پیش بینی آینده املاک (ماهان تیموری – حقیقت طلب)

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (13 votes, average: 4٫23 out of 5)
person صابر خلیلی access_time اسفند ۱, ۱۳۹۵ comment ۲۲ دیدگاه

دانلود “دانلود ویدئو پیش بینی آینده املاک (ماهان تیموری - محمود حقیقت طلب)” Real_predict_the_future.zip – Downloaded 3321 times – 512 MB


جایزه یک میلیونی برای پیش بینی آینده املاک

این هفته قراره با دکتر محمود حقیقت طلب آینه املاک رو پیش بینی کنیم. دکتر محمود حقیقت طلب در واقع می توان گفت که پدر املاک ایران می باشند.در طول هفته گذشته ما نظرات خیلی خوبی رو در ارتباط با پیش بینی آینده املاک دریافت کردیم. پیش بینی آینده املاک بحثی که ما در این هفته به آن می پردازیم. افرادی از جمله آقای قلی زاده ، پاکزاد ، nma541، kayal و همچنین دکتر شنوا از امریکا نظرات خودشون رو برای ما ارسال کردند. و طبق بررسی نظرات توسط استاد تیموری و حقیقت طلب و همچنین تعداد لایک هایی که گذاشته شده بود جایزه این هفته به دکتر شنوا میرسه. ایشون می تونن تا سقف یک میلیون تومان از بسته های تیم آموزشی ماهان تیموری استفاده کنند.

ولی بقیه عزیزانی که اسم آنان در بالا آمده است نیز، ما برای آنان جوایزی رو در نظر گرفتیم. این افراد با ما تماس بگیرند(شماره های تماس در قسمت پایین سایت آمده است) و جایزه خود را دریافت کنند. همانطور که می دونیم موضوع مهم این هفته پیش بینی آینده املاک می باشد. که ما از دکتر حقیقت طلب دعوت کردیم که به تیم آموزشی ماهان تیموری بیان و اطلاعاتی رو در اختیار ما قرار بدهند.

مصاحبه با دکتر محمود حقیقت طلب برای پیش بینی آینده املاک

نقش سیاست در پیش بینی آینده املاک

استاد ماهان تیموری: دکتر جان فکر میکنم که املاک یه جهشی در انتهای سال ۹۱ داشت تا به امروز جهشی نداشته و با بررسی های خودم فکر نمیکنم که تا انتخابات سال آینده تغییری مشهود داشته باشه. میخوایم ببینیم دید شما در مورد املاک برای سال آینده چگونه است؟؟

دکتر محمود حقیقت طلب: در هر سال با توجه به رفتار سنتی اقتصاد ایران ما شاهد جهش جزئی املاک هستیم ولی این امر را نمیشه اسمش رو جهش بازار املاک گذاشت. این رفتار سنتی که بیشتر ذهنیت های روانی از تورم در آن تاثیر گذار است، موجب افزایش قیمت املاک می شود که در ابتدای کار سازمان های شهرداری و نظام مهندسی به آن دامن می زنند. ولی سال ۹۶ چون سال انتخابات است و سال هایی که رئیس جمهور عوض میشه، روی بازار مسکن یکسری تاثیراتی می گذارد.

از آنجا که ما پیش بینی میکنیم که رئیس جمهور فعلی برای ۴ سال دیگر باقی بمانند و با توجه به اینکه ما سیاست های ایشان رو مورد بررسی قرار دادیم، و ایشون برای مبارزه با تورم تلاش زیادی می کنند بنابراین املاک نیز تکان چندانی نخواهد خورد، زیرا میدانید که در کشور ما اقتصاد مسکن بسیار تاثیر پذیر از مسائل سیاسی می باشد. و ما پیش بینی میکنیم سال ۹۸ برای املاک و مستقلات ما سال خوبی باشد.

نقش جمعیت در پیش بینی آینده املاک

استاد ماهان تیموری: بنده بررسی هایی رو انجام دادم و به این نتیجه رسیدم که متولدین ده شصت نیز بسیار در این امر موثر هستند. وقتی وارد دهه ۷۰ شدیم مدارس سه شیفت شد، در دهه هشتاد کار نبود و در دهه نود این افراد ازدواج کردند و حالا با موجی از طلاق مواجه شدیم و میتونیم بگیم که یکی از عواملی که موجب افزایش قیمت ملک در دهه نود شد همین ازدواج ها بوده است. نظر شما رو میخوایم بدونیم دکتر حقیقت طلب.

