چگونه از نیازهای امنیتی هرم نیاز مازلو درآمدزایی کنیم؟

نیازهای امنیتی سطح بعدی از هرم نیاز آبراهام مازلو می باشد که در اینجا به آن خواهیم پرداخت. چگونه می توان با رفع نیازهای امنیتی کسب و کار راه اندازی کرد؟

نیاز به امنیت دسته های مختلفی دارد و افراد در هر بخش از زندگی خود به امنیت مالی، جانی یا حتی شغلی احتیاج دارند. در ادامه با تیم آموزشی ماهان تیموری همراه باشید تا با کسب و کارهای مختلف در این سطح از هرم نیازهای مازلو آشنا شوید.

 

نیازهای امنیتی:

 

نیازهای امنیتی

هر روشی که برای افراد امنیت ایجاد کند، می تواند برای شما منبع درآمد خوبی باشد. این را در نظر داشته باشید که در این مقاله اشاره به کسب و کارهایی خواهیم داشت که طبق تحقیقات انجام شده توسط تیم آموزشی استاد ماهان تیموری جهت رفع نیازهای امنیتی افراد تعیین شده و از طریق آن ها می توان به درآمدهای بالایی دست یافت.

 

دوربین های مداربسته:

 دوربین های مداربسته

 

یکی از طرح های درآمدی که امروزه در بسیاری از منازل، ادارات، کارخانه ها، سازمان ها و فروشگاه ها استفاده می شود دوربین های مداربسته است که جزو مشاغل و کسب و کارهای پردرآمد به حساب می آید. برخلاف تصور دیگران که این صنف را بی رونق و بازار آن را ضعیف می دانند، با تبلیغات صحیح و هدف درست می توانید این کسب و کار را راه اندازی کرده و با حاشیه سود بسیار بالا می توانید درآمد بسیار بالایی از آن داشته باشید.

مخاطب هدف شما چه کسانی هستند؟ منازل مسکونی، واحدهای آپارتمانی، همه شرکت ها و ادارات مخاطب کاری شما هستند. اما به نظر شما چند درصد از این اماکن مجهز به دوربین های امنیتی مداربسته هستند؟ به جرأت می توان گفت شاید ۵۰ درصد آن ها مجهز به این امکان امنیتی هستند و شما می توانید این نیاز را در اماکن مختلف برطرف کنید و برای افراد مختلف امنیت ایجاد کرده و در قبال آن هزینه دریافت کنید. 

 

بیمه موبایل و لپ تاپ:

 

 بیمه موبایل و لپ تاپ

بیمه لپ تاپ و موبایل را امروزه خیلی از شرکت ها انجام میدهند. خیلی از شرکت های بیمه ای مثل بیمه آسیا، ملت  و غیره می توانند طرح های منحصر به فرد خود را ارائه دهند و چیزهای خاصی را بیمه کنند مثل موبایل و لپ تاپ. شما هم می توانید نقش واسطه را بین فروشگاه های فروش لپ تاپ-موبایل و شرکت های بیمه ایفا کنید.

به دلیل اینکه افراد برای خرید وسایل ارزشمندی مثل گوشی موبایل و لپ تاپ بسیار هزینه می کنند هنگام استفاده از آن ها بسیار مراقب هستند. بنابراین این باعث سود بیشتر برای شما خواهد شد. 

 

دستگاههای ردیاب:

 دستگاههای ردیاب

یکی از کسب و کارهایی که امروز خیلی پر رنگ و پر رونق نیست، اما در آینده سود در آن سیر صعودی دارد، دستگاه های ردیاب یا جاسوس است. در حال حاضر تنها چند شرکت در این زمینه فعالیت دارند. این دستگاها اصولاً از کشور چین وارد ایران شده و فروشنده های آن سودهای بسیار بالایی دریافت کرده اند. از آنجاییکه این دستگاه ها نیازهای امنیتی افراد را برطرف می کنند افراد بسیاری برای آن هزینه می پردازند. 

 

طرح وکیل کارت:

 

طرح وکیل کارت

این کسب و کار در خارج از کشور به طور بسیار گسترده راه اندازی شده و مشتریان بسیار زیادی هم دارد. مخاطب هدف شما چه افرادی هستند؟ افرادی مانند مدیران و رئسایی که آنقدر مشغله کاری دارند که به وکلای ماهری برای انجام کارهای حقوقی و قراردادهای خود احتیاج دارند. شما نیز تنها کافیست یک شرکت وکالت تأسیس کنید و تعدادی وکیل را به عنوان همکار جذب کنید و با مدیران و رئسای شرکت های مختلف همکاری خود را آغاز کنید.

 

مشاور سرمایه گذاری:

مشاور سرمایه گذاری

راه اندازی این کسب و کار شاید به سرمایه اولیه خیلی بالایی احتیاج نداشته باشد اما به دانش فراوان و اطلاعات گسترده ای در این زمینه نیازمند است. مشاوران سرمایه گذاری چه مخاطب هدفی دارند؟ مشاوران سرمایه گذاری بیشتر با افرادی سر رو کار دارند که هوش مالی بسیار بالا داشته و  به دنبال فرصت های مناسب برای سرمایه گذاری هستند.

