هدف |بی هدفی قاتل انسانهاست!

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (12 votes, average: 4٫42 out of 5)
person ماهان تیموری access_time فروردین ۱۰, ۱۳۹۶ comment ۲۴ دیدگاه

 

ثبت نام دوره رایگان نوابغ ثروت ساز

در دوره رایگان نوابغ ثروت ساز شش ویژگی ثروتمندان برای شما به صورت عملی آموزش داده می شود و شما یاد میگیرید که برای ثروتمند شدن باید چه خصوصیاتی را در خود تقویت کنید تا به ثروت دست پیدا کنید.

آنچه که در این دوره آموزش داده می شود

 1. آموزش صحیح هدفگذاری
 2. افزایش اعتماد به نفس
 3. نحوه برقراری ارتباط موثر با دیگران
 4. افزایش مهارت فن بیان
 5. افزایش کاریزما و جذابیت
 6. افزایش قدرت مذاکره

 

برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

امروز می خوایم راجب هدف صحبت کنیم. و تاثیر هدف رو براتون توضیح بدم و راهکارهای هدفگذاری رو براتون بگم تا ببینیم چطور می تونیم ما به هدف خود برسیم.
ویکتور فراکر در جنگ جهانی دوم به اسارت گرفته شد. همینکه این افراد وارد زندان می شدن ناخن های اونا رو میکشیدن. بهشون سه وعده کتک می دادن و غذایی که می خوردن سوپ نبود آب سوپ بود. او متوجه شد که از هر صد نفری که میان اینجا فقط یک نفر زنده می مونه. رفت و تحقیق کرد تا ببینه چرا این افراد زنده می مونن. میره رو فیزیکشون تحقیق می کنه و میبینه افرادی که زنده موندن حتی افراد ریزه میزه ای بودن و از لحاظ فیزیکی زیاد قوی هم نبودن. میره باهاشون صحبت می کنه ازشون می پرسه چی شده که شما تونستید دوام بیارید.
نفر اول گفت من موقعی که به اسارت رفتم خانمی داشتم که باردار بود الان اگه بچم به دنیا اومده باشه سه سال و شش ماهشه، می خوام برم بچمو ببینم.
نفر دوم گفت من عاشق دختری بودم که میخوام برگردم و باهم یه زندگی رویایی رو آغاز کنیم.
نفر سوم گفت مادر پیری دارم که خیلی واسه من زحمت کشیده، پدرم وقتی کودک بودم فوت شد و مسئولیت من گردن مادرم بود من میخوام برگردم و زحمات مادرم رو جبران کنم.
همه این افراد دارای یک ویژگی مهم بودن و اون هدف بود.
همیشه به یاد داشته باشید که

بی هدفی قاتل انسان هاست.

شما در دوره رایگان نوابغ ثروت ساز یاد میگیرید که چطور برای زندگی خود هدفگذاری کنید و به این اهداف دست پیدا کنید

هدف
برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

فن بیان

هدف چیست

هدف یعنی فرآیندی که تکلیف تک تک لحظه های تک ک زندگی ما رو مشخص می کنه.
یعنی کاری انجام بدیم که ما رو به اونجا برسونه. یکی از راههای رسیدن به هدف اینه که مراقب باشید اهداف با ارزش های ذهنیتون یکی باشه. اگر توو زندگی ساده ای بزرگ شدید، باید رسیدن به یک ماشین لوکس رو برای خودتون اول به یک ارزش تبدیل کنید. باید به ارزش هدف هاتون فکر کنید. خیلیا میگن اعتماد به نفس پررویی میاره. ولی ما باید این جنبه منفی رو از ذهنمون دور کنیم. بنابراین میریم و ارزش های اصلی داشتن اعتماد به نفس بالا رو بدست میاریم و این ویژگی ها ارزش های داشتن اعتماد به نفس بالا می باشد و ما به سمت آن گام برمیداریم.
فرآیند هدف همینه باید کار کنیم، در مسیر باشیم تا به قله برسیم. گاهی وقتا واسه رسیدن به هدف واقعا خسته میشیم. چون مسیر طولانیه. همیشه سعی کنید تفریح کنید، بزنید کنار و از مسیرتون لذت ببرید.جیم ران در رشد و بهبود شخصی میگه پل بین اهداف و دستاوردها چیزی نیست جز انضباط فردی . هرروز کار کنید، تلاش کنید و توو مسیر باشین. خیلی وقتا به هدفمون خیلی نزدیک شدیم، خسته میشیم بزنید کنار و یکم تفریح کنید، خودتون رو واسه رسیدن به هدف فنا نکنید.