دکتر محمود حقیقت طلب: جمعیت روی عرضه و تقاضا بسیار تاثیر گذار است. وقتی دختر و پسر ازدواج می کنند به یک خونه نیاز پیدا می کنند ولی از طرف دیگر وقتی این افراد از هم جدا می شوند متاسفانه که در سال های اخیر کشور ما با تسونامی آن مواجه شده است. ما به ۲ خانه نیاز پیدا می کنیم. که همین امر می تونه دلیل افزایش قیمت املاک بوده باشه.

تغییر روش زندگی در آینده املاک

استاد ماهان تیموری: پیش بینی بنده به این گونه است که نیاز به خانه های نقلی که متراژ پایینی دارد روی بورس بیاد و برای مجرد ها می شود. به نظر شما این امر تا چه سالی محقق میشه.

دکتر محمود حقیقت طلب: از آنجا که ما هنوز به صورت سنتی زندگی میکنیم و فرزندان حداقل تا قبل از ازدواج با خانوادهاشون زندگی می کنند. ولی آروم آروم با افزایش ارتباطات ما نیز داریم به این سمت حرکت می کنیم، و جوانان به تدریج یاد میگیرند که از سن ۱۸ تا ۲۰ سالگی مستقل باشند. بهتره ما که سرمایه گذاری های خود را در یک سبد نچینیم و در بخش های مختلف سرمایه گذاری کنیم. بنابراین در هر سن و سالی که هستید بیاین و یه استارتی بزنید و یک ملکی رو بخرید و یه استارتی بزنید. در بخش املاک حداقل ۳۶ فرصت سرمایه گذاری هست. بیاین به جای فکر کردن در ارتباط با رکود بازار در آن سرمایه گذاری کنیم و این کار را فارغ از رکود انجام دهیم. و سپس به مدیریت سرمایه خود بپردازیم.

راهکاری برای خرید املاک

استاد ماهان تیموری: من به اونایی که میخوان ملکی رو بخرن پیشنهاد میکنم، ۶۰ الی ۷۰ ملک رو بررسی کنند. از بین این املاک ۱۰ تا ملک رو به صورت دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار بدهند و روی ۳ ملک به صورت دقیق پیشنهاد دهند. نظر دکتر حقیقت طلب در این باره چیست؟

دکتر محمود حقیقت طلب: برای خرید ملک یه دفترچه یادداشت داشته باشید. ملک های مختلف رو ببینید و مشخصاتش رو یادداشت کنید. تا هنگام تصمیم گیری چیزی رو فراموش نکنید، توسیه دیگر من این است که قبل از آخرین جلسه برای مذاکره یکبار دیگر مجددا ملک رو ببینید که اشتباهی صورت نگرفته باشد.

بهترین بازار برای سرمایه گذاری

استاد ماهان تیموری:  بسیاری از مشکلات افراد به خاطر ناآگاهی آنان در زمینه تخصصیشون می باشد. املاک و مستقلات یکی از بهترین بهترین و بهترین سرمایه گذاری هاست. شما با داشتن ۷۰ میلیون سرمایه می تونید ۲۰۰ میلیون تومان خرید کنید و زمان افزایش بازار ملک پول شما چندین برابر بشه. حتی اگه بازار تغییر چندانی نکند ملک شما پایین نخواهد آمد. وقتی زندگینامه ثروتمندان جهان رو مطالعه میکنیم می بینیم که این افراد ثروت خود را یا از املاک به دست آوردند و یا در املاک سرمایه گذاری کرده اند. بنابراین هر کسب و کار موفقی پشتش به املاک بوده. نظر دکتر حقیقت طلب در این باره چیست؟ به نظر شما در راههای مختلف سرمایه گذاری اولویت با کدامیک می باشد؟؟

دکتر محمود حقیقت طلب: ما در سمینارها و کتابهای خود بارها و بارها به افراد گفتیم که اینقدر دنبال راههای سرمایه گذاری دیگه نباشن. بنده تحقیق کردم و دیدم در زمانیکه بازارها در رکود بود و اوضاع نابسامانی وجود داشت تنها کسب و کارهایی که روی پای خود ایستادند، آنهایی بودند که پشتشون املاک و مستقلات بوده است و پدر بزرگم یک ضرب المثل خوبی است که میگه اگه میخوای زمین نخوری برو زمین بخر.

برای اطلاع از ادامه این بحث ویدئو را به طور کامل مشاهده کنید و اطلاعات زیادی در ارتباط با پیش بینی آینده املاک بدست آورید.

