اعتماد به‌ نفس سکوی پرتاب به سوی موفقیت

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
person سینا کنعانیان access_time دی ۵, ۱۳۹۵ remove_red_eye 1,628 مشاهده comment ۸ دیدگاه

 دانلود ویدئو اعتماد به‌ نفس

مدت زمان تخمینی برای مطالعه این مقاله ۸ دقیقه می باشد

اعتماد به‌ نفس یکی از بزرگ‌ترین کشفیات روانشناسی در سال ۱۸۹۰ میلادی است.دکتر ویلیام جیمز کسی بود که اولین تعریف اعتماد به‌ نفس را ارائه داد.

موضوع این هفته یکشنبه ها در مورد اعتماد به نفس می باشد. موضعی که درک آن برای ما نتایج قوی تر، پر از احساس و ثروت را برای ما رقم خواهد زد. یه سوالی ازتون می پرسم که به نظر شما سکوی پرتاب به سمت موفقیت چیست؟؟ اگه از من بپرسید می گم که اون اعتماد به نفسه.

اعتماد به نفس لازمه ی موفقیت


ما باید بدونیم که اعتماد به نفس چیست و چطور افزایش پیدا می کنه. مشکل اصلی افراد اینه که نمی دونن باید چکار کنن. ما می تونیم با اعتماد به نفس زندگی خانواده، فرزندان، دوستان و حتی اطرافیان خودمون رو تغییر بدیم.


به طور کلی تمام دانشمندان جهان در اکثر کتاب ها اعتماد به نفس رو به ۳ دسته کلی تقسیم کرده اند.

اعتماد به نفس رفتاری
اعتماد به نفس احساسی
اعتماد به نفس  معنوی


دسته جدیدی که من دارم روی آن کار می کنم اعتماد به نفس مالی می باشد. بنابراین اعتماد به نفس از ۴ دسته تشکیل شده است. اعتماد به نفس به افراد یا داده شده و یا گرفته شده است. در کشور ما بیشتر اعتماد به نفس رو از افراد گرفته اند. مثلا در کودکی رفتارهایی که با ما شده است. ما وارد یک پارک میشیم و نوجوانان ۱۵ تا ۲۰ ساله رو می بینیم، وقتی صداشون می زنیم شروع می کنن به فرار کردن و میبینیم که همراهشون، گل بوده، ماری جوانا بوده و…. اینا واسه چیه ؟؟؟ بخاطر اینه که این افراد از کمبود اعتماد به نفس به سمت اعتیاد روی آورده اند، چرا؟؟؟ چون خانوادشون به آنها اعتماد به نفس نداده است.

نگفتن نه مهمترین دلیل نداشتن اعتماد به نفس


نمونه ای دیگه می بینیم که طرف به خاطر نداشتن اعتماد به نفس رفتاری نمی تونه نه بگه و هر پیشنهادی رو قبول می کنه، افراد نمی تونن تصمیم بگیرن و مدام کاراشو عقب می ندازه و یا اصلا کار انجام نمیده. ایناهمه به خاطر نداشتن اعتماد به نفس رفتاریست. این دو شاخه اعتماد به نفس رو در پکیج پویائیسم موفقیت به طور مفصل توضیح داده ایم. اما در یکشنبه ها نیز می توانید قسمت های مهم پویائیسم موفقیت رو نگاه کنید. برای اعتماد به نفس احساسی افراد نمی تونن احساسات خودشون رو بیان کنند، فرد نمی تونه به کسی محبت کنه، یه پدر بچشو تو آغوش نگرفته و یا به همسر خود ابراز علاقه نکرده است.

فرد میاد جلو من میگه، من به هیچی اعتقاد ندارم آقای تیموری، من خدا رو قبول ندارم. این افراد وقتی می خوان کاری رو شروع کنن می ترسن، مدام با خودشون تکرار می کنن که من می دونم موفق نمیشم. این افراد نمیدونن که کسی هست که آنان رو خلق کرده و می تونه کمکشون کنه، مدام یار و پشتیبان آنان خواهد بود. اعتماد به نفس مالی مثال سادش اینه که فرد مدت زیادی داره توو یه شرکت کار میکنه، قابلیتاش زیاده ولی توانایی این رو نداره بره به مدیرش در خواست بده که حقوقش رو بیشتر کنه، این فرد می ترسه که نکنه اخراج بشه و دیگه کاری گیرش نیاد چون هوش مالی نداره. ما می تونیم توو دوره هوش مالی که از همین هفته آغاز میشه به شما آموزش های لازم رو بدیم که چطور می تونید توانایی مالی خودتون رو افزایش بدید.