سطوح اهداف

من اهداف رو به پنج سطح دسته بندی کردم که دوتا از مهمتریناشون اهداف مالی و اهداف رشد و بهبود فردی. که من معتقدم رشد و بهبود فردی خیلی مهمتره. اگر شما بتونید خوب رفتار کنید پول خلق خواهید کرد.

رشد و تحول فردی

رشد و بهبود فردی به شش بخش تقسیم می شود. داشتن اهداف. اعتماد به نفس. فن بیان. ارتباطات قوی. کاریزما و اصول و فنون مذاکره می باشد. ما وقتی در این شش زمینه قوی شدیم می تونیم هر چیزی رو خلق کنیم. توصیه من به شما این است که کلیپ پویائیسم موفقیت که داخل همین سایت هست رو حتما ببینید، من داخل این کلیپ این شش مورد رو به طور کامل توضیح دادم.
 

سطوح اهداف مالی

اهداف مالی را در سه بخش تقسیم کرده ام کسب و کار شما، درآمد غیرفعال و سرمایه گذاری. ما از این سه راه می تونیم به ثروت برسیم. بیاین هدفمند زندگی کنیم و بذاریم فرزندان ما الگوهاشون ما باشیم. اهداف را نباید ۱۰ ساله و با مدت زمان طولانی در نظر بگیریم. اهداف باید ملموس باشند. اگه می خواین هدف رو درک کنید اهداف خود را ۱ ماهه درنظر بگیرید. بهتر است اهداف اول روی رشد و بهبود فردی باشد. و کم کم روی اهداف مالی متمرکز شویم. وقتی به هدف می رسیم خیلی زیبایی می بینیم، از بالا به پایین نگاه می کنیم و پیشرفت خودمون رو می بینم، میبینیم کجا بودیم و به کجا رسیدیم.
مجدد میگم هدف یعنی فرآیندی که تکلیف تک تک لحظات تک تک زندگیمون رو مشخص می کنه.
بیاین توو این شش زمینه به خودتون نمره بدید،اگه نمره شما ۵۰ میشه ، به خودتون نمره ۴۰ بدید که وقتی برای ۱۰۰ تلاش می کنید به ۹۰ رسیدید در واقع ۱۰۰ رو بدست آوردید. ببینید ما چطور به قله رسیدم شما نیز همین کار را برای اهدافتون شبیه سازی کنید. من یک تکنیک برای رسیدن به اهداف درست کردم و اون تکنیک سی سی است.
این تکنیک به ما میگه رفتارهای ۳۰ ثانیه ای در ۳۰ روز ایجاد کنیم. مثلا اعتماد به نفسمون پایینه و یکی از شاخه های آن درخواست کردن می باشد، که افراد معمولا نمی کنند. می خوایم کاری رو شروع کنیم ولی بهونه میاریم پول نداریم و نمی تونیم از کسی درخواست کنیم. اگه واسه درخواست کردن مشکل دارید کتاب مهارت درخواست کردن که خودم آماده کردم رو حتما بخونید. و اگر دوست دارید اطلاعاتتون در زمینه هدف بیشتر بشه کتاب توقف در سرتاسر مسیر ممنوع رو بخونید.

 

شما هم با گذراندن این دوره می توانید یکی از اعضای موفق این مجموعه باشید

فن بیان

 

اگر شما در این کارگاه شرکت نکنید از ۶ جلسه آموزش کاربردی ویژه نوابغ پولساز در زندگی خود محروم خواهید شد. این فرصت فقط مخصوص شماست. این فرصت را از دست ندهید
برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