سخن آخر استاد ماهان تیموری

دوستان من بدونید اگه میخواین در هر زمینه ای موفق باشید باید ۶ خصوصیت نوابغ ثروت ساز را در خودتون ایجاد کنید. باید هدف داشته باشید، اعتماد به نفس بالا، ارتباط موثر ، فن بیان ، آشنایی با اصول مذاکره و کاریزما . اینا شش ویژگی نوابغ ثروت ساز است که ما در تیم آموزشی ماهان تیموری به شما آموزش میدیم که چطور به یک نابغه ثروت ساز تبدیل شوید و هر روز با قدم های محکم به سوی موفقیت و آنچه که لیاقت شماست گام بردارید. فراموش نکنید شما لایق بهترین ها هستید. 

امیدوارم هر جا هستید شاد و پیروز و سربلند باشید

اگر سوالی در ارتباط با این ویدئو دارید می توانید دیدگاه خود را برای ما ارسال کنید

تیم آموزشی ماهان تیموری

ارائه دهنده آموزش های کسب و کار ، کارآفرینی ، هوش تجاری

تا کنون 22 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
 1. یوسف شرقی گفته:

  با سلام مجدد خدمت جناب ماهان تیموری بزرگوار جناب حقیقت طلب و همکاران پر تلاش سایت ایشون
  عالی بود عالی بود واقعا حال کردم
  ببینید جناب حقیقت طلب در سر تاسر صحبت هاشون داشتند رو باورهاشون صحبت میکردند و این من رو به تفکر واداشت که اگر چه من هر روز دارم رو باورهام کار میکنم ولی باید یک نکته رو مد نظر داشت که حتی اگر به نقاط خیلی خیلی بالا هم برسید تبعا نباید دست از باورهای خود برداریم
  و یک تبریک جانانه هم میگم به افراد برنده اقای دکتر شنوا و کسانی که از جناب تیموری جایزه گرفتند تیموری جان یک روز در بهترین نقطه جهان با هات تماس میگیرم در حالی که دارای ثروت بسیار عظیمی از هر جهت هستم و به خاطر تلاش هایی که برای کل ما انجام دادی ازت تشکر میکنم و اون روز دور نیست و این باور غالب و اصلی منه نه فقط یک رویا پردازی مرسی
  دم همتون گرم

  • سلام ، عذر میخوام چند سالتونه مثل بچه ها فکر میکنی و همون رو میای اینجا مینویسی ، عزیزم من تو ۱۸ سالگی دقیقا افکارم مثل تو بود ، اما راه موفقیت رو وقتی پیدا کردم که اون افکار رو گذاشتم کنار و اون دقیقا ۲۶ سالگی بود ذهنمو پاک کردم از هر چی کتاب بود خونده بودم اونوقت شد که دیگه هم به اونا فکر نکردم و الان که دقیقا ۱۳ سال ازش گذشته خدا رو شکر بالای ۱۵۰ میلیون درآمد دارم بعلاوه ۴۵۰ کارمند فروش بهتره ذهنتو خالی کنی از حرف هایی که درکشون نکردی و نخواهی کرد و معنیش شاید برعکسه و وقتی معنی واقعی رو درک میکنی که ثروتمند شده باشی.

  • یوسف شرقی گفته:

   دوست عزیز و گرامی جناب بیگی سلام
   ممنون از اینکه نظر بنده رو خوندی و در رابطه با این نظر مطلب نوشتی سعی میکنم راجع به مطالب شما بیشتر فکر کنم اما
   دوست گرامی بهتر نبود به جای انتقاد از نظر بنده نشانه های بهتری از شغل خودتان و نحوه رسیدن به کارمندان فروش خود میدادید این یه مطلب
   اما دوست عزیزم باید یک نکته رو به شما گوشزد کنم که بسیاری از اساتید موفقیت جهان با کارکردن روی باورهای خود به این موفقیت ها رسیده اند رندی گیج انتونی رابینز مارک زاگربرگ و استیو جابز ووو…

 2. محمد قلی زاده گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت مجموعه پرتلاش ماهان تیموری
  راستش فقط می خاستم بگم برام خیلی جالب بود که تو دوره رکود هم خیلیا به سود کلان میتونن برسن .
  تازه یادم اومد که میلیاردهایی مثل وارن بافت ( مشهورترین بورس باز دنیا) بخش اعظمی از ثروتش رو از همین شرایط بدست آورد .
  کلید موفقیت همان دید باز و هوشیار نسبت به فرصت های سرمایه گذاریست . اگر این دید بین همه ی ماها پرورش داده بشه شاید بخش اعظمی از مشکل بیکاری و فقر از بین بره .

