دروغی به نام باور ؟

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (37 votes, average: 3٫89 out of 5)
person ماهان تیموری access_time شهریور ۲۸, ۱۳۹۶ comment ۵۱ دیدگاه
زمان تقریبی مطالعه این مقاله حدود 6 دقیقه میباشد.

سلام دوستان عزیزم امیدوارم هر جای ایران که هستید سالم، سلامت و پر انرژی باشید. امروز میخوام راجب موضوع مهمی باهاتون صحبت کنم: دروغی به نام باور. دروغی به نام باور پرده از کار خیلی از سخنرانان انگیزشی برمیداره و ماهیت اصلی این کار رو روشن میکنه. اما قبل از اون میخوام یه خبر خوبی بهتون بدم. خبری بسیار خوشحال کننده. امروز دروه هوش مالی آماده شده و من از این بابت بسیار خوشحالم. دو سال تمام به همراه دوتا از همکارانم خانم قزلباش و خانم صاحبدل به سختی روی این دوره کار کردیم و بالاخره این دوره رو تموم کردیم .

من بسیار از همکارانم تشکر میکنم که توو این زمینه خیلی به بنده کمک کردن و گاهی روزها ۱۴ ساعت کار میکردیم تا این آموزش بسته بشه. و خبر خوشحال کننده بعدی که بهتون میدم اینه که اطلاعات این دوره تماما جمع آوری شده و ما این دوره رو در اردیبهشت ۹۶ عرضه میکنیم.

دروغی به نام باور

 

 

اما موضوعی که قراره راجبش صحبت کنیم، عنوانش دروغی به نام باوره. این موضوع که توو کشور ما جدیداً خیلی باب شده که متاسفانه بسیاری از سخنرانان ما روش تاکید دارن اینه که با تغییر باور شما ثروتمند میشید. همه میان به افراد انگیزه میدن، باورهاشون رو تغییر میدن ولی چون اطلاعاتی نمیدن ، افراد افسرده میشن.دوستان من به شما میگم با تغییر باور شما رفتارتون عوض میشه، اما وقتی که باورهاتون عوض بشه اینکه نتیجه بگیرید تضمینی نیست.اطلاعات خوب به همراه تغییر باورها برای شما نتیجه ساز خواهد بود. برای شما پول رو خلق خواهد کرد.

کسب اطلاعات مالی

خیلیا فکر میکنن دارن توو روشنایی حرکت می‌کنند ولی اینطور نیست. اونا مثل این میمونه که یک پروژکتور رو سرشون گرفتن و دارن در تاریکی حرکت میکنند. باورها موضوع مهمیه ولی مهمتر از اون داشتن اطلاعاته. اگر کسانی را سراغ دارید که به این شکل حرکت می‌کنند دوست دارم این مطلب به دست آن‌‌ها نیز برسد تا بدانند که در مسیری اشتباه حرکت می‌کنند. باور‌ها موضوع بسیار مهمی هستند، اما مهم‌‌تر از آن‌ها اطلاعات مالی است.

نقش تغییر باورها

باورها برای شروع لازمه باید ابتدا فیلتر‌های ذهنی و محدودیت های ذهنی خودمون رو برداریم. فرض کنید یک مدیر باور نداره که تبلیغات واسه کارش جواب میده، حال باید باور پیدا کنه، حالاکه باور پیدا کرده باید اطلاعات داشته باشه که کجا و چطور تبلیغ کنه والا باز شکست میخوره. باورها خیلی مهمه و به ما کمک میکنه اقدام کنیم و از خود رفتار نشون بدیم ولی برای نشان دادن رفتار باید اطلاعات داشته باشیم.

زندگی من صرفا از آموزش نیست

 

 

من زمانیکه وارد عرصه آموزش شدم، فقیر نبودم. با بهترین پول و ماشین اومدم، بهترین دفتر رو گرفتم. من مثل خیلی از افراد نیستم که بگویم از این کار پولدار شدم بلکه من در این زمینه سرمایه‌گذاری کردم و من زندگیم رو روی آموزش نساختم. من به دلیل علاقه به حوزه آموزش در زمینه فعالیت میکنم و مثل خیلی از افراد نبودم که فقط از آموزش دارن پول درمیارن. من یکسال طول کشید که فقط تیمم را ببندم و خدا را شکر افرادی که در تیم حظور دارند بسیار با انگیزه، با اطلاعات و سختکوش هستند. برخی از این افراد ۱۴- ۱۵ ساعت در شبانه روز کار میکنند فقط به این دلیل که بتوانند اطلاعات خوبی را ایجاد کنند و به مردم کمک کنند.

نتیجه بهتر و تصمیم‌گیری بهتر

همین سرمایه‌گذاری را که تیم آموزشی ماهان تیموری بر روی قسمت تولید محتوا کرده است میتوانستیم آن را بر روی تبلیغات صرف کنیم و بسیار بیشتر از الان معروف شویم و خدا را شکر میکنم که چیز‌هایی مانند شهرت و معروفیت را که تا الان به دست آورده‌ایم  لطف خود مردم بوده است و خودشان ما را معرفی کرده‌اند. من دوره هوش مالی رو واسه نتیجه بهتر و تصمیم‌گیری بهتر برای شما آماده کردم و اینکه یاد بگیرید که چطور پول در بیاورید. هوش مالی موضوعی متفاوت و گسترده است و ما روی هوش مالی کودکان هم داریم کار میکنیم.

هوش مالی و تغییر باور

 

 

هوش مالی یعنی اطلاعاتی که یک مدیر باید داشته باشد با اطلاعات یک کارمند و با اطلاعات یک خانم خانه‌دار متفاوت است اما اساتید دیگه میان میگن :مدیر ، کارمند، خانه دار اگه میخواین موفق بشین باورهاتون رو تغییر بدین. دروغی به نام باور رو گسترش میدن، این درست نیست باورها ریشه کاره. باور یه چیز کلیه ولی واسه موفقیت مدیر ، کارمند و خانم خونه دار هرکدوم راه متفاوت خودش رو داره که ما در هوش مالی به طور کامل اون رو توضیح میدیم.  من توصیه میکنم هرکسی دوره کسب ثروت و آرامش رو ندیده حتما تهیه کنه و باورهای خودشون رو عوض کنن. و سپس من آموزش های لازم رو در اختیارتون قرار میدم.

 

ثروت و موفقیت

کسانی که در تاریکی حرکت می‌کنید و فکر میکنید که تنها با تغییر با‌ور‌ها میتوانید به ثروت و موفقیت برسید باید بدانید که این طرز فکر شما درست نیست چرا که موفقیت به صورت آسانسوری به دست نمی‌آید و موفقیت احتیاج به دوره زمانی و صرف انرژی دارد. من خودم بیزینس کرده‌ام و کسب و کار راه انداخته‌ام و سختی‌های کار را درک می‌کنم. مثل خیلی از افراد نیستم که بیزنسشان آموزش می‌باشد. امروزه افراد زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند اما مشخص نیست این افراد خودشان آیا در زمینه ثزوتمند شدن موفق بوده‌اند که حالا می‌خواهند این موارد را به دیگران اموزش دهند.

انرژی و انگیزه

دوست دارم هوشیار باشید. خیلی دارن توو حوزه آموزش درآمد درمیارن و فقط دارن مردم رو به سمت گمراهی میکشن. همه دوست دارن موفق بشن و این زمانی میسر میشه که شما اطلاعات داشته باشید.  این افراد فقط به مردم انرژی میدهند اما آموزش‌های آن‌ها به پولدار شدن منتهی نمی‌شود چرا که اطلاعات لازم را ندارند. زمانی که بر روی باورهای خود کار میکنید انرژی و انگیزه می‌گیرید اما در قدم بعد نیاز به اطلاعات لازم دارید. پس به هوش مالی نیاز خواهید داشت. سعی کنید هوش مالی خود را افزایش بدیهد.به تمام افرادی که دوست دارن به موفقیت برسن قول میدم ، من به همراه تیم آموزشی ماهان تیموری که در حال حاضر ۷ نفر در حوزه تولید محتوا هستیم که شما رو به تمام خواسته هاتون میرسونیم.و این زمانی اتفاق میافته که شما اطلاعات داشته باشید.

