تئوری عقاب ها (قسمت اول)

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (13 votes, average: 4٫00 out of 5)
person صابر خلیلی access_time تیر ۷, ۱۳۹۶ comment ۸ دیدگاه

سلام دوست عزیز بحثی که امروز میخوام براتون توضیح بدم تئوری عقاب ها می باشد. تئوری عقاب ها مهمترین بحثی است که باعث تحول زندگی شما خواهد شد. شما با استفاده از این تئوری یاد میگیرید که کجای زندگی قرار دارید و برای رشد خودتون چه کارهایی رو باید انجام بدید. از نظر من انسانها در مسیر زندگیشون به دو دسته تقسیم می شوند. یا اردک هستن یا عقاب . شاید داستان اون عقابی رو شنیده باشید که تخمش غاطی تخم اردک ها میشه و با اردک ها بزرگ میشه و همیشه حسرت این رو داشت که ای کاش میشد مثل اون عقاب باشه پرواز کنه و اوج بگیره. در صورتی که یک عقاب بود و فقط به خاطر زندگی با اردک ها این شرایط براش ایجاد شده بود.

به نظر من در تئوری عقاب ها ، اردک ها و عقاب ها تداعی دو دسته از انسانها هستند. انسانهایی که تلاش میکنند، خودسازی میکنند و خودشون رو رشد میدن تا قوی بشن و بالعکس.

 

اردک ها در تئوری عقاب ها کیا هستن؟؟

 

اردک

 

در این تئوری اردک ها تداعی افرادی هستن که مدام واسه انجام کاری نه میارن، بهانه تراشی میکنن. یا میگن نمیتونم کاری انجام بدم، نمیذارن کاری انجام بدم. اردکها افرادی هستن که بی هدف زندگی میکنند. و به شدت منفی گرا هستن. اعتماد به نفس ندارن و رو خودشون سرمایه گذاری نمیکنند. اردک ها دارای خصوصیاتی هستن که اجازه نمیده رشد کنن و به موفقیت برسن. اردک ها همیشه به چیزی که هستن قانع اند و به سمت پولدار شدن قدم بر نمیدارن.

 

عقاب ها در تئوری عقاب ها کیا هستن؟؟؟

 

عقاب

 

عقاب ها افرادی هستن که به شدت برای موفقیت خودشون زمان و انرژی میذارن ، میگن من میتونم، یا باید بتونم. عقاب ها روی خودشون خیلی سرمایه گذاری میکنن و به شدت آموزش میبینن و از چیزهایی که یاد گرفتن در زندگی خودشون استفاده میکنند. عقابها افرادی هستن که به شدت باهوش و عملگرا هستن. و به شدت در زندگیشون هدفمند هستند.

 

سوال من از شما اینه؟؟؟

 

شما اردک هستین یا عقاب؟؟؟ و سوال شما از من میتونه این باشه که آیا آقای تیموری اردکها هم میتونن عقاب باشن یا خیر؟؟؟؟ و جواب من همینه بله اردک ها هم میتونن عقاب باشن. تمام انسانها میتونن عقاب باشن اگه روی خودشون سرمایه گذاری کنن و بخوان خودشون رو رشد بدهند، اگه اطلاعات خودشون رو افزایش بدن و از این اطلاعات در زندگی خودشون استفاده کنند.

 

عقابهایی که در خانواده اردک ها به دنیا میان

 

جالبه بعضی از انسانها عقاب هستن ولی در خانواده اردک ها به دنیا میان. این افراد کسانی هستن که با اینکه خانوادشون شرایط خوبی ندارن اون فرد شرایط عالی رو خلق میکنه. شاید کوچکترین عضو خانواده باشه ولی کمک حال خانواده هستند. این افراد کسانی هستن که خودشون رو شناختن ، رفتار و عملکردشون رو عوض کردن آموزش دیدن و به یک عقاب واقعی تبدیل شدن.

 

عقاب هایی که در خانواده عقاب ها به دنیا میان

 

بعضی دیگه عقاب هستن و در خانواده عقاب ها به دنیا میان. این افراد کسانی هستن که موفقیت های خانواده رو ادامه میدن و گسترشش میدن. اینها همون افرادی هستند که در بدترین حالت دارایی های خانواده رو نگه میدارن.

 

اردک هایی که در خانواده عقاب ها به دنیا میان

 

بعضی از انسانها اردک هستن ولی در خانواده عقاب ها به دنیا میان. این افراد اگر خودشون رو تغییر ندن و آموزش نبینن میشن داستان همون افرادی که دارایی زیادی بهشون میرسه ولی همه رو از دست میدن. و شاید شما خیلی از این افراد رو دیده باشید.

