدست می آورید و می توانید از نعمت هایی که برای شماآفریده شده است بیشتر و بهتر استفاده کنید.

چرا پولدار نمی شویم

 

 

احتمالا بارها از خود پرسیده اید که چرا پولدار نمی شویم .چه پاسخی دریافت کرده اید؟ احتمالاشنیده اید که می گویند پولدارها پولدار تر می شوند و معمولی ها همان طور می مانند و حرف هایی از این قبیل که وضع اقتصادی خراب است وهر روز وضع مالی ما خراب ترمی شود و سرمایه برای کار نداریم وهرکس که پول داشته باشه می تواند پولدار تر شود و بقیه افراد جامعه دیگر نمی توانند پولدار شوند و دیده اید ، افرادی را که در خانواده های پولدار به دنیا می آیند نسبت به افرادی که در خانواده های معمولی به دنیا می آیند  احتمال ثروتمند شدن آنها بیشتر است.

 

علت چیست؟ چرا احتمال ثروتمند شدن افرادی که در خانواده های پولدار به دنیا آمده اند بیشتر است؟

به نظر شما علتش نداشتن سرمایه و اوضاع بد اقتصادی کشور است؟

اگر به خاطر اوضاع اقتصادی کشور است که پولدار نمی شویم ، پس چرا هر ساله افراد زیادی به ثروتمندان اضافه می شوند؟

اگر علت نداشتن سرمایه است پس چگونه افرادی از صفر شروع می کنند  و کارآفرینان جدیدی در کشورمان معرفی می شوند؟

 

کسانی که در خانواده های ثروتمند به دنیا می آیند باورهایشان با افرادی که در خانواده های معمولی به دنیا می آیند متفاوت است، یکی از همین باور های تضعیف کننده که مانع پولدارشدن می شود این است که «در ایران نمی توان پولدار شد».

تکنیک هایی برای شناخت باورهایی که مانع شما می شوند

 

 

افکار ما احساسات ما را می سازند و احساسات ما رفتار های ما را پس بسیار اهمیت دارد که چگونه فکر می کنیم و چه احساسی در ما ایجاد می شود.که در نتیجه رفتار های ما را شکل می دهند که آن رفتارها انتخاب هایی است که مسیر زندگی مان را تغییر می دهند. در اینجا سوال هایی را می پرسم که بتوانید باورهای خود را بشناسید و آنها را اصلاح کنید.

در مورد پول چگونه فکر می کنید؟

آیا پول خوب نیست؟

چرا می خواهیم پولدار شویم؟و چرا به پول نیاز داریم؟

پول چه کمکی به ما می کند؟

داشتن پول چه ضررهایی دارد؟ چرا؟

 

دلایل شما باورهای شماست

 

با عرض پوزش دربارگیری عکس مشکلی رخ داده است.

 

 این باورها آیا سازنده هستند؟ یعنی در شما ایجاد حرکت می کند؟ به پولدارشدن شما و به دست یافتن به اهدافتان کمک می کند؟چه کسانی در اطراف شما هستند که مانع پولدار شدن شما می شوند؟چرا؟برای رفع این موانع چه کارهایی باید انجام داد؟اگر ثروتمند ترین باشید چه کارهایی با پولتان انجام می دهید؟تک به تک به این سوالات پاسخ دهید و لیستی برای آنها تهیه کنید.

در پکیج کسب ثروت وآرامش ۱۰۰ باور پنهان که هیچ جا آنها را به شما نمی گویند را مورد بررسی قرار داده ایم و آنها را به باورهای سازنده تبدیل کرده ایم. که حرکت ، انگیزه ، اشتیاق را در شما چندین برابر می کند و راه برای شروع کسب و کار، کسب فرصتها و رشد در کسب و کارتان باز می کند. 

 
۵ راز های پولدار شدن

 

از چه کاری در زندگی بیش ازهمه لذت می برید؟خودتان را تصور کنید سرشار از ثروت هستید و همه چیز دارید .آن موقع دوست دارید چه کاری را انجام دهید؟ بعد از اینکه هدفتان را تعیین کردید آن را با استفاده از روش smart  یاداشت کنید. روش smart این است که هدف باید مشخص، قابل اندازه گیری ،عمل گرا، واقع گرا و زمان گرا باشد.

