تئوری عقاب ها (قسمت اول)

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (13 votes, average: 4٫00 out of 5)
person صابر خلیلی access_time تیر ۷, ۱۳۹۶ comment ۸ دیدگاه

سلام دوست عزیز بحثی که امروز میخوام براتون توضیح بدم تئوری عقاب ها نام دارد. تئوری عقاب ها مهمترین بحثی است که باعث تحول زندگی شما خواهد شد. شما با استفاده از این تئوری یاد می گیرید که کجای زندگی قرار دارید و برای رشد خودتون چه کارهایی رو باید انجام بدید. از نظر من انسان ها در مسیر زندگیشون به دو دسته تقسیم می شوند. یا اردک هستن یا عقاب . شاید داستان اون عقابی رو شنیده باشید که تخمش غاطی تخم اردک ها میشه و با اردک ها بزرگ میشه و همیشه حسرت این رو داشت که ای کاش میشد مثل اون عقاب باشه پرواز کنه و اوج بگیره. در صورتی که یک عقاب بود و فقط به خاطر زندگی با اردک ها این شرایط براش ایجاد شده بود.

به نظر من در تئوری عقاب ها ، اردک ها و عقاب ها تداعی دو دسته از انسان ها هستند. انسان هایی که تلاش میکنند، خودسازی میکنند و خودشون رو رشد میدن تا قوی بشن و بالعکس.

 

اردک ها در تئوری عقاب ها کیا هستن؟؟

 

اردک

 

در این تئوری اردک ها تداعی افرادی هستن که مدام واسه انجام کاری نه میارن، بهانه تراشی میکنن یا میگن نمیتونم کاری انجام بدم، نمیذارن کاری انجام بدم. اردکها افرادی هستن که بی هدف زندگی می کنند و به شدت منفی گرا هستن. اعتماد به نفس ندارن و رو خودشون سرمایه گذاری نمی کنند. اردک ها دارای خصوصیاتی هستن که اجازه نمیده رشد کنن و به موفقیت برسن. اردک ها همیشه به چیزی که هستن قانع اند و به سمت پولدار شدن قدم بر نمیدارن.

 

عقاب ها در تئوری عقاب ها کیا هستن؟؟؟

 

عقاب

 

عقاب ها افرادی هستن که به شدت برای موفقیت خودشون زمان و انرژی میذارن ، میگن من میتونم، یا باید بتونم. عقاب ها روی خودشون خیلی سرمایه گذاری میکنن و به شدت آموزش میبینن و از چیزهایی که یاد گرفتن در زندگی خودشون استفاده می کنند. عقاب ها افرادی هستن که به شدت باهوش و عملگرا هستن و به شدت در زندگیشون هدفمند هستند.

 

سوال من از شما اینه؟؟؟

 

شما اردک هستین یا عقاب؟؟؟ و سوال شما از من میتونه این باشه که آقای تیموری اردک ها هم میتونن عقاب باشن یا خیر؟؟؟؟ و جواب من همینه بله اردک ها هم میتونن عقاب باشن. تمام انسانها میتونن عقاب باشن اگه روی خودشون سرمایه گذاری کنن و بخوان خودشون رو رشد بدهند، اگه اطلاعات خودشون رو افزایش بدن و از این اطلاعات در زندگی خودشون استفاده کنند.

 

عقابهایی که در خانواده اردک ها به دنیا میان

 

جالبه بعضی از انسان ها عقاب هستن ولی در خانواده اردک ها به دنیا میان. این افراد کسانی هستن که با اینکه خانوادشون شرایط خوبی ندارن اون فرد شرایط عالی رو خلق میکنه. شاید کوچکترین عضو خانواده باشه ولی کمک حال خانواده هستند. این افراد کسانی هستن که خودشون رو شناختن ، رفتار و عملکردشون رو عوض کردن آموزش دیدن و به یک عقاب واقعی تبدیل شدن.

 

عقاب هایی که در خانواده عقاب ها به دنیا میان

 

بعضی دیگه عقاب هستن و در خانواده عقاب ها به دنیا میان. این افراد کسانی هستن که موفقیت های خانواده رو ادامه میدن و گسترشش میدن. اینها همون افرادی هستند که در بدترین حالت دارایی های خانواده رو نگه میدارن.

 

اردک هایی که در خانواده عقاب ها به دنیا میان

 

بعضی از انسانها اردک هستن ولی در خانواده عقاب ها به دنیا میان. این افراد اگر خودشون رو تغییر ندن و آموزش نبینن میشن داستان همون افرادی که دارایی زیادی بهشون میرسه ولی همه رو از دست میدن. شاید شما خیلی از این افراد رو دیده باشید.