مهارت سی سی

سی سی سه مرحله دارد.
مرحله اول هدف گذاری می باشد که ما باید توو این امر مطالعه و تمرین کنیم. بیایم ۳۰ ثانیه اسم افرادی رو که می تونیم ازشون درخواست کنیم رو در بیاریم، این یه رفتار ۳۰ ثانیه ای می باشد.
مرحله دوم تحسین کردن خود می باشد. بیایم خودمون رو تحسین کنیم. اگه رفتاری انجام دادیم خودمون رو تحسین کنیم.
مرحله سوم جبران کردن می باشد. اگه رفتاری نشون ندادی بگو من اینکارو نکردم و از خودم راضی نیستم. احساس شرمندگی کن. ولی با خودت تکرار کن من خودم خوبم آدم خوبی هستم، پس سعی می کنم به اون چیزی که لیاقتم هست برسم.
هفته آینده در مورد اعتماد به نفس با شما صحبت خواهیم کرد.
به یاد داشته باشید اگه به اهداف یک ماهمون برسیم می تونیم برای رسیدن به اهداف چند سالمون برنامه ریزی کنیم.

ما در دوره ی نوابغ ثروت ساز به شما یاد میدهیم که چطور برای خود هدف انتخاب کرده و با برنامه ریزی به تمامی اهداف زندگیتون برسید.

 برای دریافت دوره رایگان نوابغ ثروت ساز نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید.

فن بیان

شاد و پیروز و سربلند باشید.

 

با عرض پوزش تصویر کتاب مهارت درخواست کردن نمایش داده نمی شود

 

 

دانلود کتاب توقف در سرتاسر مسیر ممنوع

با عرض پوزش تصویر توقف در سرتاسر مسیر ممنوع نمایش داده نمی شود

توقف درسرتاسر مسیر ممنوع

تا کنون 24 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
 1. سلام .
  ممنون از شما جناب تیموری عزیز . واقعا عالی و آموزنده بود . شیوه آموزش عملی این موضوع هوشمندانه و کاربردی بود .

 2. یوسف شرقی گفته:

  با سلام خدمت جناب تیموری بزرگوار و همکاران پر تلاششون
  این کلیپ رو میتوان یک دوره کامل در حد فشرده نام برد که بارها و بارها باید نگاه کرد و دید من خودم تا حالا سه بار کامل این کلیپ رو دیدم و باز هم جای دیدن داره واقعا نکات کلیدی و اموزنده ای بود متاسفانه اساتید موفقیت زیادی قانون جذب رو اشتباه به ما یا د دادن اما من به نوبه خود…………..و جناب تیموری رو جزو افرادی میبینم که قوانین جهان هستی رو به خوبی درک کرده اند
  نمیخوام زیاد طولانیش کنم و حوصله دوستان رو سر ببرم دست مریزاد
  دم همتون گرم

 3. jef313 گفته:

  ماشالله اقای تیموری
  ممنونم ازات
  خیلی بهم انرژی دادی و دیدم رو باز کردی
  از خدا میخوام همیشه پیروز و سربلند باشی

 4. محمد هنرپور گفته:

  با سلام خدمت جناب تیموری و همه دوستان دیگر؛ بدون اینکه بخواهم فرمایشات شما را نفی کنم،بنظرم جای خالی را در جمله بالا باید با بی انگیزگی پر کرد.یعنی بی انگیزگی قاتل انسانهاست.چه بسا کسانی که هدف هم دارند ولی انگیزه حرکت به سمت آن را ندارند.در همان مثال اسرای جنگ؛با وجود اهدافی که داشتند اگر چنانچه اتفاقی رخ میداد که امید و انگیزه شان را از دست میدادند،تسلیم مرگ میشدند. البته میدانم که هدف و انگیزه را شاید نشود زیاد از هم تفکیک کرد.زیرا یکی باعث تقویت دیگری میشود؛که توضیح این مسأله بعهده و در صلاحیت جناب تیموری است. کامیاب باشید.

