تاثیر آموزش‌های تیم ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار1

تاثیر آموزش‌های تیم ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 votes, average: 3٫50 out of 5)
person marjan access_time آبان ۱۸, ۱۳۹۶ comment بدون دیدگاه
زمان تقریبی مطالعه این مقاله حدود 6 دقیقه میباشد.

فعالیت‌های تیم آموزشی ماهان تیموری از سال ۱۳۹۰ آغاز شده است. این تیم تمرکز خود را بر روی افزایش هوش مالی افراد و ارائه آموزش‌هایی برای موفقیت در کسب و کار آن‌ها قرار داده است و هدفش این بوده که سهمی در موفقیت مردم ایران در بحث کسب و کار و موفقیت ‌های مالی داشته باشد. صدها نفر در سراسر کشور از آموزش‌های این تیم استفاده کرده‌اند که نتایج این آموزش‌ ها ارزشمند بوده است.

تاثیر آموزش های تیم ماهان تیموری:

تقویت هوش مالی اقشار مختلف باعث شده که تعداد زیادی از هموطنانمان بتوانند در مسیر ثروتمند شدن قرار بگیرند و کسب و کار موفقی را داشته باشند. آموزش‌های این تیم به افراد کمک زیادی کرده است تا به یک کار آفرین تبدیل شوند و کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند. در این مطلب تلاش می‌کنیم که شما را با تاثیرات آموزش‌های این تیم در زمینه موفقیت در کسب و کار آشنا کنیم.

تبدیل شدن به یک ثروتمند خودساخته در سنین جوانی

 

تاثیر آموزش‌های تیم آموزشی ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار2

 

آقای ماهان تیموری شخصی است که این حرکت مثبت را در جهت پیشرفت وضعیت اقتصادی اقشار مختلف مردم ایران آغاز کرده است. ایشان برای بار اول در سن ده سالگی وارد دنیای کسب و کار می‌شوند و با فروش شانسی در سه ماه تابستان توانستند با درامدشان یک کفش ورزشی بخرند. ایشان تا ۱۵ سالگی کار‌های مختلفی را تجربه می‌کنند تا اینکه بالاخره در سن ۱۵ سالگی در یک مغازه موبایل فروشی استخدام می‌شوند.

بعد از مدتی فروشنده ان مغازه به ایشان می‌گوید که اگر بتوانی فروش بیشتری داشته باشی ما به تو حقوق بیشتری خواهیم داد. در عرض یک ماه و چند روز ماهان تیموری از درآمد خودش یک موتور سیکلت می‌خرد و به یکی از آرزوهای بزرگش دست پیدا میکند. و این نقطه شروعی برای ایشان می‌شود و تصمیم می‌گیرند به ارزوهایی که در ذهن دارند دست پیدا کنند.

شروع موفقیت ماهان تیموری و تصمیم برای آموزش

بعد از کار در موبایل فروشی ایشان برای کسب و کار به تهران می‌آید و کار‌های مختلفی را تجربه می‌کند تا اینکه در سن بیست سالگی تصمیم می‌گیرد که شرایط بد مالی خود را تغییر دهد و از یک جوان بیست ساله فقیر به یک ثروتمند خودساخته تبدیل شوند. ایشان کارشان را با یک موتور شروع می‌کنند و در مدت کوتاهی موفق می‌شوند که به موفقیت‌های مالی بالایی برسند تا جایی که در شهر قم کارخانه ای را تاسیس می‌کنند.

ایشان شخصی هستند که در سنین جوانی موفقیت های مالی زیادی را تجربه کرده و به جایی می رسند که احساس میکنند برای به دست آوردن حس بهتر باید به هموطنانش آموزش دهند تا آن‌ها هم بتوانند راه موفقیت‌های مالی را پیدا کنند. ایشان در شهر‌های مختلفی اقدام به سخنرانی در این زمینه کرده و همچنین دوره‌های آموزشی هوش مالی را برگزار می‌کنند.

همچنین ایشان با راه اندازی وب سایت اموزشی ماهان تیموری تلاش کرده‌اند که این اموزش‌ها را در اختیار مردم در تمام نقاط ایران قرار دهند و تا به حال نتایج بسیار درخشانی در این زمینه رسیده اند و به افراد زیادی در زمینه موفقیت در کسب و کار و ثروتمند شدن کمک کرده‌اند. در ادامه به تاثیرات آموزش‌های تیم آموزشی ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار اقشار مختلف می‌پردازیم.