 

اردک هایی که در خانواده اردک ها به دنیا میان

 

بعضی دیگه اردک هایی هستن که در خانواده اردک ها به دنیا میان. این افراد شرایط به شدت سختی رو دارن. ولی وقتی موفق میشن جز موفق ترین افراد میشن و بهترین نتایج رو خلق می کنند.

اگر حواستون باشه چه عقاب باشید و چه اردک باشین میتونید به بهترین عقاب تبدیل بشید. فقط کافیه نقاط ضعف خودتون رو کشف کنید و روی نقاط ضعف خود کار کنید و اونا رو به نقاط قوت خودتون تبدیل کنید.

در کلیپ بعدی تئوری عقاب ها بهتون میگم چگونه در هر دسته ای که هستیم شرایط خودمون رو بهتر کنیم.

 

خیلیا میپرسن آقای تیموری شما خودتون جز کدام دسته از تئوری عقاب ها قرار دارید؟؟؟

 

من بهتون میگم که من جز دسته ای بودم که سخت ترین شرایط رو داشته . من اردکی هستم که در خانواده اردک ها زندگی میکرده. خیلی به این موضوع فکر کردم. من در کلیپ بعدی براتون باز میکنم که چرا خود من جز اردک هایی هستم که در خانواده اردک ها متولد شده ام.

دوستان، من به عبارات تاکیدی ، دعا، مثبتگرایی به شدت علاقه دارم. از اینها استفاده کنید. و مدام با خودتون تکرار کنید که من عقابم، منم که نتیجه خلق می کنم.

تصمیماتی که در زندگیمون می گیریم نتایج مارو خلق میکنه ، تصمیم امروزتو بگیر و ببین میخوای جز اردک ها باشی یا عقاب ها. تصمیم بگیر فرزندت میخواد چی باشه، دوست داری عقابی باشه که در خانواده عقاب ها متولد میشه یا اردکی باشه که در خانواده اردک ها متولد میشه.

من به تو میگم که عقاب هستی اگر از درون خصوصیت عقاب ها رو در خودت ایجاد کنی. اینکارو انجام بده و من بهت قول میدم که از اینکار نتیجه میگیری.

منتظر کلیپ بعد ما باشید که کمکتون میکنم تا خصوصیات عقاب ها رو در خودتون ایجاد کنید.

 

خبر خیلی خیلی خوب

 

دوستان یک وبیناری داریم به نام مسیر خلق ثروت که ۲۲ تیر ماه برگزار میشه و کاملا رایگانه. در کانال اینستاگرام ما میخوایم از قابلیت لایو اینستاگرام استفاده کنیم و در این تاریخ براتون لایو زنده میذارم . ازتون میخوام همین الان به آدرس اینستاگرام ما برید و پیج مارو فالو کنید و در ۲۲ تیرماه ساعت ۲۲ با قلم و خودکار پای این وبینار بشینید.

 

لینک کانال اینستاگرام

 

http://instagram.com/_u/mahanteymouri

 

امیدوارم هرجای ایران هستی شاد و پیروز و سربلند باشید

 

اگر سوالی در ارتباط با این ویدئو دارید می توانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، فن بیان ، اعتماد به نفس

تا کنون 8 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
 1. سلام آقای تیموری
  وبینارتون ۲۲ تیر هست یا خرداد؟

 2. امیدقاسمی گفت:

  سلام. واقعا”نمیدونم بگم جالبه یا مضحکه. چون من مدتهای مدیدی فکر میکردم که منفی نگر هستم اما با دیدن کلیپهای آقای ماهان تیموری متوجه شدم که یا مثبت نگر بودم و فکر می کردم منفی نگرم و یا اصولا” منفی نگر بودم و با دیدن این کلیپها دیدگاهم نسبت به خیلی چیزها مثبت شده. من با اینکه فقط کلیپها رو دیدم و در هیچ دوره ای از دوره های ایشان شرکت نکردم و تصمیم هم ندارم که شرکت کنم, اما به کلی جرأت و شهامت زیادی پیدا کردم و تصمیم دارم یکی از بیزینس هایی رو که خیلی وقته به اونها فکر می کنم حتما”شروع کنم و در آینده حتما”تجربه خودم رو هم جهت اطلاع به دیگر شهروندان و هم جهت راهنمایی بیشتر از آقای تیموری عزیز و همکاران گرامی ایشان در سایت یا کانال ایشان بزارم.

 3. محمد گفت:

  سلام آقای تیموری عزیز
  ممنون بابت ویدیو های خوب و تأثیر گذارتون.
  امیدوارم در وبینار ۲۲ تیر ماه مثل همیشه موفق باشید .❤

 4. یونس یاری گفت:

  سلام استاد ..با عرض سلام و خسته نباشید به شما و تیم عالیتون…شاید من کم به سایت بیام ولی تمام اون توصیه هاتون رو عملی نمودم و از درآمد صفر به دو میلیون در ماه رسیدم…خیلی خیلی سپاس گذارم از شما که منو به انچه میخواستم دارید نزدیک و نزدیک می کنید…فقط در عرض شش ماه این اتفاق برای من افتاد…هر چی انرژی مثبت توی دنیا وجود داره به سمت شما بیاد…فدای خوبی هاتون..