ویژگی افرادی که اعتماد به نفس دارند


کسایی که اعتماد به نفس دارن، مدام نتایج رو خلق می کنن، به خواسته هاشون میرسن، می تونن داخل خانواده به راحتی احساساتشون رو بیان کنن، افراد عملگرایی هستند و مسئولیت پذیرند و در نهایت همه اینها موجب کسب درآمد مضاعف این افراد و کسب ثروت بسیار برای آنان خواهد شد. یکی از موضوعات واسه افزایش اعتماد به نفس درخواست کردن می باشد. خیلی از ما نمی تونیم از کسی درخواست کنیم. ما کتاب مهارت درخواست کردن که نوشته خودم هست رو داخل سایت تیم آموزشی ماهان تیموری قرار داده ام . توصیه دیگه ای که به شما دارم اینه که کتاب نصفه نیمه های ثروتمند رو هم مطالعه کنید، این کتاب در مورد افرادی که خودشون رو کامل نمی بینن و مدام این احساس را دارند که باید کسی کمکشون کنه بسیار مفید است. همچنین تست اعتماد به نفس که داخل سایت قرار دادیم رو بزنید.

آیا اعتماد به نفس مادر زادیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا فکر نکنید که افراد موفق از بچگی اعتماد به نفس داشتن، اگه به شما گفتن تو هیچی نمیشی بدون تو همونی هستی که به همه چی خواهی رسید، تو همونی هستی که می تونی گام های بزرگی رو در جهت پولدار شدن برداری و برای خودت ثروت خلق کنی. فقط باید تصمیم بگیری و وقتی تصمیم گرفتی کاری رو انجام بدی دیگه هیچکس نمی تونه جلوی شما رو بگیره. ولی اول باید اعتماد به نفستون رو افزایش بدید و ببینید چه کارهایی رو می تونید انجام بدید.

تخصص تیم آموزشی ماهان تیموری بیشتر روی مسائل مالی می باشد، اما اگر اینجا راجب اعتماد به نفس صحبت می کنیم واسه اینه که به اعتقاد بنده پول و ثروت ریشه در اعتماد به نفس دارد و اگر نتوانید اعتماد به نفس کافی داشته باشید، نمی توانید پله های موفقیت رو پشت سر بگذارید. موضوع هفته گذشته یکشنبه ها هدف بوده و هفته آینده یکشنبه ها در مورد ارتباط است، اینها می تونه شما رو به موفقیت برسونه. شما لایق بهترین ها هستید. همچنین ما در پکیج اعتماد به نفس ۴ ساعت اطلاعات عملی گذاشتیم که چطور بتونید از خود رفتار نشون بدین و اگه افراد به آن عمل کنند، اعتماد به نفسشون ۲ برابر میشه.

تئوریک اعتماد به نفس

. اعتماد به نفس چیست ، باورها، احساسات و عواطفی است که فرد نسبت به خود دارد.شاید مطالب مختلفی در این زمینه مطالعه کرده باشید، در این نوشته قصد داریم به نشانه‌های آن اشاره‌کنیم و نگاه کلی به این موضوع داشته باشیم.اعتماد به‌ نفس در هر جامعه، فرهنگ و اقلیمی به نسبت تفاوت‌ها، متغیر است. درواقع میزان آن و نوع آن در هر موقعیتی تغییر می‌کند. نوع تربیت والدین و محیط رشدی یک شخص، تأثیر بسیار زیادی روی اعتماد به‌ نفس او دارد. همان‌طور که گفتیم اعتماد به‌ نفس برداشتیاست که فرد از خودش دارد، برداشتی از باورها، عواطف و احساسات خود; بنابراین والدین به‌عنوان اولین افراد تأثیرگذار روی شخصیت کودک، تأثیر بسیار زیادی دارند.

به‌طورکلی اعتماد به‌ نفس را به سه دسته تقسیم می‌کنند:

اعتماد به‌ نفس پایین

اعتماد به‌ نفس سالم یا واقعی

اعتماد به‌ نفس کاذب

اعتماد به‌ نفس را می‌توان از رفتار، گفتار و اعمال یک فرد تشخیص داد.