 شما می توانید در تصمیم گیری های مالی به افراد سرمایه گذار کمک کنید و در مقابل حق الزحمه خوبی دریافت کنید. این کسب و کار هم به شما در ایجاد ارتباط موثر با افراد موفق کمک می کند و هم باعث می شود از فرصت های خوب سرمایه گذاری مطلع باشید.

 

آموزش در سطوح نیازهای امنیتی:

آموزش در سطوح نیازهای امنیتی

در مرحله آخر به آموزش موارد بالا می رسیم. در این قسمت به شما توصیه می کنیم که برای راه اندازی یک کسب و کار موفق از روش هایی استفاده کنید که افراد جامعه از طریق شما روش های برطرف کردن نیازهای امنیتی خود را آموزش ببینند. شما میتوانید انواع و اقسام آموزش ها را در این زمینه بدهید مانند، آموزش نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته، آموزش های مرتبط با بیمه، مشاوره، وکالت و غیره .

 

نتیجه گیری:

 

نتیجه ای که از این بخش می توان گرفت این است که فردی به نام آبراهام مازلو، هرمی از نیازهای انسان را معرفی کرد و استاد ماهان تیموری در دوره هوش مالی خود انواع کسب و کارها را منطبق با ۵ نیاز اساس افراد معرفی می کنند که در ۵ مقاله مجزا تمامی سطوح این هرم و کسب و کارهای مربوط به آن ها را معرفی خواهیم کرد.

در این مقاله از سطح نیازهای امنیتی افراد استفاده کرده و کسب و کارهای مختلفی را به شما عزیزان معرفی کردیم، برای اطلاع از کسب و کار های دیگر از این هرم نیازها در ادامه نیز با تیم آموزشی ماهان تیموری همراه باشید.

  1. yuosefrhm گفت:

    مطالب عالی بودن ذهن مالی ادم تکون میخوره با راهکاراتون دس مریضاد

مشاهده همه دیدگاه ها
تا کنون 1 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
آبان ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۵:۲۰ ب.ظ

مستند کارآفرین ۱۵ ساله

ساعت ۱۱:۳۸ ق.ظ

جنجال آموزش در مسیر کسب ثروت

ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ

تئوری بز و تبلیغات در پیشرفت کسب و کار

آبان ۲۴, ۱۳۹۶
ساعت ۷:۳۲ ب.ظ

کسب و کار فوتبالیست های موفق دنیا

آبان ۲۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۵ ق.ظ

غلبه شعار بر شعور

ساعت ۱:۰۰ ق.ظ

۵ راهکار افزایش درآمد برای هوشیاران مالی

ساعت ۱۲:۴۷ ق.ظ

۲۰ هنری که در دنیا بیشترین درآمدزایی را دارند

آبان ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۷ ق.ظ

راهکارهای خودباوری ، فردایت را بساز

ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ

تکنیک های افزایش فروش را از استاد ماهان تیموری بیاموزید

آبان ۲۱, ۱۳۹۶
ساعت ۸:۵۱ ب.ظ

رازهای نهان وب سایت علی بابا در بازارهای جهانی

ساعت ۱۲:۳۵ ق.ظ

طرح کسب و کار یا همان بیزینس پلن را چگونه تهیه کنیم؟

آبان ۲۰, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ

روش های جدید تبلیغاتی شرکت گوگل

آبان ۱۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

تاثیر آموزش‌های تیم ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار

آبان ۱۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۶ ق.ظ

کسب و کارهای زود بازده سال ۲۰۱۷

ساعت ۱:۰۰ ق.ظ

راه اندازی کسب و کار با توصیه های استاد ماهان تیموری

آبان ۱۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۰ ق.ظ

شگفت انگیزترین بانوان کار آفرین ایران و موفقیت های بزرگ آن ها در کسب و کار

ساعت ۱:۰۴ ق.ظ

درآمدزایی اگر جدی گرفته می شد…

آبان ۱۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۳ ق.ظ

کسب و کار خانه بازی مخصوص کودکان

آبان ۱۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۳ ب.ظ

۸ روش بازاریابی رایگان

ساعت ۱۱:۳۷ ق.ظ

آشغال های ذهنت رو دور بریز

ساعت ۱:۰۶ ق.ظ

کارمند چگونه کارآفرین می شود؟

آبان ۱۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۸ ق.ظ

آموزش در مسیر ثروت است یا ثروت در مسیر آموزش؟

آبان ۱۱, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۴۲ ق.ظ

۱۸شغل پر درآمد جهان از نگاه اقتصاد دانان بزرگ

آبان ۱۰, ۱۳۹۶
ساعت ۱:۱۴ ب.ظ

پاسخ به چالش پول نقد

ساعت ۹:۴۱ ق.ظ

۹ دریچه نجات بخش از ورشکستگی