مثالی از باور و اطلاعات

 

 

فکر مثل یک جرقه میمونه و حاصل جرقه باور آتش جرقه رو ایجاد میکنه . اطلاعات چوب این باوره و حال شما هی جرقه بزنید ولی وقتی چوبی نداشته باشی چیو میخوای آتیش بزنی. یک قسمت اصلی باورها زمانی اینجاد میشه که شما رفتار کنید و در راستای رفتارهاتون باید اطلاعات داشته باشید. اطلاعات شما کمک میکنه که بهترین نتیجه رو خلق کنید. و ما به دنبال نتیجه ایم. عزیزان من مسائل کاری رو باورهای شما حل نمیکنه اطلاعات شما حل میکنه.

یادمون باشه باورها خیلی مهمه ولی باورها همه چیز نیست و این یک دروغه.

هوش مالی و باورها

باید اطلاعات داشته باشی تا با باوری که ایجاد کرده ای اون اطلاعات رو اجرایی کنید. ما ابتدا باید باورهای خودمون رو اصلاح کنیم و به هرکسی که دروه کسب ثروت و آرامش رو ندیده توصیه میکنم که حتما ببینه و باورهاشو تغییر بده.رویا پردازی نکنید، من باورم درست شده دیگه موفق میشم. عزیزان من شما به اطلاعات نیاز دارید و تا اطلاعات درست نداشته باشید موفق نمیشید.هوش مالی خودتون رو افزایش بدید. ترکیب هوش مالی و باورها برای شما خلق پول میکنه، ثروت رو به همراه میاره براتون .

مسیر درست

دوستان هدف ما صرفا کسب درآمد نیست. اگه من به درآمد فکر میکردم اون هزینه ای که دارم صرف این آموزش ها میکنم رو صرف تبلیغات میکردم و الان خیلی موفق تر بودم. ما به نتیجه فکر میکنیم و نتیجه عدده. اون عدد حساب بانکی شماست، تعداد سندهایی که دارید. درآمدی که دارید . زمانی که عدد یک برای شما تبدیل به دو شد بدان که باور‌ها در حال نتیجه دادن است در غیر این صورت بدان که مسیر را اشتباه میروی. لطفاً ادامه نده ببین کجای کار ایراد دارد. من در طول کار به مشکلات زیادی برخوردم و مسائل مالی را درک میکنم.

 

افزایش هوش مالی

 

 

اگر باور داشته باشید اقدام میکنید اما مسائل شما را اطلاعات شما است که حل خواهد کرد. برای مثال یک کارمند باور دارد که باید محیط کارمندی خود را رها کرده و به سمت تبدیل شدن به یک مدیر حرکت کند اما اگر اطلاعات لازم را نداشته باشد چگونه میتواند بر ترسش غلبه کند و از آن محیط کارمندی خارج شود. من به همه می‌گویم باور‌هها خیلی مهم هستند اما همه چیز نیستند. شما اول باید بر روی باورها کار کنید اما بعد از ان باید اطلاعات داشته باشید.از شما میخواهم این مطلب را چند بار ببینید. هر بار که ان را ببینید و مطالعه کنید یک چیز جدید را متوجه میشوید. هوش مالی خود را افزایش دهید.

نتیجه گیری

ترکیب هوش مالی و کار کردن بر روی باورها نتیجه‌اش برای شما خلق پول، درامد بالاتر و خدمتگذاری بهتر در جامعه خواهد بود. پس بهتر است به خودمان دروغ نگوییم که تنها عامل موفقیت باور است. هوش مالی برای هر فردی متفاوت است و من در دوره هوش مالی این را گفته‌ام که چگونه می‌توانیم درآمد خود را بالا ببریم. باورها یک چیز کلی است اما من به شما اطلاعاتی را که لازم دارید ارائه می‌دهم. به شما قول می‌دهم که هوش مالی یک تحول بسیار عالی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

من به همراه تیم آموزشی ماهان تیموری بهتون قول میدم کنارتون هستیم و بهتون راهکار میدیم که نتیجه بگیرید و به هرچیزی که لیاقتشو دارید برسید.

تا کنون 51 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
 1. محمد امین صادقی گفته:

  سلام استاد عزیز
  کلییتون رو دیشب دیدم و از همون موقع تا صبح به این فکر میکردم که من چکار دارم میکنم
  آیا در روشنایی هستم یا….
  من کارمند هستم از زمانی که پکیج کسب ثروت شما دیدم برای خودم در تایم آزادم کاری رو شروع کردم نزدیک به شش ماه گذشته و خداروشکر راضی هستم ولی قانع نیستم
  به همه ی توصیه های شما گوش دادم دادم در حال حاضر درآمد کار آزادم نسبت به کارمندیم دو برابر شده با اینکه زمان کمتری میزارم البته این را هم بگم که همسر عزیزم من در کنار من همه جوره حمایتم میکنه تا استاد من سه ماه بعد از شروع کزدن کارم تا به امروز درجا زدم همه ی تمرینات رو انجام دادم و میدم بعضی روزها از ته دل خداروشکر میکنم که خیلی اتفاقی با شما آشنا شدم ولی بعضی از روزها ناشکری میکنم که مثلا چرا امروز مثل دیروز فلان قدر کاسبی نکردیم همسر همیشه میگه خداروشکر کن باورها د رزندگی من تاثیر داشت چون من را از کند و بلندم کرد وامروز دوست دارم از اینجایی که رسیدم خیلی بیشتر رشد کنم چند روزی بود که فروشم خیلی عالی بود و جان ریحانم هر کس دیگه غیر از شما بود نمی تونس من رو بیدار نگه داره حالا که فکر میکنم من در تاریکی هستم با اینکه شرایطم خیلی عالی تر شده ولی فکر میکنم در تاریکی هستم چون فکر میکردم دوباره این باورهای من هست که مشتری میاره مثال تبلیغ شما به من این درک را دادد که می تونم با یه برنامه ریزی عالی برای عید حتی بالاترین درآمد زندگیم را داشته باشم استاد خیلی دوست دارم از نزدیک شما را ببینم و ای کاش که من در تهران بودم و می تونستم شما را زیارت کنم اگر امروز تونستم بخاطر اطلاعات و تلنگرهای شما بوده میخوام که همیشه در کنارمون بمونید بعضی وقتها از حرفاتون مسائلی را متوجه میشم که واقعا چند ساعتی میرم تو شوک ممنونم از انرژیتون و دلی صحبت کردنتون بهتون قول میدم قول میدم ان قدر موفق شم که آوازش به گوش شما برسه و اون موقع یادم نمیره که کی الهه ی شانس من بود سال دیگه از این کار میام بیرون و برای همیشه برای خودم کار میکنم نه برای دولت نه برای هیچ احدی دوستت دارم

 2. خیلی از اساتید هستند که در این حوزه آموزش میدهند و با توجه به جوی که به افراد میدن ، و راه حل و اطلاعاتی در این حوزه نمیدن ، افراد انگیزشون از بین میره ، من به شخصه از افرادی هستم که دیگه به این سخنرانان انگیزشی اعتقادی ندارم. از بس دیدم هی میگن باور هی میگن موفقیت ، آره من خودم خیلی انگیزه دارم و چون راهی رو نمیدونم این باورهای بیخودی به دردم نمیخوره، ولی خیلی خوبه از وقتی که با کانال شما آشنا شدم و درکنارش کلیپ ها و فوت کوزه گیری شما رو دیدم . میبینم که شما دارین سبکی جدید از آموزش رو ارائه میدید. من کاری ندارم که شما درآمدتون از این راهه یا نیست، چیزیکه مهمه اینه که من دارم آموزش میبینم و انگیزه خالی نیست، اینکه من دارم راهکار میبینم و این برای من ارزشمنده ممنونم از تیم آموزشیتون. ممنونم از اینکه وقت میذارید تا به افراد آموزش بدید.