آموزش هوش مالی برای موفقیت در کسب و کار

 

تاثیر آموزش‌های تیم آموزشی ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار3

 

بخش قابل توجهی از تمرکز تیم آموزشی ماهان تیموری بر روی افزایش هوش مالی اقشار مختلف جامعه قرار داده شده است. تهیه و عرضه پکیج‌های هوش مالی، برگزاری دوره‌های هوش مالی، ارائه مقالات و محتوا به منظور تقویت هوش مالی بخشی از فعالیت‌های تیم آموزشی ماهان تیموری در این زمینه است. هوش مالی را میتوان کلید رسیدن به موفقیت‌های مالی و موفقیت در کسب و کار دانست.

تقویت هوش مالی نیاز به آموزش و تمرین دارد و تیم آموزشی ماهان تیموری با درک درست اهمیت این موضع تلاش بسیاری را در جهت ارتقای هوش مالی افراد جامعه انجام می‌دهد. هوش مالی شما زمانی تقویت می‌شود که شما آموزش‌های مالی را ببینید و اطلاعات مالی خود را افزایش دهید. افراد زیادی با استفاده از اموزش‌های این تیم توانسته‌اند هوش مالی خود را تقویت کنند و به موفقیت‌های چشمگیری در کسب و کارشان دست یابند.

فعالیت تیم تولید محتوا در جهت موفقیت افراد در کسب و کار‌ها

همانطور که گفتیم ارائه آموزش‌های مالی نقش اساسی در تقویت هوش مالی افراد خواهد داشت. افرادی در تیم اموزشی ماهان تیموری فعال هستند که با صرف وقت و تلاش بسیار محتوای آموزشی مفید، جدید و سازگار با کسب و کار در جامعه ایرانی را ارائه می‌دهند. محتوای متنوعی توسط تیم تولید محتوای اموزشی ماهان تیموری تولید می شود. این محتوا‌ها در زمینه‌هایی مانند رشد و بهبود شخصی، مدیریت کسب و کار، تبلیغات، بازاریابی و افزایش فروش، هوش مالی و سرمایه‌گذاری تولید شده و هدف تمامی آن‌ها کمک به افراد برای موفقیت در کسب و کارشان است. تاکنون این محتوا‌های آموزشی به افراد زیادی کمک کرده‌ است که بتوانند به موفقیت‌های مالی قابل توجهی برسند. تاثیر آموزش‌های تیم ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار هموطنانمان را می توانیم در گزارش های ضبط شده توسط تیم ماهان تیموری مشاهده کنیم.

برگزاری دوره‌های هوش مالی و موفقیت شرکت کنندگان در کسب و کار

 

تاثیر آموزش‌های تیم آموزشی ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار5

 

 

یکی از اقدامات مهم و تاثیرگذار آقای ماهان تیموری برگزاری دوره های هوش مالی است. تا کنون افراد زیادی در جلسات برگزار شده هوش مالی ایشان شرکت کرده‌اند و به نتایج قابل توجهی نیز در کسب و کارشان رسیده‌اند. آقای ماهان تیموری شخصی است که خودش قبل از شروع فعالیت‌های آموزشی توانسته است راه موفقیت مالی را در سنین جوانی و بدون داشتن سرمایه خاصی طی کند. ایشان خیلی خوب مشکلات و موانع موجود در مسیر یک کسب و کار را شناخته‌اند و قادر هستند که برای عبور از مشکلات و شرایط سخت راه‌کار‌های کاربردی و موثر را ارئه دهند.

یک نکته مثبت در مورد دوره های هوش مالی ایشان این است که تمامی آموزش‌ها بر مبنای شرایط کسب و کار در ایران ارائه می‌شوند و علاوه بر این آموزش‌ها به صورتی هستند که اقشار مختلف جامعه با سطوح تحصیلی مختلف می‌توانند از نتایج مفید شرکت در دوره‌های هوش مالی بهره‌مند شوند و کسب و کار خود را متحول کنند.