اعتماد به نفس

 

ویژگی‌های افراد با اعتمادبه‌نفس پایین:

افراد به اعتماد به‌ نفس پایین معمولاً خود را باور ندارند و همیشه منتظر تأیید از دیگران‌اند.چون از ترد شدن یا تحقیر شدن می‌ترسند معمولاً از اظهارنظر خودداری می‌کنند و دارای فن بیان ضعیفی هستند. در جمع‌ها ساکت‌اند و نسبت به انتقاد یا اشتباهی که مرتکب شده‌اند احساس ضعف و بی‌ارزشی می‌کنند. در مقاله‌ای به‌ صورت مفصل به این موضوع خواهیم پرداخت.

 

ویژگی‌های افراد با اعتماد به‌ نفس کاذب:

افراد با اعتماد به‌ نفس کاذب نوع دیگر اعتماد به‌ نفس پایین هستند. این افراد شاید در ظاهر انسان‌های موفق و توانمندی باشند و از شخصیت شناسی اطلاعاتی داشته باشند اما از درون احساس رضایت نمی‌کنند. چون این افراد نیز منتظر تأیید دیگران هستند.با اعمال و رفتارهایی بزرگنمایی شده سعی می‌کنند نواقص خود را پنهان کنند. این افراد در صورت تأیید نگرفتن از دیگران، بسیار شکننده‌اند. در مقاله‌ ای  به‌طور مفصل درباره‌ی این موضوع صحبت خواهیم کرد.

 

اعتماد به نفس

 

اعتماد به‌ نفس ویژگی‌های افراد با اعتماد به‌ نفس سالم یا واقعی:

 1. خودش را با هر نوع شخصیتی که دارد، می‌پذیرد و قبول دارد. خودباوری

 2. نسبت به خود، خلقیات، احساسات، نیازها و عواطف خودآگاهی دارد. خودآگاهی

 3. از زندگی لذت می‌برد و مدام از خود انتقاد منفی نمی‌کند. خودارزیابی درست

 4. در هر جمعی به نسبت شرایط ابراز وجود می‌کند. توانایی برقراری ارتباط موثر

 5. نیازی به تأیید دیگران ندارد و از خود احساس رضایت می‌کند. احساس ارزشمندی

 6. خود را توانمند و مفید می‌دانند. پذیرش توانمندی

 7. اهل ریسک‌اند و عاشق تجربه‌های تازه‌اند. ریسک‌پذیری

 8. مدیریت کامل زندگی‌شان را در دست می‌گیرند و دارای مدیریت زمان هستند. مسئولیت‌پذیری

هشت ویژگی اصلی افراد با اعتماد به‌ نفس سالم را باهم مرور کردیم.

البته برای تشخیص این موضوع که چه کسی اعتماد به نفس دارد یا نه باید به این نکته توجه کنیم که باید از همه‌ی این موارد برخوردار باشد. معمولاً افرادی که تصور می‌کنند اعتماد به‌ نفس  پایینی دارنددر برخی از این موارد ضعیف هستند نه در تمام این موارد.بااین‌حال می‌خواهم خبر خوبی بدهم: اعتمادبه‌نفس کاملاً اکتسابی است و می‌توان آن را با روش‌هایی دوباره احیا کرد و آن را تقویت کرد. در مقاله‌ای مجزا بیشتر درباره‌ی اعتماد به‌ نفس واقعی خواهیم گفت.یکی از بهترین راهکارها برای افزایش اعتماد به‌ نفس این است که در محیطی باشید که بتوانید زمینه‌هایمختلف توانمندی‌های خود را کشف کنید.

قبل از آن باید بیشتر خودتان را بشناسید. شناخت این‌که در چه زمینه‌هاییاز اعتماد به‌ نفس پایینی برخوردارید، بارها به تمرکز ذهن در آن زمینه و تقویت آن کمک می‌کند.پیشنهاد می‌کنیم مقالات مرتبط را پیگیری کنید تا به نتیجه‌ای که دوست دارید در این زمینه به آن دستپیدا کنید، برسید. این را به خاطر بسپارید:داشتن اعتماد به‌ نفس سالم کلید موفقیت است.

هشت راه فوق العاده کاربردی برای افزایش اعتماد به نفس در افراد

میدانیم که افزایش اعتماد به نفس در افراد می تواند موجب شود که افراد نتایج خارق العاده ای را خلق کنند. به این منظور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما در اینجا راهکارهای موثر و کارآمدی را برای شما آماده کرده ایم که می تواند اولین گام برای شما به سوی موفقیت باشد.