  • ابراهیم مرادبیگی گفته:

   آقای حسینی نظر خودمو میگم باورها بیخودی نیستن ولی همه چی هم نیستن
   تا باور نداشته باشی به چیزی چه موفقیت چه ثروتمند شدن چه مثلا نامبروان شدن در کسب و کار خودت در دنیا امکان قرار گرفتن در اون مدار رو نداری یادمه توی کلاسهای کسب ثروت و آرامش با آموزشی که استاد داشتن همه در مدار ثروتمند شدن قرار گرفتیم یعنی همه پذیرفته بودیم که می تونیم ثروتمند بشیم و اتفاقا و فرصت هایی هم پیش میومد صحبت های دیشب استاد یه تلنگر بود چقدر از هم دوره ای هام بودن که بعد از کلاسا در جلسات پشتیبانی چون استاد پشتیبانی می کردن میگفتن نمی تونیم از فرصت هایی که پیش اومده خوب استفاده کنیم و از دست میدیم استفاده کردن فرصت ها مهارته نه باور نه نگرش نه ذهنیت درسته اینا مهمن ولی همه چی نیستن هوش مالی موضوع خیلی کاربردیه امیدوارم و مطمئنم به همه مون کمک میکنه

 3. سینا رامسری گفته:

  درود و خدا قوت به شما و تیم پر تلاشتون
  صحبتهاتونو گوش کردم و کاملا تاییدش میکنم
  هر کمکی از من بر میومد برای پیشرفت کارتون در خدمتم
  با هم و در کنار برای دنیایی بهتر از دیروز

 4. محسن گفته:

  همه ی اینها رو که گفتی باوره.کی میتونی اطلاعات خوب بگیری ؟زمانیکه باورات درست بشه.هنوز راجع به باورا چیزی میدونی؟چون نتیجه گرفتم دارم میگم.نگاهی به سایت رقیب داشته باش.البته اگر شما رقیب به حساب بیایید

  • ابراهیم مرادبیگی گفته:

   منم از تغییر باورهام نتیجه گرفتم ولی همه چی در کسب و کار باور نیست ده درصد باور نود درصد عملکرد درست و به موقع و هوشمندانه اس
   وقتی مشتریم کم میشه نباید بشینم روی باورام کار کنم که مشتری زیاده پول راحت در میاد بازار خراب نیست و… باید دنبال چاره باشم مثلا چند ماه پیش برای خودم این مشکل پیش اومد با یه طرح دوباره مشتریامو زیاد کردم
   من که مشتاقم بیشتر بدونم از دوره ی هوش مالی چون فکر می کنم خیلی کاربردیه

 5. محمد ق گفته:

  با سلام و خدا قوت خدمت تیم آموزی ماهان تیموری

  با اینکه تیتر مطلب یه خرده غلط انداز بود اما صحبتهای داخل ویدیو نشون میده هنوز خیلیا در تب و تاب مستند راز باقی موندن. میشه این انسان ها رو تک بُعدی دونست اما واقعیت اینکه که تقویت باور و برداشتن محدودیت های ذهنی در کنار انرژی مثبتی که ما میتونیم به جهان هدیه بدیم میتونه فرصت هارا به ما نشون بده و انگیزه را به انسان هدیه کنه، بعد از اون هم رفتار و حرکت در کنار کسب اطلاعات بوسیله هدف گذاری آغاز میشه.
  من توصیه میکنم کتابهای برایان تریسی را حتما مطالعه کنید. این آدم فوق العادست
  کتاب تغییر بزرگ و اثر مرکب دارن هاردی را مطالعه کنید.
  دارن هاردی صراحتا اعلام میکنه شما نیاز به حرکت و شروع دارید و نباید لحظه ای وقت تلف بشه.

 6. کاظم ریحانی گفته:

  سلام خدمت استاد عزیز و همکاران پرتلاششون و از اینکه اینقدر با انگیزه برای ساختن ایرانی ثروتمند تلاش میکنید
  خیلی سپاسگزارم ازتون بابت این بحث بسیار عالی و به موقع چون بیشتر اساتید در مورد بحث باورها صحبت میکردن و من همیشه دنبال این مبحث هوش مالی که از در سایت شما و از مطالب شما یاد گرفته بودم و توضیحات خیلی نبود میگشتم ک از ی جایی یا شخصی یاد بگیرم ولی منبعی پیدا نکردم و…من هم دقیقا کلی انگیزه داشتم و منتظر معجزه بودم ک اتفاقی بیفته و یه خلا رو این وسط همیشه احساس میکردم ک اون هم امروز جوابش رو گرفتم اطلاعات مالی ممنون بی صبرانه منتظرم ک این محصول ارزشمند رو ببینم

 7. Esmaeel212 گفته:

  باسلام ودرودخدمت شمااستادعزیزوگروه فوق العاده تون
  سخنی که از دل برآید لاجرم بردل نشیند
  بسیار عالی بود وجای بسی تعقل دارد .
  خداروشکربابت وجود چنین عزیزانی درمملکت که سبب بالارفتن آگاهی کسانی که قدم در راه موفقیت می گذارند

 8. علی حق پناه گفته:

  سلام به تیم زحمت کش و پر تلاش ماهان تیموری خدا قوت که با انگیزه و اطلاعات خوبتون راهنما ما شدید واقعا که امثال شما کم پیدا میشه .فقط استاد اگه ممکنه در کارهایی که شما در راس اون هستید و نیاز به سرمایه گزار هست عمومی اعلام کنید تا افراد بتونن سرمایه گزاری کنن با مشخصات کامل. سپاسگزارم از شما

 9. علی مسکنی گفته:

  واقعا و حقیقتا احساس آقای تیموری رو درک کردم و منقلب شدم.کاملا هم موافقم باور ها پایه ی کار است و اطلاعات در مورد روش کار قدم بعدی است که بسیار مهم است.

 10. amir گفته:

  حال من رو بد کردی… برای شروع هر کاری نیاز به باور هست تا به ما انرژی بده که اطلاعات کسب کنیم… من موفق میشم با تلاش و هوشمندانه کار کردن

 11. امیرحسین طهماسبی گفته:

  اگه باور کنی کائنات راه های موفقیت رو جلو پات قرار میده … هر کسی حرفی رو میزنه که به نفعشه تا خودشونو بشناسونه … نه، اینطوری نمیشه! یعنی خیلی مشخصه که فقط برای فروش دارید تعریف میکنید… اگه یه کتاب در مورد فروش بخونید میفهمید که اگه مشتری یه ذره احساس کنه میخواین جنستونو بفروشید به هیچ عنوان نمیخره مثل من که لغو اشتراک هم میزنم! شاید نظرمو تایید نکنید ولی روش فکر کنید 🙂

  • ابراهیم مرادبیگی گفته:

   درسته کائنات راه موفقیت رو جلوی پامون میزاره ولی همین کائنات وقتی میخای مشتری جذب کنی سرمایه گذاری کنی یه مذاکره ی درست و حسابی انجام بدی نمیاد به جای من و شما هوشمندانه عمل کنه باور به موفقیت یه چیزه عمل در راستای موفقیت یه چیزه دیگه اینا مهارته نباید توهم زد موفقیت نیاز به تلاش هوشمندانه داره من بازاری که از کف بازار رشد کردم حرف آقای تیموری رو تایید می کنم باورا مهمن تا زمانی که انرژی و اراده ی عمل بهمون بدن والا بقیه اش تکنیک و راهکاره که باااید بلد باشیم تا بتونیم یکی مون رو دوتا کنیم دوتامون رو چهارتا و الی آخرر
   تو همون کتابای فروش نوشتن که اگه به محصول و خدماتت ایمان داری با اطمینان در دسترس مردم قرار بده تا استفاده کنن و نتیجه بگیرن همه دارن میفروشن با هوش باشیم چیزی رو میخریم که خیلیا از اون نتیجه گرفتن

 12. سلام و عرض ادب جناب تیموری عزیز راهکارها رو چجوری باید تهیه کنیم و فایل های صوتی رایگان شما چجوری درراختیاررما قراردمیگیره؟

 13. فاطمه شاه حسینی گفته:

  احساس خوبی بهم نمیده انقدر راجع به رقبا صحبت میکنید. در کل همه ی دوستان باید بدونن همونطور که جنابعالی فرمودید باور شرط لازم برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت هست اما کافی نیست. همیشه اقدام بدون اطلاعات و دانش ریسک شکست رو زیاد میکنه و این بدیهیه!!!!!
  به هر حال ممنون که برای ساختن دنیای بهتر تلاش می کنید. خدا قوت

 14. ابراهیم مرادبیگی گفته:

  سلام دو سال پیش که دوره ی کسب ثروت و آرامش رو در کرج شرکت کردم معجزه ای در باورهام اتفاق افتاد میگم معجزه چون کمتر از یک معجزه نبود اینکه منی که در خانواده ی تقریبا فقیر بزرگ شده بودم باااور کنم که میتونم ثروتمند بشم معجزه بود تو این دوره و زمونه مردم فکر می کنن همین که محتاج کسی نشن و با کمترین آسایش زندگی کنن کافیه اما اینطور نیست هر کسی می تونه خیلی بهتر از اینا زندگی کنه محدودیتی نداره
  اینکه باور کنی که منم میتونم ثروتمند بشم و خیلی بیشتر از احتیاج زنده موندن در بیارم که فقط زنده نباشم و در حد لیاقتم زندگی کنم این خودش یه باوره قدرتمنده که سر کلاسای شما بهش رسیدم قبل از اون دوره یه کاسبی بودم در حد کسبه ی دور و اطرافم کاری نمی کردم که مشتری بیشتری جذب کنم بعد از کلاس ها از اثر قانون انتظار از قانون تلقین از تکنیک دسته چک استفاده می کردم روی تغییر باورهامم که کار می کردم کم کم محدودیت های ذهنم میشکستن و مشتری هام بیشتر شدن یادمه روزایی که با انتظار یه روز خوب کرکره ی مغازه رو میزدم بالا دخل بیشتری داشتم من تأثیر باورها رو دیدم
  دیشب که به کلیپ استاد گوش می کردم و خوب که فکر کردم دیدم در کنار باورهاو انتظار و مثبت اندیشی درست عمل کردن و تصمیمات درست گرفتن ها بود که باعث شد زندگیم تغییر کنه در کنار باورها اطلاعات مالی خیلی مهمن مثلا چه نوع تبلیغاتی چه زمانی انجام بدم که فروشم بیشتر بشه یا مثلا اگه بدونم با سود ماهیانه ام کجا و چه شکلی سرمایه گذاری کنم چطور مشتریامو بیشتر کنم چطور درآمدمو دوبرابر سه برابر کنم همش نیاز به راهکار داره نیاز به تصمیمای هوشی داره
  تقریبا می دونم هوش مالی چیه ما تو بازار از این افراد داریم که قشنگ فرصت ها رو میبینن و ازش استفاده می کنن به موقع تبلیغات می کنن میدونن چطور مشتری جذب کنن بخاطر همینه وسط کسادی بازار پول پارو می کنن یه جاهایی باورات درسته ولی غیر از اون نیاز به این داری که موقعیت رو بسنجی و درست عمل کنی مثلا من بازاری که تصمیم گرفتم شعبه دوم مغازه ام رو بزنم اگه باورام محدودم کنن که این تصمیمو هیچوقت نمی گیرم اما اگه بخوام موفق بشم باید بدونم چیکارا باید کنم که موفق بشم فکر می کنم اینجا دیگه حرف حرفه عمله نه تغییر نگرش و باور اینکه من بتونم کارهایی رو انجام بدم که هوشمندانه اس تصمیمات بهتری می گیرم فرصت های خوب رو می ببینم و استفاده می کنم اینا همش فوق العاده اس و حتما نتیجه میده من مشتاق این دوره ام
  کلاس های اساتید دیگه رو هم رفتم چون همیشه دنبال این بودم یه زندگی درست و حسابی برای خودم و خانواده ام بسازم ولی کلاس استاد تیموری که ارادت زیاد دارم بهشون یه چیز دیگه اس چون آدم قشنگ درک میکنه موضوع چیه و باید چیکار کنم به قول پدر خدابیامرزم نفسش گرمه حرفاش به جان و دل آدم میشینه
  درک عمیق باورها تو کلاس استاد برام اتفاق افتاد و بعد از اونم الان یه سال و نیمی هست که هر وقت مسئله ای پیش میاد هر وقت گیر و گره ای به کارم میوفته هماهنگ می کنم و میرم مشاوره و تو همون روز به دقت و در کمترین زمان مشکلمو شناسایی می کنن و با یه تکنیک و یه راهکار مشکلم حل میشه راهکاری بهم میدن که راحت متوجه میشم ایراد کارم کجاست بعضی از ما آدما وقتی دکترم میریم دوست داریم دکتر یه کیسه دارو بهمون بده والا میگیم سردرنیورد دردم چیه اما این درست نیست درمانگر اگه اینکاره باشه با یه قرص و دارو درد رو درمون میکنه یک دنیا تشکر از آقای تیموری و بچه های خوب و خوش اخلاق و پر انرژی تیم
  زیاد حرف زدم همیشه موفق باشین

  • محسن گفته:

   دوست عزیز معلومه که هنوز روی باورهاتون کار نکردین که میگین تا یه جایی نتیجه میده باورها.دقیقا اقای تیموری مسیله باورها رو به طریق دیگه برای فروش محصول بعدیشون قرار دادند و اسم جدید گذاشتن به نام هوش مالی.ولی یه موضوعی را دقت نکردن با خراب کردن افراد بسیار موفقی که در حوزه موفقیت که در همین ایران حتی بالاتر از سطح جهانی کار کردن یک رفتار کاملا بی تجربه و ناپخته است.به جای تحسین این افراد چون به موفقیت های بزرگتری از خودشان رسیدند و اینکه الگوگیری مناسب از انها به تخریب انها پرداختند و در واقع دقیقا در مسیر ناخواسته هاشون قرار گرفتند.کسانی که میگن حالمون از باور بهم میخوره و واقعا میخام پولدار بشیم حتی به خودشون اجازه نمیدن چند تمرین ساده را به صورت مداوم حتی یک ماه انجام بدن.کما اینکه این تمرینا تا ابد باید برای موفقیت های بیشتر تکرار شود.بعضی چیزا ساده ان ولی پیگیری میخواد و چون میخاهیم خودمونو قانع کنیم که خب دیگه باورامون دیگه سازنده شده حالا دیگه باید بریم سراغ چیز دیگه.باورها عین عمله.لطفا با تحقیق نظر بگذارید و از نتایج تغییر باورهتها اگاه شوید نه صرفا با اتکا به نتایج خودتان.این مطالب کاملا غیرمتعصبانه بیان شد

 15. sarmadi گفته:

  سلام موافقم واقعا حالم بهم میخوره از اینکه فقط بگن تو میتونی!!!تو میتونی ثروتمند بشی!!! تو می تونی تو می تونی بسه دیگه !!!!!!!
  گوشمون پره از این حرفا یکی میخواد بگه میدونم میتونم بگو چطوری؟؟؟!!!
  باور دارم میتونم باورم دارم ثروتمند شدن حق منه فقط بهم بگین از کجا شروع کنم؟ چطوری شروع کنم؟
  این مشکل دوستای منم هست فکر کنم مشکل خیلی از مردمم باشه
  ما میخایم کار کنیم پول دربیاریم بدونم چطور پولمونو سرمایه گذاری کنیم اینا رو یادمون بدین
  ممنونم

 16. محمد استادحسن گفته:

  سلام.اسمی که برای این کلیپ انتخاب کردیدبا محتوای کلیپ.مغایرت داره.در اسم باور را دروغ خطاب کردین و لی در محتوا باوررا به عنوان بیس و پایه لازم دونستید.این قضیه اگر سهوی نباشهاعتماد به شما را کمرنگ میکنه.
  با سپاس از توجهتان

 17. مهران رنجی گفته:

  قشنگ بود.