زمانی که شما یک تصویر خوب و کامل از انچه که در آینده میخواهید به دست بیاورید میتوانید با اراده و انگیزه بیشتری به سوی آن گام بردارید.  چیزی که شما لازم دارید تعیین هدف است. به این نکته توجه کنید که تعیین هدف برای پولدار شدن با آرزوی پولدار شدن فرق میکنند. همه افراد آرزو دارند پولدار شوند اما شما باید اهداف خود را بر مبنای پولدار شدن قرار بدهید. به خاطر داشته باشید که علاوه بر تعیین اهداف بلند مدت اهداف کوتاه مدت را فراموش نکنید. اهداف کوتاه مدت نقش قابل توجهی در رسیدن شما به اهداف بلند مدت دارند. اما همیشه هدف نهایی را در ذهن داشته باشید و ان را فراموش نکنید.

سعی کنید از انجام کارهایی که در راستای رسیدن شما به اهدافتان نیست خودداری کنید. گاهی اوقات انجام ندادن این کارها سخت تر از انجام دادن آنهاست. اما باید از صرف وقت و انرژی برای چنین کارهایی پرهیز نمایید. برا مثال برخی از روابط اجتماعی و دوستی ها هیچ کمکی به شما برای رسیدن به اهدافتان نمیکند و حتی ممکن است به مانعی برای رسیدن شما به اهدافتان تبدیل شود. حتی زمانی که میخواهید دوستان خود را انتخالب کنید سعی کنید با کسانی دوست شوید که افراد موفقی هستند و میتوانند برای رسیدن به اهداف شما الهام بخش باشند.

 

علایق خود را دنبال کنید

 

 

شما  در کاری که به آن علاقه دارید می توانید خلاقیت بیشتری داشته باشید و جزئیات آن را ببینید.پس دنبال علایق خود بروید.مراقب سلامتی خود باشید: عقل سالم در بدن سالم است. با جسمتان مهربان باشید و به سلامتی خود اهمیت دهید. اگر شما دست به کاری بزنید که به ان علاقه دارید شانس خیلی بیشتری برای موفقیت دارید. چرا که این علاقه باعث میشود سختی و ناملایمات راه تاثیر کمتری بر روی حرکت شما به سمت موفقیت داشته باشند. زمانی که شما به کاری علاقه داشته باشید خیلی راحت تر میتوانید سختی ها و شکستها را در این کار تحمل کنید و نهایتا موفق خواهید شد.

مستقل باشید

 

 

منتظر تعریف و تشویق دیگران نباشید. خودتان خودتان را تشویق کنید.منتظر نباشید تا دیگران به شما بگویند چه کاری انجام دهید و چه کاری انجام ندهید.شروع کنید و با مطالعه ، آموزش و با کمک از یک مشاور کارتان را به انجام رسانید. زمانی که بخواهید کاری را شروع کنید مطمعناً افرادی هستند که به شما بگویند این کار را انجام نده و یا با شکست مواجه خواهی شد. چنین افرادی معمولاً در اطراف شما هستند و حتی میتوانند از نزدیکترین افراد به شما باشند. سعی کنید تصمیم نهایی را خودتان بگیرید. اجازه ندهید افکار منفی دیگران به یک مانع بر سر راه شما تبدیل شود.

شجاع باشید

 

 

ترس و خجالت فقط باعث از دست دادن فرصت ها می شود. بر ترستان غلبه کنید ، می بیبنید که هیچ اتفاقی نمی افتد و زمین به آسمان نمی رسد.موانع فقط در ذهن شما هستند. ترس در ره رسیدن به هدف شما هیچ جایی ندارد. ترس یکی از عواملی است که شانس شما را برای پولدار شدن کاهش میدهد. ترس میتواند باعث شکست شما شده و شما را مجبور کند که از بسیاری از موقعیت های پیش آمده در طول زندگی خود به راحتی چشم پوشی کنید.

برای مثال یکی از ترس های رایج این است که شخص به خودش میگوید من برای پولدار شدن خیلی جوان هستنم یا اینکه شخص با خودش میگوید با توجه به امکاناتی که در اختیار دارم پولدار نخواهم شد و حتماً شکست میخورم. در درجه اول این شما هستید که باید خودتان را جدی بگیرید در غیر اینصورت دیگران نیز شما را جدی نخواهند گرفت. شما باید با اعتماد به نفس بالا ایده های خود را عملی کنید. ترس از شکست و یا ترس از انتقادات دیگران میتواند ظرفیت های شما را از بین ببرد. اگر ترس خود را کنار بگذارید بعدها به خاطر این تصمیم از خود تشکر خواهید کرد.