ایجاد یک کسب و کار جدید

تیم آموزشی ماهان تیموری بخشی را ایجاد کرده است با نام فوت کوزه‌گری. محتوایی که در این بخش ارائه می‌شود میتواند به افرادی که قصد را‌اندازی یک کسب و کار جدید را دارند کمک کند. در قسمت فوت کوزه‌گری ایده‌های جدیدی ارائه می‌شود که افراد می‌توانند با عملی کردن آن‌ها یک کسب و کار موفق و پولساز را داشته باشند. افراد تیم آموزشی در مورد کسب و کار‌های مختلف تحقیق کرده و یک کسب و کار را به همراه اطلاعات مفید در مورد آن معرفی می‌کنند. تعداد زیادی از کسب و کار‌هایی که در این بخش معرفی می‌شوند را می‌توان با سرمایه کم راه اندازی کرد و این می‌تواند یک نقطه شروع مناسب برای بسیاری از افراد باشد.

تبلیغات در کسب و کار

 

تاثیر آموزش‌های تیم آموزشی ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار6

 

امروز تبلیغات نقش اساسی در موفقیت یک کسب و کار ایفا می‌کند. تیم آموزشی ماهان تیموری تلاش زیادی انجام داده است تا مخاطبانش را با انواع روش‌های موثر تبلیغاتی آشنا کند. بسیاری از روش‌های ارائه شده به صورتی هستند که می‌توان آن‌ها را بدون صرف هزینه و به صورت رایگان انجام داد. فرقی نمی‌کند که شما چه کسب و کاری دارید و چه محصولات یا خدماتی را ارائه می‌دهید. یکی از شروط اصلی موفقیت کسب و کار شما این است که بتوانید به بهترین شکل خودتان را معرفی کنید. تیم آموزشی ماهان تیموری آموزش‌های زیادی را در این زمینه ارائه کرده است که برای داشتن تبلیغات موثر لازم و ضروری هستند.

مدیریت کسب و کار

بخش بزرگی از موفقیت یک کسب و کار به مدیریت آن وابسته است. آموزش‌های تیم آموزشی ماهان تیموری به این مهم نیز پرداخته است و توانسته به افراد زیادی کمک کند که در مدیریت کسب و کارشان موفق باشند. آموزش‌های ارائه شده توسط تیم آموزشی ماهان تیموری به مدیران کسب و کار‌های مختلف این کمک را می‌کند که قادر باشند در شرایط مختلف کاری بهترین تصمیمات را اتخاذ کنند. شخصی که مدیریت یک کسب و کار را بر عهده می‌گیرد باید بتواند در زمینه‌هایی مانند انگیزش کارکنان، افزایش فروش، استراتژی در مدیریت، استخدام و اخراج و …. به بهترین شکل عمل کند و تیم آموزشی ماهان تیموری برای تمامی این بخش‌ها آموزش‌های کاربردی را ارائه کرده است.

افزایش فروش و بازاریابی موفق در کسب و کار

 

تاثیر آموزش‌های تیم آموزشی ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار7

 

 

واضح است که فروش و بازاریابی موفق اصلی‌ترین نقش را در موفقیت یک کسب و کار بازی می‌کند. تیم اموزشی ماهان تیموری به این مسئله توجه ویژه‌ای کرده است. آموزش‌های ارائه شده توسط این تیم کمک می‌کند که یک کسب و کار فروش بیشتری داشته باشد و بتواند به بهترین شکل مشریان بیشتری را به سمت خودش جذب کند. آموزش‌های تیم راه فروش بیشتر برای یک کسب و کار را نشان می‌دهد. با استفاده از این آموزش‌ها به بهترین شکل میتوان برای یک کسب و کار بازاریابی کرد. همچنیین آموزش‌های متنوعی هم به منظور بر قراری ارتباط موثر با مشتریان ارائه شده است.

رشد شخصی لازمه موفقیت یک کسب و کار

توجه به رشد شخصی میتواند باعث موفقیت یک فرد در زمینه‌های مختلف زندگی شود که یکی از این زمینه‌ها موفقیت در کسب و کار است. افزایش مهارت‌هایی مانند هدفگذاری، افزایش اعتماد به نفس، فنون متقاعدسازی دیگران و …. همگی می‌توانند به طور مستقیم به یک شخص کمک کند که موفقیت‌های بیشتری را در کسب و کارش به دست بیاورد. تیم آموزشی ماهان تیموری تلاش زیادی برای تولید محتوا و ارائه آموزش‌های کرده است که باعث رشد فردی اشخاص در زمینه‌های مختلف می‌شود. توجه به آموزش‌های ارائه شده در زمینه رشد شخصی به افراد کمک می‌کند که راحت‌تر و سریع‌تر مسیر موفقیت به سوی ثروتمند شدن و موفقیت در کسب و کار را طی کنند.