 18. محسن گفته:

  سلام جناب تیموری برادرعزیزم امروز میخوام حرف دلمو بهتون بزنم من یه جوان ۲۷ساله هستم چندساله توبدترین شرایط دارم زندگی میکنم ۷ساله درگیر مشکلات پزشکی ام هستم ۳بارناحیه ستون فقراتم روجراحی کردم در کودکی دچار تشنج شدم وبه کما رفتم حدود ۸روز توکما بودم تا بالاخره با همه توانایی های دکترا به هوش اومدم دکترها تمام داروهایی که میتونستند را روی من آزمایش کردند وبالاخره با گرفتن آب نخاع کمرم به هوش اومدم ولی متاسفانه تا چندین سال احساس کمبود واعتماد به نفس پایین داشتم بدنم بسیار ضعیف شده بود واز همه هم سن وسالانم خودمو توهر شرایطی پایین تر میدیدم حدودتوسن ۱۷تا۲۰سالگی چون کار مورد علاقمو پیدا کرده بودم وهم همسر آیندمو خیلی روحیه عالی داشتم وهمه موفقیت هام توهمین چندساله بود از گرفتن دیپلم مدرک های فنی وحرفه ای کارت پایان خدمت آموزش های امداد وخیلی چیزهای دیگه ولی تویه تصادفی که واسم پیش اومد عشقمو از دست دادم نتونستم توکار مورد علاقم وارد بشم همه شرایطم از لحاظ روحی وجسمی بهم خرده بود اولش به خودم روحیه میدادم ولی یه مدتی همه پول وسرمایه وهرچیزی که عاشقشون بودما از دست دادم یه مدتی گذاشتم زمان همه چیز رو درست کنه ولی هیچ بهتر که نشد منم به کل روحیه ام روباختم واقدام به خودکشی کردم که با کمک خانواده به بیمارستان رفته وچند وقتی تحت درمان بودم یه مدتی بهتر بودم وبا وامی که تونستم از یه بانک بگیرم یه ماشین خریدم وتوآژانس کار میکردم تاگذرزمان همه چیزو حل کنه ومن آروم بشوم ولی متاسفانه یکسال نشده بود که ماشینم رو دزدیدن ودیگه پیدا نشد من موندمو گذشته وحال خرابم وقسطام دوباره اقدام کردم واسه خودکشی چون دیگه حوصله زندگی کردنا نداشتم واینبارم به نحوی کارم تموم نشد ودوباره تحت درمان وبعد چند ماهی که گذشت خانواده ام به راهنمایی مشاورم تصمیم گرفتند که همسری واسم انتخاب کنندومن باهمه شرایطی که از خودم داشتم قبول نکردم ویه روز که حال مادرم بد شد وتوبیمارستان بود ازم خواهش کرد که منم زن بگیرم منم به خاطر اینکه حالش خوب بشه قول دادم بهش وبعد چند ماهی این ازدواج صورت گرفت حالا من موندمو بیکاری ومریضی وفقر قسط های وام وغیره درحین همین سالها من یه کاری هم انجام میدادم که یه درامدی داشته باشم ولی چون دوباره کمرم از درد گوشه نشینم کرد واورژانسی عمل کردم اینبار دکتر صددرصد از انجام فعالیت های شدید منعم کرد وبهم گفت اگه ادامه بدی چند ساله دیگه باید رو ویلچر بشینی حالا من با این اوضاع واحوالم وروحیه ام به شدت بهم ریخته ام وسر درگم هستم وافسار زندگیم رو گم کردم نمیدونم باید چیکار کنم اصلا نمیدونم چه استعدادی دارم دلم میخواد موفق بشم ولی نمیدونم چجوری وچکار کنم دلم میخواست با شما که یه جورایی در گذشته سختی روتحمل کردین ومنو درک میکنید حرف دلمو زده باشم واز شما خواهش میکنم هر کاری از دستتون بر میاد واسم انجام بدین از لحاظ مالی شرایط خوبی ندارم ولی فقیر فقیرم نیستم یه خانواده ای که صورتشونا باسیلی سرخ نگه داشتن حالا شما را به انسانیت قسم میدم کمکم کنید تا یه روزی موفق بشوم وبتونم دست خیلی ها روبگیرم معذرت میخوام از اینکه وقتتون روگرفتم امیدوارم درتمام مراحل زندگیتون موفق باشید محسن از اصفهان

 19. سلام ارادت
  استاد سپاس فراوان از این کلیپ وااای غوغا کردید
  خیلی جالب بود
  تحت تاثیر قرار گرفتم و اندوهگین شدم
  چون واقعا اشتباه دارم میرم اصلا هیچ سوادی ندارم واقعا واسه خودم متاسفم
  البته تلنگری هم زدین به بعضی اساتید انگیزشی که فقط در لحظه امید میدن

 20. ابراهیم تیموری گفته:

  با سلام خدمت استاد تیموری عزیز و خسته نباشید خدمت شما و تموم همکاران عزیز تون
  بنده ابراهیم تیموری هستم از خراسان رضوی یکی از شهرستان های کوچک خراسان،کار بنده پرنده های زینتی هست و مشغول پرورش حرفه ای قناری هستم،من راه زندگی مو پیدا کردم و فقط برای رسیدن به خواسته هام میدونم باید بجز پشتکار باید اطلاعات خوب هم داشته باشم کلیپی که در مورد هوش مالی و کسب ثروت و آرامش دیدم خیلی خوب بود و میخواستم این بسته رو خریداری کنم،
  خدمت استاد عزیزم عرض کنم کار قناری ها خیلی در آمد خوبی داره ولی با کوله باری از تجربه جواب میده من اطلاعات و تجربه شو تا به حدی میدونم و دارم این کار رو راه میندازم
  قناری از یک میلیارد تومن هم داخل ایران فروخته شده تا صد هزار تومن امسال از شکر خدا داریم به صورت حرفه ای پیش میرم میخواستم در این راه کمکم کنید،
  تازه دارم کار رو شروع میکنم و نیاز به کمک اطلاعات تون دارم، میخواستم پک هوش مالی و کسب ثروت و آرامش رو خریداری کنم فقط تخفیف بهم بدین چون اول راهم هست هنوز درآمدی ندارم بسته شما خیلی بیشتر از این حرف ها ارزش داره اینو از ته دل میگم اما اگه تخفیف بدین لطف تون رو فراموش نمیکنم خیلی خوشحال شدم که تونستم باهاتون ارتباط برقرار کنم ??

 21. دوستان دیدگاهای مختلفی دارن ولی به نظره من اگه بتونی به باور و ایمان واقعی برسی همون باور هم ایده هم اطلاعات جدید و مورد نیازو برات فراهم میکنه باور معجزه نمیکنه فقط یه راهی از یه جایی برات نشون میده میتونی اون راه و بری یا نری. این طرز فکر که باور همه چیز نیس، خودش نشون دهنده آینه که فرد اصلا باوری نداره دوستانی که متحول شدن با این کلیپ، ضعفه کامل داشتن تو مسئله باور و ایمان و به این دلیل فک کردن که باور به تنهایی کافی نیس. مسیری که استاد در پیش گرفتن در حوزه موفقیت و اینا نیس در حوزه کار آفرینی و این جور مسائل هستش که باز خسته نباشید میگیم بهشون، و استاد اسم کلیپ و محتویاتش با هم هم خونی ندارن اگه عمدا باشه یه فریب محسوب میشه که اعتماد به شما رو کمتر میکنه اگه سهوا باشه ناشی از کم سوادی.موفق باشین

  • samaneh57 گفته:

   من فکر می کنم زمانی باور دروغ محسوب می شود که گفته شود با تغییر باورها می توانید ثروتمند شوید.تقریبا دو سال است که در مسیر ثروتمند شدن قرار گرفته ام.در شروع کار اگر باورها نبودند هیچوقت دست به اقدام نمی زدم و در ادامه اگر توانایی و مهارت نداشتم هیچوقت موفق نمی شدم.با پیام آقای مرادبیگی موافقم چون وقتی وارد کسب و کار می شویم با وجود اینکه باورهای قوی داریم نیاز به توانایی های مختلفی هم داریم.من باورداشتم که می توانم با سرمایه ی کم کسب و کارم را راه بیاندازم و این هم شد.در ادامه با مشکلات و مسائلی روبرو شدم که نمی دانستم راه حل چیست.اگر اطلاعات مالی خودم را ارتقا نمی دادم به شکست منجر می شد.خیلی ها هستند که فکر می کنند صرفا با تغییر باورها ثروتمند می شوند.برای موفق شدن در دنیای تجارت باید از قوانین تجارت آگاه باشیم

  • حمید جستجوگر گفته:

   بیش از ۸۰% با شما موافق هستم
   به نظر میرسه جناب تیموری تا حدودی تجاری عمل کردن به منظور آماده سازی ذهن مخاطب برای فروش دوره ی هوش مالی …

 22. یوسف شرقی گفته:

  با سلام خدمت جناب تیموری و همکاران پرتلاششون
  خیلی خوشحال شدم که دوباره دارم درباره باور مطلب مینویسم ببینید دوستان گرامی من اگر بخوام درباره اثر باور بر ذهن و ضمیر ناخودگاه مطلب بنویسم اینقدر مطلب میتوانم بنویسم که تقریبا از حوصله افراد خارج میشود اما بگذاریید یک مطلب رو برای همه روشن کنم ببینید دوستان گرامی متاسفانه اکثر مطالب در ایران سانسور میشه و فقط به خاطر یک خانم بی حجاب که در کنار دریا ایستاده اند بسیاری از مطالب فیلم و مستند راز در ایران ناقص به سمع و نظر مردم ایران رسید ببینید دوستان اصل قانون جذب قانون باور ها و ارتعاشات و فرکانس ها است و این خیلی خیلی خیلی لازمه در دین مبین اسلام همین بس که در ابتدای بسیاری از آیات کلمه ای کسانی که ایمان(باور) اورده اید.
  اما دوستان گرامی بلافاصله تاکید میکنم بلافاصله بعد از تغییر باور و همزمان با ان باید اقدام انجام داد دوستان گرامی فیلم راز در ایران ناقص نمایش داده شد و اصل کار یعنی اقدام کردن در ان از قلم افتاد
  مهمترین کار پس از باور اقدام است اقدام است و اقدام است
  هر کسی که سوالی داشت میتونه نظر بگذاره و من در حد توانم جواب میدم

 23. محمد محمدی گفته:

  کاملا با این موضوع موافقم. یه مثال میزنم :
  برای اینکه یه خودرو به مقصدش برسه نیاز داره که بنزین داشته باشه. در اینجا بنزین همان باورهای ماست. ولی فقط با داشتن بنزین نمیشه خودرو را حرکت داد. به چی احتیاج داریم؟
  احتیاج داریم که آموزش ببینیم تا بتونیم خودرو را حرکت دهیم. آموزش رانندگی همان آموزش های لازم برای رسیدن به موفقیت است.
  همه ما از همان اول ، همه چیز را بلد نبودیم.
  در مورد مسائل مالی و رسیدن به موفقیت ، اول باید باورهای درستی داشته باشیم. دوم باید آموزش های لازم رو ببینیم و سوم باید عمل کنیم.
  خودرو اگر باک پُر از بنزین هم داشته باشه به ” تنهایی ” نمیتونه حرکت کنه.
  مواظب خودمون باشیم

 24. samaneh57 گفته:

  عرض سلام و احترامم را بپذیرید
  موفقیت نتیجه ای است که پارامترهای زیادی در آن نقش دارند.فردی که تصمیم به کسب موفقیتی می گیرد نیاز به ملزوماتی دارد اهمیت این موضوع را هر فردی که تجربه ی موفقیت های بسیاری را دارد به خوبی می داند.کلیپ را دو بار به دقت دیدم.در دوره ی کسب ثروت و آرامش مشهد فردی از افراد کلاس تمام مدت دوره نظرم را به خودش جلب کرده بود اول کلاس همه خودمان را معرفی می کردیم این فرد تاجر بود و با معرفی مختصری که از خودش داشت به نظر فرد موفقی از نظر مالی بود و وضع اقتصادی خوبی هم داشت طی دوره بیشتر سکوت می کرد و به دقت به صحبت های استاد گوش می کرد روز آخر از استاد تیموری خواست که از نتیجه ی دوره برای همه ی ما صحبت کند.او می گفت من فرد موفقی هستم و تا به الان ثروت زیادی بدست آورده ام هدفم از شرکت در این دوره این بود تا ببینم آیا این ثروت و این میزان موفقیت حداکثر چیزی بود که بدست آورده ام یا نه؟!صحبتهای جالبی گفتند که برای شما خلاصه می گویم.ایشان گفتند: طی دوره از باورهای محدود کننده ای که سالها مانع از کسب موفقیت های بیشترم شده بود آگاه شدم.باورها مهم هستند چون باعث می شوند ذهن ما بدون محدودیت فکر کند اهداف ما خواسته های ما و چشم انداز موفقیت های ما را باورهای ما تعیین می کنند.من باورهای مالی خوبی داشتم ولی وقتی در این کلاس شرکت کردم متوجه شدم می توانستم بدون محدودیت تر فکر کنم و موفقیت های بیشتری نصیب شوم…
  وقتی استاد در کلیپ اشاره کردند که در کلاس ها افرادی که اطلاعات مالی خوبی داشتند و وقتی باورهای محدود کننده شان را شناختند و روی آن ها کار کردند زودتر از بقیه ی افراد به موفقیت مالی بیشتری رسیدند یاد صحبت های هم دوره ای خودم افتادم.
  به نظر من این دو مکمل هم هستند. دقیقا نمی دانم در دوره ی هوش مالی چه خواهید گفت ولی می دانم باورها و تغییر باورها کافی نیستند ما برای موفق شدن در هر کاری نیاز به توانایی هوشمندانه عمل کردن را نیز داشته باشیم.این مهمترین پیام این زمان است.موفقیت نیاز به دانستن به همراه توانستن و هزاران بار پر اهمیت تر این است که بدانیم چطور از دانسته ها و توانستن هامان هوشمندانه استفاده کنیم.گمانم هوش مالی این باشد.
  از شما خواهشمندم بیشتر از دوره ی هوش مالی صحبت کنید تا ببیشتر بدانیم چیست…

 25. حمید جستجوگر گفته:

  آقای تیموری عزیز ، سلام و علیکم …
  بنده به عنوان کسی که ۱۵ سال در ایران شاگرد بزرگترین اساتید و برجسته ترین اونها ( از جمله محمود معظمی و علیرضا آزمندیان ) بودم و هستم و به عنوان کسی که در چند سایت بسیار بسیار بزرگ و معروف خارجی ، کتاب منتشر کردم و بسیار بسیار موفق عمل کردم و همواره موفق هستم ، به عنوان کسی که صاحب سَبک و سیستم تحول زایی و درآمد زایی صنعتی و منحصر به فرد هستم و به عنوان کسی که صاحب چند اختراع صنعتی هستم (بدون کپی برداری از دیگران) ، میتونم در مورد این کلیپ شما این نظرات رو بدم که :
  ۱ – کاملاً قبول دارم که کار کردن به تنهایی روی باورها و مباحث ذهنی برای موفقیت ، دردی دوا نمیکنه ! ( گُل گفتید )
  ۲ – ۱۰۰% حق با شماست ! بدون اقدام و بدون دست به عمل زدن و در گیر جهان مادی نشدن ، هرگز پولی به دست نخواهد آمد ! ( کاملاً موافقم !)
  ۳- و شما منظورتون در واقع این بود که بدون داشتن اطلاعات بازار شناسی و نیاز شناسی برای کسب درآمد ، کسی نمیتونه به پول و ثروت برسه ( عاشق اینگونه تفکر هستم !)
  ۴- کاملاً مشخص بود که شما انسان خاک خورده ای هستید و زحمت کشیدید و به قول معروف پوست انداختید و به ثروت رسیدید ، من به مهارتی رسیدم که اگر فایل شما صوتی هم بود ، باز هم این رو به وضوح تشخیص میدادم ، چون این تخصص من هست و حرف شما رو پذیرا هستم و حرفهای شما کاملاً برزای من گیرا بود ( درود بر شما و بنده به شدت به شما احترام میگذارم )
  ۵- اما شما در انتخاب عنوان ویدیوی خودتون دچار خطا شدید ، دروغی به اسم باور مناسب نبود ، بهتر این بود که بگید : (( رسیدن به ثروت از طریق کار کردن به تنهایی بر روی باورها ، یک دروغ است )) این مناسب تر بود دوست من …
  [[ بنده به شخصه کاملاً مخالف هستم که فقط یکجا نشستن و کار کردن رو ی باورها ، کسی رو ثروتمند میکنه ]]