سرمایه گذاری کنید

 

 

یکی از رازهای ثروتمند شدن سرمایه گذاری است . افراد ثروتمند پولشان را سرمایه گذاری می کنند.باید پولتان را در جریان (گردش) قرار دهید. همه چیز در جهان جریان دارد. دیگر زمان انباشتن پول در حساب پس انداز و انتظار برای دریافت بهره آن به اتمام رسده است این کار تنها باعث تلف شدن وقت شما شده و از رشد مالی شما جلوگیری میکند. شما باید با سرمایه گذاری در امور جدید پول خود را برای ولسازی بیشتر به جریان بیاندازید. سرمایه گذاری هم دارای خطرات و ریسک های اجتناب ناپذیری است اما اگر شما طرحی برای خود داشته باشید و پیش از هرگونه اقدام در مورد حوزه سرمایه گذاری مورد نظر خود تحقیق بکنید خطرات احتمالی به میزان خیلی زیادی کاهش خواهند یافت.

 

 

نتیجه گیری

 

 

سعی کنید از نکات بالا در اهدافتان استفاده کنید ، به شما کمک می کند تا هدفمند تر به سمت برنامه های خود پیش بروید ، همیشه به این فکر نکنید که باید از در خانواده پولدار به دنیا آمده باشید ، سعی کنید خودتان را به چالش بکشید ، و نکته آخر این است که پول جایی می رود که قدر آن را بدانند. 

با تشکر از توجه شما امیدواریم از مقاله مهم ترین اصول پولدارشدن لذت برده باشید … 

چنانچه موفق به اتمام مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید ، به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید .

تیم آموزشی ماهان تیموری 

نویسنده : مهسا قرازمند – ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزشهای : کسب و کار ، کارآفرینی ، کسب و کار اینترنتی

 

  1. parvinsafarzadeh گفته:

    این نوشته هاتون به من انگیزه میده و واقعا عالی بود

  2. parvinsafarzadeh گفته:

    براوووووووووو

تا کنون 3 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
مهر ۲۹, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۹ ق.ظ

علم بهتر است یا ثروت؟

مهر ۲۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۳۹ ق.ظ

۲۰ شغل به عنوان شغل دوم و بهترین ها برای افزایش درآمد

ساعت ۱:۰۵ ق.ظ

موانعی که بر سر راه پیشرفت شما قرار دارد را میشناسید؟

مهر ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ

اشتباه نکن، راه پولدار شدن اینجاست

ساعت ۱۰:۴۶ ق.ظ

درآمدم ۵ برابر شده

ساعت ۷:۰۵ ق.ظ

درآمدم بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون شده

ساعت ۷:۰۲ ق.ظ

توی ۲ ماه درآمدم ۲۰ میلیون بیشتر شده (یه سوپرمن میشم)

ساعت ۷:۰۰ ق.ظ

درآمدم ۱۰ میلیون شده(کار خدا بود که با شما آشنا شدم)

مهر ۲۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱:۴۲ ب.ظ

درآمدم ۲ برابر شده

ساعت ۱۱:۴۶ ق.ظ

اصول هفتگانه موفقیت استیو جابز

ساعت ۱:۰۶ ق.ظ

در چه جایگاهی از هرم هوش مالی قرار دارید؟

مهر ۲۳, ۱۳۹۶
ساعت ۶:۳۱ ب.ظ

افراد ثروتمند چگونه فکر و رفتار می کنند

ساعت ۱:۱۱ ب.ظ

تا ۳ سال دیگه درآمدم ۱۰۰ برابر میشه

ساعت ۱۱:۲۳ ق.ظ

راز ۱۰۰ میلیون اولی که به دست آوردم

ساعت ۱:۰۲ ق.ظ

باورها چراغ راه شما به سوی موفقیت است

مهر ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۸ ق.ظ

ثروت ترامپ از کجاست؟

مهر ۱۹, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

۸ گام مرموز تا رسیدن به موفقیت در کسب و کار

مهر ۱۸, ۱۳۹۶
ساعت ۳:۳۰ ب.ظ

تو یه ماه به درآمد ۲ میلیونی رسیدم

ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

۳۰ میلیون به درآمدم اضافه شده

ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

راه های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام )

ساعت ۱۰:۳۵ ق.ظ

درآمدم بیشتر شده و تا چند ماه آینده خیلی بیشتر از این هم میشه

ساعت ۹:۱۴ ق.ظ

درآمدم ۱۰ میلیون شده (شما پیامبر نیستید ولی پیغام آورید)

مهر ۱۷, ۱۳۹۶
ساعت ۶:۲۸ ب.ظ

راز رسیدن به درآمد ۵۰ میلیون تومانی(حتما ببنید)

ساعت ۳:۰۹ ب.ظ

درآمدم دو برابر حقوق کارمندیم شده

ساعت ۱۰:۴۳ ق.ظ

چیزهایی که انسان های موفق هر روز به خود می گویند