  • ماهان تیموری گفته:

   سلام محمد عزیز
   من بسیار در زمینه موفقیت حساسیت نشان دادم و به این شش خصوصیت رسیدم
   و اگر بخوام برای شما بگم که انگیزه چگونه ایجاد می شود و در دل کدام یک از موارد است
   می گویم انگیزه در دل هدف است
   البته اگر هدف گذاری به صورت صحیح انجام شود و در راستای رسیدن به هدف اقدام شود به صورت نا خودآگاه
   نتیجه خلق می شود درسته اگر در روز نتیجه خلق کنیم بسیار کوچک است اما این حس که داریم پویا زندگی میکنیم
   و میدونیم در آینده به کجا می رسیم در شما انگیزه ایجاد میکند که عملکردتون رو بسیار بهتر و مفید تر میکند
   محمد عزیز همانطور که خودت هم اشاره کردی در دل هدف بسیار انگیزه وجود دارد
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 5. عباس بهادری گفته:

  با سلام خدمت جناب آقای تیموری
  واقعا بسیارعالی بود کلیپ انگیزشی خیلی خیلی خوبی بود من انرژی گرفتم وبسیار بهموقع بود و در حالی نگاه کردم که خیلی بی انگیزه بودم وقتی دیدم روحیه ام بسیار عالی شد در حدیکه پشت سرهم گوش کردم وکارم رو انجام دادم وبسیاربسیار ازتون سپاسگزارم بابت زحمتی که برای این کلیپ کشیدین و در اختیار ما گذاشتین بنده هفته قبل ایمیلی خدمت شما فرستادم ظاهر ا وقت نکردین مطالعش کنین زحمتی بکشین بخونینش ممنون میشم
  پیروز وپایدارباشید وسلام سلامت
  یا حق

 6. یلدا گفته:

  بسیار عالی بود جناب تیموری واقعا دست مریزاد
  من هم با نظر دوستمون که گفتن انگیزه بسیار مهم هست موافقم. اکثر اوقات ما هدف داریم اما انگیزه کافی نداریم البته قطعا در هدفگذاریمون مشکلی هست و هدف روشن و برانگیزاننده تعیین نکردیم. در هر صورت از شما و تیم قوی که به همراه دارید بسیار سپاسگزاریم

 7. فاطمه از شیراز گفته:

  سلام
  بله درسته این افراد امیدو تفکر مثبت و نیروی جذب قوی داشتن
  و در رسیدن به هدفشون خوشبین بودن

 8. فرزان گفته:

  سلام استاد عزیز
  با سپاس و تشکر از صحبت های خوب و کارآمد شما که واقعا در زندگی من تاثیرات فراوانی داشته
  میخواستم خواهش کنم که اگر امکانش هست فایل های صوتی کلیپ هاتون رو هم در کنارش قرار بدید تا ما بتونیم در مواقعی هم که به سیستم کامپیوتر دسترسی نداریم با هدفون فایل ها رو گوش بدیم.
  سپاس از مهرتان
  شادزی و پاینده باشید

  • ماهان تیموری گفته:

   سلام فرزان عزیز
   حتما در اسرع وقت با همکارانمون این موضوع را بررسی و سعی میکنیم که سریعا این خواسته شما را برآورده کنیم
   شاد و پیروز و سربلند باشید

 9. ارين گفته:

  سلام جناب تیموری ضمن تشکر از زمان و انرزی که بابت جمع اوری تدوین و آرائه مطالب می کشیدید میدونید شما از معدود اساتیدی هستید که به انچه بیان می کنید عمل می کنید و به ان چه بیان می کنید إیمان دارید و این بأور را در اختیار همه قرار می دهید و این بنظر من یعنی خود شکوفایی .موضوعی که بندرت برای ما پیش میاد و من علاوه بر یاد گیری مطالب دارم روی خودم هم کار می کنم سپاسگزارم

 10. سلام استاد زمینه فعالیت من چوب و تخته فروشیه و بازار خیلی کساده چطوری میتونم فروش خوبی داشته باشم ؟

  • ماهان تیموری گفته:

   دوست عزیز سلام
   در حال حاضر کسب وککار های بسیار زیادی به مسئله فروش برمی خورند
   عامل مهم در این موضوع تغییر ندادن روند کار و تبلیغات است
   شما باید در ۳ زمینه زمان و انرژی بزارید
   ۱-ایجاد مزیت در کالا و خدمات
   ۲-ایجاد رسانهای تبلیغاتی موثر
   ۳-شناخت مخاطبین هدف
   اگر در این ۳ مورد خوب کار کنید روش شما افزایش پیدا میکنه
   شاد باشید