  ۶- دوست من اون زمانی که در اتاق ۵ متره در کریمخان و در فقر بودید ، چی بود که شما رو به تحرک درآورد و موتور محرکه ی شما رو به گردش درآورد تا به حرکت دربیاید و برید به سمت ثروت ؟
  ( یک باور بود که گفت : ماهان تیموری میتونه از این یک وجب جا بیاد بیرون و در قصر زندگی کنه )
  و این اتفاق هم افتاده الحمدولله …
  ۷- آیا اون زمان شما میدونستی هوش مالیه چیه ؟؟؟!!! خیر !!! قطعاً نمیدونستید !!! ولی حرکت کردید و درگیر اقدامات شدید و با بازار کلنجار رفتید تا اینکه مسیر کسب ثروت شما باز شد !!! غیر از اینه ؟؟؟ قطعاً نه !!! شما هر چقدر رفتید جلو اطلاعات کسب کردید !!!
  و امروزه قصد دارید اطلاعات مالی و بازار سنجی خودتون رو که بسیار گران به دست آمده ، تحت عنوان هوش مالی ارائه بدید و این فوق العاده ست ! آفرین بر شما …
  ۸- دوست من ، در تمام اون مدتی که شما در حال تلاش بودید ، چیزی که شما رو روی خط نگه میداش ، همون باور شما بود که همراه با اقدامات شما ، رو به افزایش بود و قویتر میشد …
  ۹- خیلی ها هستن که از آموزش پول در میارن و هرگز مثل من و شما توی بازار و با کارخانه جات و صنعت سروکار نداشتن و این هیچ اشکالی نداره ، ( هیچ پزشکی برای اینکه بخواد روی درمان سرطان کار بکنه ، نیاز نداره که خودش سرطان رو تجربه کرده باشه ) ، کسی هم که چیز درستی رو آموزش میده ، لزوماًً ملزم نیست که خودش اون رو تجربه کرده باشه ، ( صرف درست بودن یک آموزش هم کفایت میکنه و میتونه منشاء خیلی از تحولات در زندگی انسانها باشه ) الزامی برای تجربه ی شخصی وجود نداره .
  ۱۰- شما نیت درستی دارید و میخواید به ملت بگید که فقط دنبال ابعاد ذهنی برای موفقیت نباشید و این صحیحه ، اما درست نبود شما کل قضیه ی باورها رو برای
  این منظور ، زیر سوأل ببرید ، زیرا خیلی ها هستن که هیچی از بازار و صنعت و نیاز شناسی بازار مصرفی و … هوش مالی و … نمیدونن ، اما به محض اینکه مقوله ی ذهنیت در این افراد تغییر میکنه ، خود به خود در مسیری قرار میگیرن که ختم به ثروت میشه و در طی این مسیر ، تمام اطلاعات لازم رو بدست میارن و تمام تجربیات لازم رو کسب میکنن و …
  ۱۱- مقوله ی باورها تنها یکی از مباحث آمادگی ذهنی برای موفقیته که متأسفانه خیلی بولد و هایلایت شده ! و این اشتباهه ! در مبحث آمادگی ذهنی برای موفقیت ، چیزهای به مراتب مهمتری نسبت به باورها وجود داره … از شما انتظار میره که به این موضوع واقف باشید
  ۱۲- من کاملاً آگاهم که شما قصد درستی داشتید ولی منظور خودتون رو به خوبی بیان نکردید ، در واقع کمی با خطا همراه بود …
  در پایان از شما تشکر میکنم که در امر آموزش فعالیت میکنید و این باعث افتخار ایران ما هست که افرادی نظیر شما در حال خدمت موثر به مردم هستند .
  امیدوارم که شاد و پیروز و سربلند باشید
  حمید جستجوگر

 26. منم موافقم، و به نظرم خیلی از اساتید که می شناسم صرفاً راجع به باور نمی گن، و اصلاً اصولی نیست که بخواهی باور کنی و کاری انجام ندی

 27. علی اکبر آبا گفته:

  سلام ، من حدود سه سال است صحبتهای اساتید محترم موفقیت را میشنوم و مطالعه میکنم ، نمیدونم چرا خیلی راحت نمیگید ته همه این صحبتها قانون توانگری کاترین پاندر یا شفای زندگی لوییس ال هی است ؟ هر کس از ظن خود شد یار من
  شما میگید دیتا مالی / دیگری میگه فقط باور / دیگری اصلا اینها را رد میکنه !
  هر چه بیشتر میبینم احساس میکنم فریب بیشتری قراره بخورم / فقط کتاب هایی که گفتم بسیار تاثیر گذار بود و مدرسین محترمی که بیش از ۳ میلیون تومان دوره خود را میفروختند فقط کافی بود بگن ۱۵ هزار تومان بدید قانون توانگری کاترین پاندر را بخوانید .

 28. باوره باعث می شوند تا موقعیت هایی که در اطراف مون هستند رو ببینیم و ایده هایی به ذهنمون بیاد ولی این موقعیت ها و ایده هارو چطور به موفقیعت تبدیل کنیم نیاز به اطلاعات ،تلاش و پشتکار ، تخصص و زمان داره.
  ممنون

 29. سلام.کلیپو دیدم ولی اصلا تاثیر خوبی نداشت ،نمیدونم شما دوره ی بازاریابی و فروش رو گذروندین یا نه، ولی اصل مهم واسه فروش و جذب مخاطب اینه ک رقبای خودتونو تخریب نکنید چون حس خوبی رو بوجود نمیاره و باعث انصراف مشتری میشه.من الان این حس بهم دست داد ک شما برای فروش خودتون دارید بقیه رو خراب میکنید و میگید ما بهتر از اوناییم و این اصلا باعث نمیشه ک من ب حرف شما اعتماد کنم مگه اینکه اینجا همه چی رایگان ارائه بشه و فقط بخوام امتحانش کنم ک اونم عمرا همچین چیزی باشه! و اینکه اسم کلیپ با محتوا کاملا مغایرت داره اگه باور شرطه چرا دروغ؟؟!!

 30. احمد وفامنش گفته:

  درود بر استاد گلم ماهان خان تیموری
  رفیقم کلیپ دروغی بنام باور رو دیدم و خوشحالم که تا اینجا راهمو درست رفتم و به همین نتیجه ای که گفتی رسیدم تا اطلاعات و اگاهی نباشه فقط داریم درجا میزنیم و خدا نکنه تحمله کم بشه
  خیلی حالم خوب شد با دیدن این کلیپ ضمن اینکه تو این مدت هم روی خودم و هم روی باورهای خانمم کار کردم و با توجه به مسیر سنگلاخی که جلوم هست به نتیجه های خوبی رسیدیم ولی به پکیجای شما نیز هم نیازمندم و حس خوبی دارم که باهاشون راهمو بهتر ببینم
  میدونم الان میگید چرا اقدام نکردم ولی نمیخوام توجیه کنم چون واقعا هنوز انگار وقتش نشده و جور نمیشه نمیدونم چجوری بگم
  ولی با قدرت و ایمان کامل مشغولم

  تو بینظیری دوست بینظیرم ?❤️

 31. سهیل هادی پور گفته:

  سلام خدمت استاد و همه دوستان باید بگم واقعا از استاد ممنونم ایشون خوب مسایلو تفکیک کردن باور به موفقیت یک عامله و اطلاعات صحیح یه عامل بسیار مهم . به قول معروف با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه استاد ماهان تیموری با این کلیپ و آموزشهای فوت کوزه گری واقعا راه کار می دن من خودم حدود ۴ سال از رفتن به کلاسهای اساتید و در مسیر موفقیت بودنم می گذره و کمتر کسیو دیدم راه کار عملی ارایه کنن فقط یه سری کلی گویی سر همه کلاسها بوده . ولی ایشان واقعا مسیر جدیدیو دارن درود به شرفشون . حتی اگه برای محصول جدیدشون تبلیغ کردن تو این کلیپ.

 32. reza amani گفته:

  باسلام
  همه ی ما روزی در این باتلاق بودیم یه واقیته نمی دونستیم کی قراره ازاین باتلاق بیرون بیایم مثل این می مونه که شما دربیابانی ونمی دونی ازکدوم راه بری وهمیشه ترس برای شروع حرکت جلوت می ایسته ومیگه یکی میاد وکمکت می کنه همین جا بمون (ولی کسی قرار نیست بیاد) ،اینکه کجای کارم رو مشکل داشتم روخودم نمی دونستم فکرمیکردم خدا من روشایسته اون جایگاه نمی دونه وگرنه حتما به من هم همه چیز می داد هیچ وقت خودواقعی ام روندیدم باور نداشتم که من هم می تونم
  واقعا خیلی سخته که کلی وقت صرف کنی وهزینه بکنی برای این سخنرانی هاوسمینارها وآخر نتیجه ای که بدست میاد اونی نباشه که انتظارش روداشتی خودت رو یه شکست خورده تصور می کنی ،یه آدم که این تصور براش پیش میاد که ازپس هیچ کاری برنمی یاد وباعث میشه زندگیش روصرف یه آب باریکه کنه
  کسی به من یاد نداد که چطوری روی نقاط ضعفی کار کنم که حتی نمی دونستم چی هست، چطوری با ترسهام روبرو بشم، ،به خوبی یادم میاد که چطوری از زیر مسئولیت ها به خاطر نداشتن اعتمادبه نفس شونه خالی می کردم ، یادمه نگاه وحرف های مردم برام مهم بود وهمیشه ترس ازشکست ونگاه مردم وجودم دربرمی گرفت ولی حالا میدونم من وکاری که میکنم برای مردم مهم نیست اونا همیشه حرف می زنند ونگاه می کنند
  حرف های این کلیپ آمیخته باعشق بودعشقی که استاد نسبت به این خانواده نوپا داشتند ،آمیخته باخشم بود خشم از آدم هایی که فقط پول رو می ببینند وازبین بردن وجود آدمی براشون پشیزی ارزش نداره حتی باخودشون فکر نمی کنند که چه راحت باعمر ،جوانی،زمان باارزش،احساسات،…یک نفر بازی می کنند و اون را بازیچه خودشون قرار می دهند تابتونند درآمد بیشتری داشته باشند
  خوش حالم بالاخره کسی پیداشد که دلش برای جوانی مون،عمرمون،آینده مون بسوزه کسی که خودش درد کشیده وداره برای ساختن آینده ای درخشان برای ما سرسختانه تلاش میکنه
  باتشکر