 3. کاظم ریحانی گفته:

  سلام وقت بخیر خدمت اقای تیموری وجناب دکتر عزیز
  خیلی لذت بردم از این که دیدتازه ای رو نسبت ب املاک پیدا کردم وخیلی از برداشت های اشتباهم نسبت ب ملک تصحیح شد مباحث بسیار کاربردی بود امیدوارم این روند مصاحبه با افراد موفق همچنان ادامه داشته باشه واگر استاد فرصت کنند ودر مورد سرمایه گذاری ها ی خرد و قطع کوچک تر هم صحبت کنند بسیار عالی میشود.
  شاد و پیروز و همیشه قدرتمند باشید

 4. سید مرتضی خاتمی گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالمه و ۱۲ سال پیش کار خرید و فروش ملک رو آغاز کردم و تو کمتر از دو سال وضع مالی بسیار خوبی برای خودم درست کردم و با رسیدن به حاشیه خوب مالی تصمیم به ازدواج گرفتم.
  از سال ۸۵ که ازدواج کردم به بعد دیگه رنگ پیشرفت رو ندیدم و الان طوری شده که سرمایم از ۲۰۰ میلیون سال ۸۴ رسیده به۳۳ میلیون سال ۹۵ !
  من هوش اقتصادی و مالی خوبی دارم و فوق العاده باهوش هستم .
  اما از بعد ازدواج واقعا هر جوری ریسک میکنم و هر قد تلاش میکنم فقط پس رفت میکنم .
  چرا ؟
  واقعا چرا ؟!
  لطفا کمکم کنید با این ۳۳ تومن که کل سرمایم هست کاری کنم و به هدف و آرزویم که ثروتمند شدن هست برسم.
  با تشکر و ادب

  • abolfazl گفته:

   سلام خدمت شما وتیم ماهان تیموری
   بنده ۲۳ سالمه ومجرد وتازه فارغ التتحصیل تو رشته تربیت بدنی شدم .بی کار و دوسال سربازی هم دارم که باید برم وذهنم بسیار درگیر پول در اوردن وسرمایه گذاریه وبنده حقیرتر از اونیم که پیشنهاد بدم ولی شایدد این پیشنهادات کارامد بود.پیشنهاد بنده اینه که اول برو یه استان یا شهرستانی که قیمت املاک پاینه ومنزلو بفروش وبا پس انندازتون روهم دیگه یه وامی بکیر که سود وقسطش برابری کنه وبا اون پول یه منزل تهیه کن وبقیشو تو یه مغازه یا بوتیک یا دامداری یه جایی که خودت تخصص داری سرمایه گذاری کن وبعداز تمام شدن اقساط پولت ازاد میشه وکار ومنزل روگسترش بده بازهم مشورت کن واز چندتا بانک سوال بکیر ککه طبق پولی که داری چند بهت وام میدن وقسط وسودش به چه منواله بالاخره یه چند سالی رو میشه گذروند تا به نتیجه دلخواه رسید

 5. ببخشید با ۱۰ تا ۲۰ میلیون چه جوری میشه روی ملک سرمایه گذاری کرد
  یا با ۷۰ میلیون برم زیر قرض و فشار که ۱۲ سال دیگه (عمر و جوانی ) بره . که معلوم نیست بتونم با این اوضاع قسط تو برسونم . سرمایه گذاری کرد ؟
  یه خورده کلی حرف بزنید عزیزم. شما متوسط به بالا صحبت میکنید

  • abolfazl گفته:

   با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز وتیم ماهان تیموری
   دوست عزیز من نمیدونم در کدوم شهر زندگی میکنیدوقیمت املاک در اونجا چنده اما توصیه بنده به شما اینه که حتما نباید تو شهر خودمون روی املاک سرمایه گذاری کرد شما دیگر استان ها وشهرستان ها رو بگردید وتحقیق کنید واونجا روی املاک سرمایه گذاری کنید بنده در استان یزد شهرستان مهریز زنندگی میکنم ودر حال حاضر درسال ۹۶ توشهرستانم. بعضی قسمتها هست که داره نوسازی میشه ومیتوان با ۷۰ ملیون صاحب یه زمین برای ساخت منزل با متراژ ۲۱۰ متر شد

 6. mohammadghanei گفته:

  با سلام
  بسیار مفید و اثربخش. عالی
  پایدار باشید

 7. به نام خدا
  با تشکر از نکات بسیار آموزنده شما
  فقط یک انتقاد از کلیپ داشتم شما بیشتر دلالی و خریدوفروش را رواج میدید یعنی اطلاعات شما در این خصوص است که چگونه بدون این که خلاف قانونی صورت گیرد ثروتمند شویم بد نیست که هر ایده ای در هر موضوعی داده می شود کمی هم به رشد اقتصاد کلان کشور نیم نگاهی داشته باشیم پس اگر قرار باشد همه سرمایه کشور به سمت املاک و مستغلات برود آن هم به صورت دلالی و خریدو فروش دیگر هیچ تولیدی یا رشدی در موارد صنعت ،کشاورزی ، اقتصاد و . . . (کلان) دیده نمیشود

  • masi123 گفته:

   عالی بود نظرتون

  • abolfazl گفته:

   با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز وتیم ماهان تیموری
   دوست عزیز حرف شما متین اما بنده یه سوال از شما دارم.ایا همه قراره دلال بشن یا کشاورز یا مهندس.مسلما این طور نیست وهیچگاه نخواهد شد چون هرکس یه ایده ویه طرز فکر جداگانه ای داره ودنبال ارزو ایده ی خودش میرود این کلیپ واسه اونایی هست که دوست دارن وارد صنعت ملک واملاک شوند واز این راه پول وسودی ایدشون بشه ودر نهایت جسارت بنده بابت نظرم رو ببخشید

 8. الما گفته:

  با سلام
  لطفا اطلاعات نادرست به خواننده های خودتون ندید
  ملک در ایران برای همیشه مرد
  و ۲سال آتی بدترین سقوط رو در املاک کلنگی و به تبع اون در ملک به طور اعم خواهیم بود

 9. reza amani گفته:

  باسلام خدمت استادوتیم فوق العاده عالی ایشون
  کلیپ فوق العاده بود اگرممکنه درزمینه املاک بیشترتوضیح بدید چون درنظراتی که دوستان گذاشته بودند نگاهی انداختم واضح بود که باید بیشتر روی املاک وفرصت هایی که در این زمینه وجود دارد کار بشه
  ممنون میشم جناب تیموری بعد ازاملاک درمورد بورس وفرصت های سرمایه گذاری دربورس توضیح بدید
  باتشکر

 10. nma1541 گفته:

  درود به جناب تیموری عزیز و همکاران پرتلاش
  ممنون از شما و آقای دکتر حقیقت طلب بابت کلیپ خوبتون و به نوبه خود از اطلاعات مفیدی که زحمت میکشید و به رایگان در اختیار ما قرار می دهید کمال تشکر را دارم.

  پیرو کامنت های دوستان در چالش صد میلیونی که نظرات مفیدی با دیدهای مثبت و منفی نسبت به آینده املاک ارائه شده بود ، در جواب دوستان و اشاره به سالهای رونق و اوج گیری قیمت املاک در کشور ، جمله ای از کتاب “کیمیاگر” اثر “پائولو کوئیلو” به خاطرم آمد که با این مضمون بود :
  ((هر چیز یک بار اتفاق بیفته ، شاید هرگز دیگه رخ نده ولی اگه اتفاقی دو بار رخ داد قطعا بار سومی هم وجود خواهد داشت.))
  در ادامه خواهشی دارم که اگه ممکنه در اهداف و برنامه هاتون برای آینده بخش و مبحثی رو هم قرار بدید که افرادی که سرمایه و نقدینگی کمی هم دارن بتونن وارد مباحث بشن و نظرات خودشون رو اعلام کنن و باعث رشد و تبادل اطلاعات و دانش هم بشن و بتونن با اون سرمایه های کم خودشون ،،،، درآمد ایجاد کنن ، حفظش کنن و در مرحله رشد بتونن وارد بازاری مثل املاک یا بازارهای دیگه بشن چون همونطور که مستحضرید ورود به بازار املاک نیازمند سرمایه اولیه ای است که خیلی از جوانان باهوش ، فعال ، توانمند و مستعد کشور ما در ابتدا دارای چنین سرمایه ای نیستن و نمیتونن از اطلاعات شما بهره کافی رو ببرن.
  در پایان تشکر از کابران محترم سایت و جنابعالی بابت جایزه ارزشمندی که برای اینجانب در نظر گرفتید ، قطعا بهره خواهم برد.
  بدرود.