نتیجه‌گیری

موفقیت در یک کسب و کار به جنبه‌های مختلفی وابسته هستند. هوش مالی، بازاریابی و تبلیغات، فروش بیشتر، توانایی مدیریت و رشد شخصی و … از جمله مواردی هستند که به طور مستقیم در موفقیت یک کسب و کار تاثیرگذار می باشند. افراد فعال در تیم آموزشی ماهان تیموری تلاش کرده‌اند که در طی این چند سال آموزش‌های را ارائه دهند که به افراد کمک کند در زمینه کسب و کار به موفقیت‌های بزرگی برسند. نتیجه تلاش این تیم باعث شده است که مخاطبان زیادی بعد از استفاده از این آموزش‌ها به نتایج قابل توجهی برسند. هدف و تلاش تیم اموزشی ماهان تیموری این است که به مردم ایران کمک کند که ثروتمند‌تر، موفق‌تر و شاد‌تر باشند.

هنوز دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است. اولین نفری باشید که دیدگاهی میگذارد
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
آبان ۲۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۴۱ ق.ظ

گرفتن سود بانکی، منفعت یا خطر

آبان ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۵:۲۰ ب.ظ

مستند کارآفرین ۱۵ ساله

ساعت ۱۱:۳۸ ق.ظ

جنجال آموزش در مسیر کسب ثروت

ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ

تئوری بز و تبلیغات در پیشرفت کسب و کار

آبان ۲۴, ۱۳۹۶
ساعت ۷:۳۲ ب.ظ

کسب و کار فوتبالیست های موفق دنیا

آبان ۲۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۵ ق.ظ

غلبه شعار بر شعور

ساعت ۱:۰۰ ق.ظ

۵ راهکار افزایش درآمد برای هوشیاران مالی

ساعت ۱۲:۴۷ ق.ظ

۲۰ هنری که در دنیا بیشترین درآمدزایی را دارند

آبان ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۷ ق.ظ

راهکارهای خودباوری ، فردایت را بساز

ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ

تکنیک های افزایش فروش را از استاد ماهان تیموری بیاموزید

آبان ۲۱, ۱۳۹۶
ساعت ۸:۵۱ ب.ظ

رازهای نهان وب سایت علی بابا در بازارهای جهانی

ساعت ۱۲:۳۵ ق.ظ

طرح کسب و کار یا همان بیزینس پلن را چگونه تهیه کنیم؟

آبان ۲۰, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ

روش های جدید تبلیغاتی شرکت گوگل

آبان ۱۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

تاثیر آموزش‌های تیم ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار

آبان ۱۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۶ ق.ظ

کسب و کارهای زود بازده سال ۲۰۱۷

ساعت ۱:۰۰ ق.ظ

راه اندازی کسب و کار با توصیه های استاد ماهان تیموری

آبان ۱۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۰ ق.ظ

شگفت انگیزترین بانوان کار آفرین ایران و موفقیت های بزرگ آن ها در کسب و کار

ساعت ۱:۰۴ ق.ظ

درآمدزایی اگر جدی گرفته می شد…

آبان ۱۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۳ ق.ظ

کسب و کار خانه بازی مخصوص کودکان

آبان ۱۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۳ ب.ظ

۸ روش بازاریابی رایگان

ساعت ۱۱:۳۷ ق.ظ

آشغال های ذهنت رو دور بریز

ساعت ۱:۰۶ ق.ظ

کارمند چگونه کارآفرین می شود؟

آبان ۱۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۸ ق.ظ

آموزش در مسیر ثروت است یا ثروت در مسیر آموزش؟

آبان ۱۱, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۴۲ ق.ظ

۱۸شغل پر درآمد جهان از نگاه اقتصاد دانان بزرگ

آبان ۱۰, ۱۳۹۶
ساعت ۱:۱۴ ب.ظ

پاسخ به چالش پول نقد