 

اردک هایی که در خانواده اردک ها به دنیا میان

 

بعضی دیگه اردکهایی هستن که در خانواده اردک ها به دنیا میان. این افراد شرایط به شدت سختی رو دارن. ولی وقتی موفق میشن جز موفق ترین افراد میشن. بهترین نتایج رو خلق میکنند.

اگر حواستون باشه چه عقاب باشید و چه اردک باشین میتونید به بهترین عقاب تبدیل بشید. فقط کافیه نقاط ضعف خودتون رو کشف کنید و روی نقاط ضعف خود کار کنید و اونا رو به نقاط قوت خودتون تبدیل کنید.

در کلیپ بعدی تئوری عقاب ها بهتون میگم چگونه در هر دسته ای که هستیم شرایط خودمون رو بهتر کنیم

 

خیلیا میپرسن آقای تیموری شما خودتون جز کدام دسته از تئوری عقاب ها قرار دارید؟؟؟

 

من بهتون میگم که من جز دسته ای بودم که سخت ترین شرایط رو داشته . من اردکی هستم که در خانواده اردک ها زندگی میکرده. خیلی به این موضوع فکر کردم. من در کلیپ بعدی براتون باز میکنم که چرا خود من جز اردکهایی هستم که در خانواده اردکها متولد شده ام.

دوستان من به عبارات تاکیدی ، دعا، مثبتگرایی به شدت علاقه دارم. از اینها استفاده کنید. و مدام با خودتون تکرار کنید که من عقابم، منم که نتیجه خلق میکنم.

تصمیماتی که در زندگیمون میگیریم نتایج مارو خلق میکنه ، تصمیم امروزتو بگیر و ببین میخوای جز اردک ها باشی یا عقاب ها. تصمیم بگیر فرزندت میخواد چی باشه، دوست داری عقابی باشه که در خانواده عقاب ها متولد میشه یا اردکی باشه که در خانواده اردک ها متولد میشه.

من به تو میگم که عقاب هستی اگر از درون خصوصیت عقاب ها رو در خودت ایجاد کنی. اینکارو انجام بده و من بهت قول میدم که از اینکار نتیجه میگیری.

منتظر کلیپ بعد ما باشید که کمکتون میکنم که خصوصیات عقاب ها رو در خودتون ایجاد کنید.

 

خبر خیلی خیلی خوب

 

دوستان یک وبیناری داریم به نام مسیر خلق ثروت که ۲۲ تیر ماه برگزار میشه و کاملا رایگانه. در کانال اینستاگرام ما میخوایم از قابلیت لایو اینستاگرام استفاده کنیم و در این تاریخ براتون لایو زنده میذارم . ازتون میخوام همین الان به آدرس اینستاگرام ما برید و پیج مارو فالو کنید و در ۲۲ تیرماه ساعت ۲۲ با قلم و خودکار پای این وبینار بشینید.

 

لینک کانال اینستاگرام

 

http://instagram.com/_u/mahanteymouri

 

امیدوارم هرجای ایران هستی شاد و پیروز و سربلند باشید

 

اگر سوالی در ارتباط با این ویدئو دارید می توانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، فن بیان ، اعتماد به نفس

تا کنون 8 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
 1. سلام آقای تیموری
  وبینارتون ۲۲ تیر هست یا خرداد؟

 2. امیدقاسمی گفته:

  سلام. واقعا”نمیدونم بگم جالبه یا مضحکه. چون من مدتهای مدیدی فکر میکردم که منفی نگر هستم اما با دیدن کلیپهای آقای ماهان تیموری متوجه شدم که یا مثبت نگر بودم و فکر می کردم منفی نگرم و یا اصولا” منفی نگر بودم و با دیدن این کلیپها دیدگاهم نسبت به خیلی چیزها مثبت شده. من با اینکه فقط کلیپها رو دیدم و در هیچ دوره ای از دوره های ایشان شرکت نکردم و تصمیم هم ندارم که شرکت کنم, اما به کلی جرأت و شهامت زیادی پیدا کردم و تصمیم دارم یکی از بیزینس هایی رو که خیلی وقته به اونها فکر می کنم حتما”شروع کنم و در آینده حتما”تجربه خودم رو هم جهت اطلاع به دیگر شهروندان و هم جهت راهنمایی بیشتر از آقای تیموری عزیز و همکاران گرامی ایشان در سایت یا کانال ایشان بزارم.