 11. چطوری بازار فروش فوق العاده ای داشته باشم ؟

 12. سلام. واقعا و از صمیم قلب از شما ماهان عزیز سپاسگزارم. من ۲۶ سالمه و در ابتدای مسیر کارآفرینی خودم هستم. خیلی اوقات مدیریت جریانهای متفاوتی که درگیرشون هستم من رو خسته میکنه و کمبود انرژی فوران میکنه..
  بارها امتحان کردم، چیزی که کمکم میکنه رها کردن جریان، دور شدن از ماجرای زندگیم و از بالا نگاه کردن به اونه..
  استاد پرتلاش، این واقعا عالیه که میتونم با تطبیق نیازمندی های موفقیت که شما میفرمایید با شرایط فکری و عملی خودم، از تا به اینجای مسیرم مطمئن تر از همیشه باشم.. من هر صبح از شما انرژی میگیرم و این واقعا عالیه ..
  قطعاً روزی که روی قله هدفم بایستم، شما رو با تمام وجود در کنارم حس میکنم..
  ممنونم

 13. واقعا بی هدفی قاتل انسان هاست

 14. میلاد صادقی گفته:

  دمتگرم
  اولین بار بود که صدا شما را میشنوم و تصویر شما رو میبینم جای تشویق دارید عالی بود

 15. reza amani گفته:

  باسلام
  اگه ازمردم سوال بشه که هدفتون از زندگی کردن چیه یه تصویر گنگ ومبهم درذهنشون ایجاد میشه خیلی ها زندگی شون رو بدون هیچ هدفی طی می کنند وتکیه بر شانس می کنندویا اینکه منتظرند کسی بیاید واونهارو ازاین باتلاق نجات بده . مثل این می مونه که باطاس انداختن زندگی کنند بی هدفی باعث این می شه که خیلی ها درروزمرگی غرق بشوند وهدف چیزی ست که باهمه وجودت وبا تک تک سلول هات اون رو حس کنی وتمام سختی هاشو به جون بخری و یه فرد هدفمند وقتی قدرتمندتر میشه که بدونی ثمره ی تلاش وپشتکارش باعث سود رساندن به دیگران شده وباعث شده اونها هم هدفمند بشوند وبرای آینده شون شروع کنند.
  هدف پیداکردن توزندگی یه امر واجبه وکسی که میلی به هدفمند بودن نداره سرگردان وبی هدف زندیگشو طی می کنه ولذتی هم از زندگیش نمی بره و کمبودها ی وجودش (پوچی ،طرد شدگی،ترس،نا امیدی و…)روز به روز بزرگ تر میشه
  هرفردی متفاوته وبه همین دلیل اهداف ماهم درزندگی متفاوته وقتی کسی هدفشو پیدا می کنه از روزش لذت می بره با انگیزه از رختخوابش بیرون میاد وتمام روز مثل یه جنگجو می جنگه تا به هدفش حتی شده یه قدم نزدیک تر بشه
  جناب تیموری کلیپ تون مثل همیشه عالی بود وتشکر می کنم ازشما وتیمتون

 16. kafichoob گفته:

  طرح سی سی خیلی عالیه.من کارم دکوراسیونه.مهمترین قسمت کار طراحی و اندازه گیری و محاسبه هست.این کارا رو میشه توی چند مرحله سی ثانیه ای انجام داد.این باعث میشه سختی کار توی چند مرحله تقسیم بشه.خیلی وقتا چون محاسبه و طراحی خیلی انرژی میخواد و خیلی وقت میگیره رو به تعویق میندازم و اهمالکاری میکنم.سی سی میتونه خیلی کمک کنه تا من بنشبنم پای کار و کارم با سرعت بیشتری پیش بره.ممنون

 17. محمد رضا عربی گفته:

  سلام من بالاخره بسته ثروت و ارامش رو خریدم فقط یه شرحی از خودم بدم من فارغ التحصیل رشته نرم افزار(که حس میکنم علاقه ای به رشته ام نداشتم) هستم و فردی به شدت درونگرا و یه مقدار خود کوچک بین و کم اعتماد به نفس هستم بنده دو سالی هست تو کار تعمیرات موبایل هستم و به دلیل خود کم بینی و اعتماد به نفس کم و کمرویی در اینکار خیلی موفق نبودم (البته به نظر خودم) و بعد کلی کلنجار رفتن با خودم تصمیم به رها کردن اینکار گرفتم چون من خیلی علاقه مندم به ثروت مالی برسم اما از اینکه تا به این سن حقیقتا نمیدونم به چه کاری علاقه دارم(که یکی از اصول کسب ثروت همین پیدا کردن علاقه هستش) و همین اعتماد به نفس کم میترسم که یه فرد خانه نشین تبدیل بشم و اوضاع روحیم بدتر بشه, میخواستم بدونم با این اوضاع بسته شما چه کمکی به بنده خواد کرد؟

 18. حسن فکری گفته:

  واقعا عالی بود.
  استاد دوستم بعد از اینکه هدف گذاری کرده و چند تا نه شنیده میگه من نمیتونم موفق بشم من نمیخوام پولدار بشم و از این جور حرفها
  هر چی هم بهش میگم نه شنیدن توی کار ما تجربت رو بالا میبره و میتونی از اون تجربه برای بعدش استفاده کنی ولی گوش نمیده. ونا امید شده. حتی کلیپ های شما رو هم براش فرستادم فعلا خبری نشده ازش . به نظرتون چجوری رفتار کنم بهتره؟؟ممنون

  • صابر خلیلی گفته:

   سلام دوست عزیز

   توصیه من به شما اینه که به دوستتون پکیج کسب ثروت و آرامش رو پیشنهاد کنید که میاد روی باورهای شخص کار میکنه میتونید چند جلسه رایگان این پکیج رو داخل سایت ببینید

 19. حسن فکری گفته:

  سلام.چند جلسه رایگانش کجای سایت هستش
  ؟؟

  • صابر خلیلی گفته:

   سلام دوست عزیز
   ایمیل خودتون رو که وارد کنید برای شما به صورت هفته ای روی ایمیل ارسال میشه

تا کنون 24 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
شهریور ۲۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

اشتباه مالی کسب و کارها (اینفوگرافیک)

ساعت ۱۰:۲۸ ق.ظ

حافظه کوتاه مدت چیست؟

ساعت ۹:۳۳ ق.ظ

بازاریابی با سایت راهی به سوی قله ثروت

ساعت ۷:۴۹ ق.ظ

دروغی به نام باور ؟

شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

چگونه زندگیمان را شفا دهیم؟

ساعت ۱۰:۵۰ ق.ظ

تسلط بر پراکندگی ذهن

ساعت ۱۰:۰۴ ق.ظ

حافظه مغز یادگیری بزرگترین ابزار آموزشی ما

شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ

مارک کابن زندگینامه

ساعت ۹:۳۱ ق.ظ

طلائی ترین نکات برای خلق موفقیت و رشد فردی

شهریور ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۰۰ ب.ظ

ویژگی های یک لندینگ پیج مناسب چیست ؟

ساعت ۸:۲۳ ب.ظ

اشتباهات مالی رایج و نحوه اجتناب از آن‌ها

ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ

کسب درآمد از تلگرام

ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

۳ روش از بهترین تکنیک های مذاکره

شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۲:۵۱ ب.ظ

چگونه در کمتر از ۴ ماه درآمد خود را۲تا۹ برابر افزایش دهیم

شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

پرزنت دیگران دغدغه اصلی بازاریابان

شهریور ۱۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۰ ق.ظ

بهترین راه های تبلیغات رایگان

ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

حرکات سر در زبان بدن

شهریور ۱۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۰ ب.ظ

منظور و هدف از زندگی شما چیست؟

ساعت ۵:۰۱ ب.ظ

اعتماد به نفس بیش از اندازه می‌تواند دردسرساز شود!

ساعت ۹:۱۰ ق.ظ

هشت راهکار برای افزایش درامد

ساعت ۸:۱۱ ق.ظ

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۷ ق.ظ

تبلیغات تاکسی ، تبلیغاتی متحرک

ساعت ۸:۴۳ ق.ظ

با پوستر تبلیغاتی ، چشم نواز شوید

ساعت ۳:۲۱ ق.ظ

انواع هدف و راه های رسیدن به آن ها

ساعت ۲:۳۱ ق.ظ

هدف گذاری موثرترین راه افزایش انگیزه