  • صابر خلیلی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیلی عالیه که شما تونستید از این آموزش ها استفاده کنید و خودتون رو به موفقیت برسونید.
   امیدوارم هرروز بهتر و بهتر بشید

 5. پ . ر گفت:

  با عرض سلام خدمت استاد تیمورى و با سپاس فراوان از این که این همه انرژى بى نظیر در اختیار ما قرارمیدهید.
  من اگر بخواهم در منزل با دستگاه روغن کنجد بگیرم،آیا با توجه به صحبت هاى شما همکارانتون بازار فروش روغن ها رو براى من محیا می کنند؟وآیا نیازى به برچسب و شماره ثبت و شماره بهداشت دارد؟با چه هزینه اى؟
  با سپاس فراوان

 6. فهیمه الف گفت:

  درود برشما آقای تیموری,
  من بین مدرسان دوره های موفقیت, با شما که آشنا شدم صداقت بلاوصف و انرژی بالا و همچنین تجربیات واقعی شما, منو واقعا جذب کرد. من در مورد عقاب و اردک بودن, عمیقا میدونم که از درون, عقاب هستم و تا الان موفقیتهایی داشتم اما الان برای ایجاد یک کسب و کار جدید, با بررسی چندین ایده و گزینه, دچار تردیدهای فراوان شده ام و ناتوانی کاذبی در من بوجود اومده. سرمایه مناسبی دارم جهت شروع یک بیزنس جدید, چطور میتونم از مشاوره خصوصی شما بهرمند بشم?

 7. حامد سلیمی پور گفت:

  برای عقاب شدن باید تغییر کرد و واقعا پوست انداخت باید هدف سوزان داشت

مشاهده همه دیدگاه ها
تا کنون 8 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
آبان ۲۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۵ ق.ظ

بایدها و نباید های شراکت در کسب و کار

آبان ۲۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۴۱ ق.ظ

گرفتن سود بانکی، منفعت یا خطر

آبان ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۵:۲۰ ب.ظ

مستند کارآفرین ۱۵ ساله

ساعت ۱۱:۳۸ ق.ظ

جنجال آموزش در مسیر کسب ثروت

ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ

تئوری بز و تبلیغات در پیشرفت کسب و کار

آبان ۲۴, ۱۳۹۶
ساعت ۷:۳۲ ب.ظ

کسب و کار فوتبالیست های موفق دنیا

آبان ۲۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۵ ق.ظ

غلبه شعار بر شعور

ساعت ۱:۰۰ ق.ظ

۵ راهکار افزایش درآمد برای هوشیاران مالی

ساعت ۱۲:۴۷ ق.ظ

۲۰ هنری که در دنیا بیشترین درآمدزایی را دارند

آبان ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۷ ق.ظ

راهکارهای خودباوری ، فردایت را بساز

ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ

تکنیک های افزایش فروش را از استاد ماهان تیموری بیاموزید

آبان ۲۱, ۱۳۹۶
ساعت ۸:۵۱ ب.ظ

رازهای نهان وب سایت علی بابا در بازارهای جهانی

ساعت ۱۲:۳۵ ق.ظ

طرح کسب و کار یا همان بیزینس پلن را چگونه تهیه کنیم؟

آبان ۲۰, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ

روش های جدید تبلیغاتی شرکت گوگل

آبان ۱۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

تاثیر آموزش‌های تیم ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار

آبان ۱۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۶ ق.ظ

کسب و کارهای زود بازده سال ۲۰۱۷

ساعت ۱:۰۰ ق.ظ

راه اندازی کسب و کار با توصیه های استاد ماهان تیموری

آبان ۱۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۰ ق.ظ

شگفت انگیزترین بانوان کار آفرین ایران و موفقیت های بزرگ آن ها در کسب و کار

ساعت ۱:۰۴ ق.ظ

درآمدزایی اگر جدی گرفته می شد…

آبان ۱۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۳ ق.ظ

کسب و کار خانه بازی مخصوص کودکان

آبان ۱۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۳ ب.ظ

۸ روش بازاریابی رایگان

ساعت ۱۱:۳۷ ق.ظ

آشغال های ذهنت رو دور بریز

ساعت ۱:۰۶ ق.ظ

کارمند چگونه کارآفرین می شود؟

آبان ۱۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۸ ق.ظ

آموزش در مسیر ثروت است یا ثروت در مسیر آموزش؟

آبان ۱۱, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۴۲ ق.ظ

۱۸شغل پر درآمد جهان از نگاه اقتصاد دانان بزرگ