اول به محدوده ی ترس خود وارد شوید

انجام اینکار اصلا آسان نیست ولی نتایج خارق العاده ای برای شما به همراه خواهد داشت. اگر شما به محدوده ی ترس خود وارد شوید خواهید دید که آن، آنقدرها هم ترسناک نبوده است و دیدن این امر موجب افزایش بالقوه توانایی های شما خواهد شد.برای شما در این زمینه توصیه میکنم کلیپ ترس را حتما مشاهده کنید

دوم توانایی نه گفتن

اگر شما نتوانید نه بگویید به طور چشمگیری اعتماد به نفس شما کاهش می یابد. زیرا این امر موجب نارضایتی شما از شغلتان، افسردگی رفتاری و حتی اضطراب را در شما زیاد کرده و همه این موارد در افزایش اعتماد به نفس شما نتیجه ای منفی میگذارد.

سوم تشویق کردن خود

تشویق کردن خود که ما در دوره پویائیسم موفقیت آن را به طور کامل توضیح می دهیم موجب افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد. این تشویق ها می تواند به صورت گفتن جمله هایی مثبت به خود و یا تبریک گفتن به خود باشد.

چهارم سرزنش مثبت

اگر کاری را نتوانستید انجام دهید مدام امواج منفی را به سمت خود سرازیر نکنید. سعی کنید با بیان جمله ای همچون: من اینکار را نتوانستم انجام دهم ولی آن را جبران میکنم با بیان اینکه آن را انجام نداده اید ولی در صدد جبران آن هستید گامی به سوی افزایش اعتماد به نفس خود بردارید

پنجم اطراف خود را از افراد مثبت اندیش پر کنید

از آنجا که ما در روز ساعات زیادی را در روز با دیگران میگذرانیم افراد روی ما تاثیر زیادی میگذارند. افراد منفی باف روز به روز روحیه شما را خرابتر کرده و موجب کاهش اعتماد به نفس شما می شوند.

ششم از دیگران تعریف کنید

مثبت اندیش باشید و مدام از دیگران تعریف کنید. اینکار موجب می شود که افراد همین دیدگاه را نسبت به شما داشته باشند و با تعریف از شما باعث افزایش اعتماد به نفس شما خواهند شد.

هفتم هدفهای کوچک و دست یافتنی

برای خود هدفهای کوچک و دست یافتنی انتخاب کنید و برای دستیابی به آن برای خود تشویق هایی را در نظر بگیرید. رسیدن به اهداف و تشویق خود موجب افزایش بینظیر اعتماد به نفس شما خواهد شد.

هشتم تکنیک آینه

جلو آینه بیاستید و از خود تعریف کنید، سعی کنید هر صبح اینکار را انجام داده بهتر است برای شروع نقاط مثبت چهره خود را بیابید و از آن تعریف کنید.

من ماهان تیمورری هستم و در راه رسیدن به ثروت و آرامش شما را یاری میکنم.

حتما این کتاب را مطالعه کنید:

چنانچه موفق به اتمام این مقاله در مدت زمان تخمینی نشده اید به سایت تست تندخوانی مراجعه نمایید

خواهشمندیم با دیدگاه سازنده خود ما را در ارائه هرچه بهتر مقالات یاری نمایید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، ایده های خلاقانه

برای دانلود PDF مقاله روی لینک زیر کلیک نمایید

  

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

کتاب زیر را از دست ندهید:

با عرض پوزش تصویر مقاله ی اعتماد به نفس با مشکل مواجه است
متخصص شغل خود شو
تا کنون 8 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه

هشت − 5 =

 1. ممنون بسیار عالی و مفید بود

 2. یوسف شرقی گفت:

  با سلام مجدد خدمت جناب ماهان تیموری و همکاران پرتلاش و ارزشمندشون و دوستان گرامی عضو سایت ماهان تیموری
  باز هم کلیپ تاثیر گذار و عالی بود
  بحث اعتماد به نفس یک بحث واقعا مهمی است که میتونه موفقیت های زیادی رو در هر زمینه ای تاکید میکنم هر زمینه ای برای انسانها خلق کند من خودم دوره انلاین عزت نفس و اعتماد به نفس یکی از اساتید به نام ایران رو دارم و شرکت کرده ام که خیلی خیلی جالب است و من هر روز دارم در این زمینه روی خودم کار میکنم دوستان گرامی این کلیپ رو بار ها و بارها ببینید تا ذهن شما ان را باور کند چون چیزی رو که ذهن باور کند به واقعیت خواهد پیوست مثل همون ده کوینتیلیونی که مدام به ان فکر میکنم و اندک اندک و قطره قطره دارم اثرات ان رو در زندگی میبینم جناب تیموری انشالله یه روزی در بهترین نقطه دنیا با هات تماس میگیرم و از موفقیت های خودم برات و برای همه دوستان تعریف میکنم و به طور عملی ازت تشکر میکنم خدایا شکرت اما با اجازه میخوام تمرینی فوق العاده در مورد اعتماد به نفس برای شما مطرح کنم :
  دوستان گرامی اگر شما توانایی های خودتان را کشف کنید و بتوانید ان را به دیگران عرضه کنید اعتماد به نفستان فوق العاده افزایش پیدا میکند برای این تمرین شما لازم است که یک اگهی تبلیغاتی در مورد خودتان درست کنید و تواناییهای خودتان را در یک برگه کاغذ بنویسید درست مثل یک اگهی تبلیغاتی
  دیدید وقتی مثلا یک اگهی تبلیغاتی در مورد یخچال درست میکنند به نقاط مثبت ان توجه میکنند مثل جادار بودن زیبای ان سرمای ان و نکات مثبت دیگر ان و هرگز به مصرف زیاد برق ان توجهی نمیکنند
  شما هم نقاط مثبت خودتان را مثلا خوش صحبت بودن خوش قیافه بودن مرتب بودن در کارها نظم و انظباط و خلاصه هر خصیصه مثبت دیگری که دادید را روی یک برگه بنویسید
  مرحله بعدی که بسیار بسیار مهم است اینه که اون برگه و یا کاغدی رو که نوشته اید جلو جمعی مثلا از همکاران یا دوستان یا خانواده و یا هر کسی که شما احساس میکنید که زیاد با انها راحت نیستید بخوانید این تمرین فوق العاده است و باعث میشود شما دیگر به مسخره کردن و شوخی کردن دیگران زیاد توجه نکنید و احساس اعتماد به نفس شما فوق العاده زیاد میشود البته تمرین های دیگری هم هست که برای جلوگیری از اطاله کلام از نوشتن ان خودداری میکنم
  دم همتون گرم

 3. سلام ، شما موفقی و موفق خواهید بود ، بسیار عالی

 4. جواد تيموري گفت:

  سراسر کلیپ باعث ایجاد انگیزه میشه و از استاد ماهان تیموری تشکر میکنم.

  هر چند بیشتر مطالب در بقیه کلیپها و دوره ها هم بصورت پراکنده بیان شده بود، ولی در این کلیپ همه آنها یکجا جمع شدند.

  بارها این کلیپ رو دیدم ، بارها انگیزه ام بیشتر شد و بارها هم …. دلم برای استاد سوخت و خاطراتی که از بچگی شون گفتند واقعاً ناراحتم کرد و براش گریه کردم …. غم انگیزترین بخش کلیپ ، همون جایی بود که خاطرات مشترک استاد و همه‌ی ما بیان شد

 5. سعید گفت:

  زیبا بود غیر از اون جمله که گفتید ما اشرف مخلوقاتیم که با این موافق نیستم. اشرف مخلوقات بودن تفکر خطرناکی هست که باعث می شه ما از حیوانات دیگه، طبیعت و سایر موجودات زنده جدا بشیم و اونها رو به خوبی درک نکنیم. واقعیت اینه که ما نسبت به حیوانات دیگه هیچ برتری نداریم و فقط از درجه هوشمندی بالاتری برخورداریم . در نتیجه از این هوش می تونیم برای بهتر کردن زندگی خودمون استفاده کنیم ، فقط همین.

 6. امید گفت:

  داداش ماهان. دمت گرم. خیلی مردی. کیف کردم. ببخشید یکم ادبیاتم ضعیفه.
  در ضمن داداش ماهان وردپرس ضعیفه. خواستی بگو سایت قوی تری برات بزنم.