 11. هر چه پیشتر میریم پولدارها پولدارتر و فقرا فقیر تر می شوند چون تا چندین سال پیش همه یکنواخت بالا میرفتند و همه به یک سمت پیش میرفتند اما با امدن بعضی دولتها خیلی از فقرا فقیر تر و بعضی از پولدارها پولدارتر شدند و از طرفی هزینه تلفن و برق و اب و شهرداریها و مالیاتها و هزینه تولید و از همه مهمتر نقش بانکها و رواج رباخواری مردم را گداتر کرده و دیگه وضع بر نمیگردد چون انسانیت نیست و مرد مرد مرد ایا میشه با قزض و بیکاری و مریضی و بی تفاوتیها حتی دو رکعت نماز با خشوع و خضوع و حواس جمع خواند تا از خدا بخواهیم اوضاع را درست کند مگه اینکه واقعا امام زمان بیاد

 12. ممنون از سایت فوق العادتون، خیلی خوبید شما

 13. MohamadiMohamad898 گفته:

  بسیار عالی و آموزنده بود ممنون استاد

  • صابر خلیلی گفته:

   سلام دوست عزیز شما میتونید از بقیه مطالب سایت نیز استفاده کنید

 14. MohamadiMohamad898 گفته:

  سایتتون عالی جناب آقای تیموری مخصوصا قسمت فوت کوزه گری خیلی قسمت مفید و خوبیه مخصوصا برای افراد بیکار که شغل ندارند.

 15. abolfazl گفته:

  باعرض سلام .خسته نباشید خدمت کاربران محترم وتیم استاد ماهان تیموری
  بنده قصد دارم یک زمین ومنزلی که در اون زندگی میکنیم رو بفروشم ویه جای ارزون تر دو ملک بخرم ویکیشو تا اونجایی که پولمون واسم باقی مانده رو بسازم وخودمان تا یه مدتی یه جایی رو اجاره کنیم برا زندگی تا یه پولی دستمون بیاد وتکمیلش کنیم.لطفا در این زمینه نظرو پیشنهاددتون رو بهم بگین.
  ممنون وسپاس گذار بابت تمام زحماتتتون

تا کنون 22 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
شهریور ۲۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

اشتباه مالی کسب و کارها (اینفوگرافیک)

ساعت ۱۰:۲۸ ق.ظ

حافظه کوتاه مدت چیست؟

ساعت ۹:۳۳ ق.ظ

بازاریابی با سایت راهی به سوی قله ثروت

ساعت ۷:۴۹ ق.ظ

دروغی به نام باور ؟

شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

چگونه زندگیمان را شفا دهیم؟

ساعت ۱۰:۵۰ ق.ظ

تسلط بر پراکندگی ذهن

ساعت ۱۰:۰۴ ق.ظ

حافظه مغز یادگیری بزرگترین ابزار آموزشی ما

شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ

مارک کابن زندگینامه

ساعت ۹:۳۱ ق.ظ

طلائی ترین نکات برای خلق موفقیت و رشد فردی

شهریور ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۰۰ ب.ظ

ویژگی های یک لندینگ پیج مناسب چیست ؟

ساعت ۸:۲۳ ب.ظ

اشتباهات مالی رایج و نحوه اجتناب از آن‌ها

ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ

کسب درآمد از تلگرام

ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

۳ روش از بهترین تکنیک های مذاکره

شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۲:۵۱ ب.ظ

چگونه در کمتر از ۴ ماه درآمد خود را۲تا۹ برابر افزایش دهیم

شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

پرزنت دیگران دغدغه اصلی بازاریابان

شهریور ۱۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۰ ق.ظ

بهترین راه های تبلیغات رایگان

ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

حرکات سر در زبان بدن

شهریور ۱۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۰ ب.ظ

منظور و هدف از زندگی شما چیست؟

ساعت ۵:۰۱ ب.ظ

اعتماد به نفس بیش از اندازه می‌تواند دردسرساز شود!

ساعت ۹:۱۰ ق.ظ

هشت راهکار برای افزایش درامد

ساعت ۸:۱۱ ق.ظ

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۷ ق.ظ

تبلیغات تاکسی ، تبلیغاتی متحرک

ساعت ۸:۴۳ ق.ظ

با پوستر تبلیغاتی ، چشم نواز شوید

ساعت ۳:۲۱ ق.ظ

انواع هدف و راه های رسیدن به آن ها

ساعت ۲:۳۱ ق.ظ

هدف گذاری موثرترین راه افزایش انگیزه