 3. سلام آقای تیموری عزیز
  ممنون بابت ویدیو های خوب و تأثیر گذارتون.
  امیدوارم در وبینار ۲۲ تیر ماه مثل همیشه موفق باشید .❤

 4. یونس یاری گفته:

  سلام استاد ..با عرض سلام و خسته نباشید به شما و تیم عالیتون…شاید من کم به سایت بیام ولی تمام اون توصیه هاتون رو عملی نمودم و از درآمد صفر به دو میلیون در ماه رسیدم…خیلی خیلی سپاس گذارم از شما که منو به انچه میخواستم دارید نزدیک و نزدیک می کنید…فقط در عرض شش ماه این اتفاق برای من افتاد…هر چی انرژی مثبت توی دنیا وجود داره به سمت شما بیاد…فدای خوبی هاتون..

  • صابر خلیلی گفته:

   سلام دوست عزیز
   خیلی عالیه که شما تونستید از این آموزش ها استفاده کنید و خودتون رو به موفقیت برسونید.
   امیدوارم هرروز بهتر و بهتر بشید

 5. با عرض سلام خدمت استاد تیمورى و با سپاس فراوان از این که این همه انرژى بى نظیر در اختیار ما قرارمیدهید.
  من اگر بخواهم در منزل با دستگاه روغن کنجد بگیرم،آیا با توجه به صحبت هاى شما همکارانتون بازار فروش روغن ها رو براى من محیا می کنند؟وآیا نیازى به برچسب و شماره ثبت و شماره بهداشت دارد؟با چه هزینه اى؟
  با سپاس فراوان

 6. فهیمه الف گفته:

  درود برشما آقای تیموری,
  من بین مدرسان دوره های موفقیت, با شما که آشنا شدم صداقت بلاوصف و انرژی بالا و همچنین تجربیات واقعی شما, منو واقعا جذب کرد. من در مورد عقاب و اردک بودن, عمیقا میدونم که از درون, عقاب هستم و تا الان موفقیتهایی داشتم اما الان برای ایجاد یک کسب و کار جدید, با بررسی چندین ایده و گزینه, دچار تردیدهای فراوان شده ام و ناتوانی کاذبی در من بوجود اومده. سرمایه مناسبی دارم جهت شروع یک بیزنس جدید, چطور میتونم از مشاوره خصوصی شما بهرمند بشم?

 7. حامد سلیمی پور گفته:

  برای عقاب شدن باید تغییر کرد و واقعا پوست انداخت باید هدف سوزان داشت

تا کنون 8 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
مهر ۱, ۱۳۹۶
ساعت ۲:۲۸ ق.ظ

راهکارهای بهبود عملکرد و افزایش بهره وری

شهریور ۲۹, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۳۳ ب.ظ

عاداتی که فقیر را از ثروتمند جدا میکند

شهریور ۲۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

اشتباه مالی کسب و کارها (اینفوگرافیک)

ساعت ۱۰:۲۸ ق.ظ

حافظه کوتاه مدت چیست؟

ساعت ۹:۳۳ ق.ظ

بازاریابی با سایت راهی به سوی قله ثروت

ساعت ۷:۴۹ ق.ظ

دروغی به نام باور ؟

شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

چگونه زندگیمان را شفا دهیم؟

ساعت ۱۰:۵۰ ق.ظ

تسلط بر پراکندگی ذهن

ساعت ۱۰:۰۴ ق.ظ

حافظه مغز یادگیری بزرگترین ابزار آموزشی ما

شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ

مارک کابن زندگینامه

ساعت ۹:۳۱ ق.ظ

طلائی ترین نکات برای خلق موفقیت و رشد فردی

شهریور ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۰۰ ب.ظ

ویژگی های یک لندینگ پیج مناسب چیست ؟

ساعت ۸:۲۳ ب.ظ

اشتباهات مالی رایج و نحوه اجتناب از آن‌ها

ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ

کسب درآمد از تلگرام

ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

۳ روش از بهترین تکنیک های مذاکره

شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۲:۵۱ ب.ظ

چگونه در کمتر از ۴ ماه درآمد خود را۲تا۹ برابر افزایش دهیم

شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

پرزنت دیگران دغدغه اصلی بازاریابان

شهریور ۱۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۰ ق.ظ

بهترین راه های تبلیغات رایگان

ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

حرکات سر در زبان بدن

شهریور ۱۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۰ ب.ظ

منظور و هدف از زندگی شما چیست؟

ساعت ۵:۰۱ ب.ظ

اعتماد به نفس بیش از اندازه می‌تواند دردسرساز شود!

ساعت ۹:۱۰ ق.ظ

هشت راهکار برای افزایش درامد

ساعت ۸:۱۱ ق.ظ

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۷ ق.ظ

تبلیغات تاکسی ، تبلیغاتی متحرک

ساعت ۸:۴۳ ق.ظ

با پوستر تبلیغاتی ، چشم نواز شوید