درباره نویسنده

مطالب مشابه

9 Comments

 1. 5

  حسن توکلی

  سلام. مطلب زیبا و تاثیر گذاری بود..

  وقتی میشه یه کسب و کاری داشته باشی که صبح با علاقه و پر انرژی بری سرکارت، چرا باید صبح با خمودگی ئ کسالت بری سر یه کاری که هیچ علاقه ای بهش نداری و باید وقتت و ایده ات را اونجا از بین ببری؟؟
  وقتی می تونی اثر گذار باشی، وقتی میتونی اینقدر ثروت داشته باشی که گره از کار دورو بریات باز کنی، براشون یه کسب و کاری راه بندازی که هم خودت منتفع بشی و هم اونا، وقتی می تونی به مردم وجامعه خدمت کنی، چرا باید مثل یه آدم معمولی فقط نظاره گر باشی و کاری که میتونی بکنی این باشه که فقط براشون دعا کنی؟؟ و ناراحتی بکشی…
  چرا وقتی می تونی به لطف خدا صاحب یه باغ بزرگ با یه ساختمون وسطش باشی که بتونی از اوقات فراغتت لذت ببری، چرا باید به کمتر از این قانع باشی؟؟
  چرا وقتی می تونی اینقدر در کار و زندگیت موفق بشی که تبدیل به یک الگو بشی، چرا باید تا آخر عمرت پیرو و مقلد یک الگو باشی و دست آخرم هیچی نشی؟؟
  چرا وقتی میشه خدا را به بهترین نحو شناخت ( با قوانینی که در جهان حاکمه) ، خدا را نشناسیم و زندگی مون را بایه روش معمولی به پایان ببریم؟؟؟ آیا اون روز مردم چی میگن برامون؟؟ میگن خوب آدمی بود آزارش به کسی نرسید خدا بیامرزدش؛ یا میگن که عجب انسان تاثیرگذار و مفیدی بود برا جامعه، چقدر خدمت کرد به مردم، چقدر منشا آبادانی و پیشرفت جامعه و رشد مردم بود، خدا بیامرزدش؟؟؟ کدومش بهتر و لذت بخش تره؟؟؟ اونموقع خدا چی میگه به فرشتگانش؟؟؟ میگه آیا این بود اشرف مخلوقات من و از من ناراحت و غمگینه یا میگه که ببینید فرشتگان من؛ این اون اشرف مخلوقاتیه که بهتون گفته بودم، ببینیندش. اون موقع خدا به من افتخار می کنه و این لحظه مصداق این آیه از قرآنه: <> آیه ۲۷ تا ۳۰ سوره فجر…. وقتی میشه و میتونیم اینجوری زندگی کنیم، چرا اینجور زندگی نکنیم؟؟/

  پاسخ
  1. 5.1

   حسن توکلی

   مصداق این آیات از قرآنه : یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّکَ رَاضِیَةً مَّرْضِیَّةً فَادْخُلِى فِى عِبَادِى وَادْخُلِى جَنَّتِى‏ ….
   آیات ۲۷ تا ۳۰ سوره فجر…

 2. 6

  sepideh

  سلام به شما و گروه پرانرژیتون
  تشکرمیکنم از شمابه خاطر تلاش و آموزشهای پر قدرتتون
  ممنون که هستید و مطالب پرمحتوایی را سخاوتمندانه در اختیار همه ی ما میگذارید
  پشت خودم می ایستم
  وقتی میشه موفق شد چرا موفق نشم ؟!

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

44 + = 46

2014 تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت ماهان تیموریمی باشد. پشتیبانی وب سایت توسط : پشتیبان وردپرس