 7. مهدی اریا مهر گفت:

  سلام اقا تیموری واقعا از تلاش های شما وگروه خوبتان ممنون هستم من دقیقا همین مشکل اعتماد به نفس دارم ودلیل عمده اینکه در زندگی موفق نمی شم و ارامش خاطر هیچ وقتی ندارم همین هست و همش بر می گردد به محیطی که من درش بزرگ شدم ودرست مثل شما از بچگی مداوم تحقیر می شدم در مدرسه وقتی از روی همون لجبازی شیطانی می کردم می زدندم وخیلی چیز هاو الان هم که یک دانشجو هستم ومی خواهم درحین درسم از یک جایی کاری شروع کنم اصلا اعتماد به نفس ندارم من هدفدارم برنامه دارم در زندگی ولی اعتماد به نفس کافی راندارم نمی دانم باید چی کار کنم لطفا اگر می شود به من کمک کنید.خیلی ممنون.

تا کنون 8 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه

13 + 16 =

ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
اسفند ۸, ۱۳۹۵
ساعت ۱۰:۴۲ ق.ظ

کسب و کار تولید لیوان کاغذی

اسفند ۷, ۱۳۹۵
ساعت ۱۰:۴۰ ب.ظ

ویدیو وال ها ، یک دیوار تبلیغاتی

اسفند ۶, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۴۰ ب.ظ

ایده هایی ناب برای شروع به کار

اسفند ۵, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۳۰ ب.ظ

تبلیغات در توالت های عمومی ، تبلیغاتی خنده دار

ساعت ۹:۲۶ ق.ظ

۱۰ ایده خیلی خوب برای استارت اولیه

اسفند ۳, ۱۳۹۵
ساعت ۹:۵۶ ب.ظ

درِگوشی از تبلیغات کلیکی

اسفند ۲, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۱۴ ب.ظ

تابلوهای دیجیتالی تبلیغاتی ، ریش و قیچی دست خودتان

اسفند ۱, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۰۹ ب.ظ

با تبلیغات در سینما ، روی پرده بروید

ساعت ۱۲:۵۰ ب.ظ

پیش بینی آینده املاک (ماهان تیموری – حقیقت طلب)

ساعت ۹:۳۶ ق.ظ

کسب و کار خلبانی

بهمن ۳۰, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۵۱ ب.ظ

تبلیغات موبایلی ، با مشتری حرف بزنید

بهمن ۲۹, ۱۳۹۵
ساعت ۹:۵۴ ب.ظ

ایده یابی برای هرکسی ممکن است

ساعت ۱۲:۳۹ ب.ظ

آشنایی با روانشناسی مذاکره چاشنی پولسازی در بازاریابی

بهمن ۲۸, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۲۲ ب.ظ

بازاریابی با پادکست ، راحت شیپور بزنید

بهمن ۲۷, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۰۰ ب.ظ

بازاریابی شبکه های اجتماعی ، شاخه دار شوید

بهمن ۲۶, ۱۳۹۵
ساعت ۱۰:۴۴ ب.ظ

با تبلیغات در مجلات ، اسکناس ها را ورق بزنید

بهمن ۲۵, ۱۳۹۵
ساعت ۵:۲۳ ب.ظ

کار افرینی فقط با یک ایده شروع می شود

بهمن ۲۴, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۳۴ ب.ظ

آیا از اسرار یواشکی کارت ویزیت حرفه ای چیزی میدانید؟؟؟

ساعت ۲:۱۲ ب.ظ

کسب و کار CD و DVD

ساعت ۱۰:۰۹ ق.ظ

پاسخ به چالش صد میلیونی هوش مالی در املاک

بهمن ۲۳, ۱۳۹۵
ساعت ۱۰:۱۷ ب.ظ

تبلیغات با همایش ، رزمایش برتری

بهمن ۲۲, ۱۳۹۵
ساعت ۹:۴۳ ب.ظ

کسب ثروت با ایده پردازی خلاقانه

بهمن ۲۱, ۱۳۹۵
ساعت ۱۱:۱۱ ب.ظ

قرعه کشی و اهدای جوایز ، خود را به صدر برسانید

بهمن ۲۰, ۱۳۹۵
ساعت ۱۰:۴۰ ب.ظ

بازاریابی با تلفن ، صدای مشتری را از نزدیک بشنوید

بهمن ۱۹, ۱۳۹۵
ساعت ۱۰:۴۵ ب.ظ

بازاریابی چریکی ، مشتری را شگفت زده کنید