 33. شهرام زارع گفته:

  سلام بر دوستان
  شما تو دوره ی کسب ثروت و ارامش مدام باورهای رقیبتونو کامل بیان کردین و در واقع اونو ۱۰۰درصد کپی کردین.شما خودتونم از باورها استفاده کردین.ریشه ی تمام حرفاتون به باورها میرسید.
  شما که میگید باورها دروغه چرا تو محصول کارگاه ثروتتون داریو اونارو تدریس میکنید؟؟
  اگه دروغه چرا از محصولاتتون حذفش نمیکنید؟
  اگه واقعا صداقت دارید این نظرو تو سایتتون بذارید

 34. اسطوره موفقیت گفته:

  همه تون دنبال پولین هیچ کدومتون حاظر نیستین رایگان اموزش بدین، هرکدومتون میاد گفته های اون یکی رو نقض میکنه تا از این راهش سودی به جیب بزنی،

 35. سلام جناب ماهان تیموری
  و سلام به دوستان دیگر
  همه ی دیدگاه ها رو خوندم و اساتیدی رو هم که نام نبردید کاراشون رو دنبال می کنم
  خیلی جدی و حتی اکثر محصولانشون رو خریدم و استفاده کردم

  من استاد دانشگاه هستم و وضع مالی خوبی دارم و سه تا کسب و کار دیگه
  هم دارم و سالهاست که مباحث موفقیت رو خیلی جدی پیگیری می کنم

  چیزی که در مورد باور فراموش شده اول اینه که باور فقط گام اوله و پایه ی همه ی اقدامات فیزیکی
  ما که منجر به نتیجه می شود. بدون باور هیچ اقدامی صورت نمی گیرد .
  یکی از افراد خانواده بنده ۱۵ سال پیش با یک کسب و کار عالی توی شیراز آشنا شد ولی بر اساس باور : روزی من اندازه گنجشکه! هیچ اقدامی نکرد
  ۵ سال پیش من دقیقا همون کسب و کار رو دقیقا توی همین شیراز با باور این که من دست به خاک بزنم طلا میشه شروع کردم. خدا رو شاهد می گیرم که
  ۲۷ و ۲۸ و ۲۹ اسفند ۹۵ یکسره باز بود دو تا شعبه مون و وقت سرخاروندن هم نداشتیم از بس مشتری داشتیم شکر خدا
  پس باور پایه است اما همه چیز نیست و اقدام فیزیکی هدفمند و حساب شده هم می طلبه

  دوم اینکه باور یک بازه زمانی طول میکشه تا تبدیل به نتیجه عینی بشه
  این رو هر کشاورز بی سوادی که گندم می کاره هم میدونه
  من تعجب می کنم از دوستان تحصیل کرده ای که فکر می کنن امروز تمریناتشون رو شروع کنن فردا صبح به نتیجه می رسند
  اصلا این طوری نیست. هیچ فرآیندی در طبیعت اجی مجی لاترجی نیست . اگه این رو درک کنیم
  شروع می کنیم و ادامه می دیم و نتیجه می گیریم.
  چند سال طول کشید تا ابتدایی رو تموم کنید؟
  چند سال طول کشید تا دبیرستان رو تموم کنید؟
  چند سال طول کشید تا دانشگاه رو تموم کنید؟
  پس چطوری انتظار دارید که در عرض یک ماه پولدار بشید؟؟؟
  کتاب اثر مرکب دارن هاردی دیدگاه بسیار خوبی رو در مورد استمرار داشتن و صبر داشتن مطرح می کنه.
  این دو تا نکته رو در نظر داشته باشید و بعد باورهاتون رو بازسازی کنید و بعد بر اساس باورهای پبش برنده
  اقدام هدفمند و حساب شده تون رو شروع کنید و استمرار داشته باشید تا زمانی که به نتیجه برسید.
  همه ی آدمهای موفق و ثروتمند و تحصیل کرده و عالی دقیقا همین راه رو رفتند.
  مدام از این شاخه به اون شاخه نپرید. مدام شغل عوض نکنید این انرژی شما رو تحلیل می بره و خسته تون می کنه.

 36. دو تا نکته رو از قلم انداختم که اضافه می کنم
  من مطالعاتم رو از بهار سال ۷۸ شروع کردم در حوزه موفقیت و خیلی کتاب خوندم
  و اکثر تمریناتشون رو انجام دادم و الان هم به نتایج خیلی خوبی رسیدم که روز به روز داره
  بهتر و بیشتر میشه . یک نگاه منصفانه و معقول و بی طرفانه به نتایج زندگی تون کافیه تا بدونید
  و در واقع درک کنید که توی چه حوزه هایی باور های پیش برنده و توی چه حوزه هایی باور بازدارنده دارید.
  برای بازسازی باورهاتون توی هر زمینه ای عمرتون رو تقسم بر ۱۰ کنید زمانی که باید روی باورهاتون کار کنید به دست میاد.

  دوم اینکه کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی هارو اکر رو بخونید
  این کتاب دیدگاه کاملا قابل درک و اجرایی رو برای بازسازی باورها در هر حوزه ای مخصوصا ثروت توضیح میده
  در پناه لطف حق شاد باشید

 37. مرتضی اشکان گفته:

  سلام.اینکه باور یک دروغه را اصلا باور ندارم.کسی که قصد روشن کردن آتش رو داره دیوانه که نیست بدون چوب سراغ آتش روشن کردن برود.پس وقتی به باور برسد چاره ای جز تامین اطلاعات ندارد.این مطلب که باور دروغ است فقط تبلیغی است که ذهنها از اساتید موفقیت دیگر منحرف شود وبه سمت ماهان تیموری بیاد.همه چیز به باور بستگی دارد و این باور است که هر نوع موفقیتی رو تضمین میکنه.حتی ماهان تیموری هم باور داره که باور دروغ نیست.

 38. امیر رضازاده گفته:

  سلام و تشکر
  شناخت و تعریف هر شخصی از قانون جذب متفاوته
  از منظری که بنده قانون جذب رو شناختم احساس میکنم شما هنوز در قید باورهای محدود کننده هستید
  باور یعنی تمرکز برای رسید به نتایج عالی و یعنی ایمان و اینکه هدف مشخص شده و من واقعا قصد موفقیت دارم
  پس از اینکه ایمان و باور شخص ایجاد شد به سمت هوش مالی که برای آن موفقیت نیاز دارد هدایت میشود .
  و قبل از محکم سازی باورها تلاشهای دیگر و هوش مالی بیهوده ست
  دقیقا مثل اینهمه دکتر و مهندس تحصیل کرده که بیکارند و هدف مشخص و باور قوی ندارند.
  یکی از باورهای محدود کننده در سخنان شما این بود که برای موفقیت ، نیاز به هوش مالی را لازم میدانید و
  و حقیقت اینگونه نیست.
  اگر شخصی باور داشته باشد بدون کار کردن و یا مثلا با یک ساعت کار در روز به درآمد مورد نیازش خواهد رسید واقعا این امر محقق خواهد شد.
  در واقع ، شخص ، کار اصلی را با تغییر باورش که کاری عظیم است انجام میدهد.
  اگر باور داشته باشیم ، تا کار نکنیم و زحمت نکشیم و هوش مالی نداشته باشیم پیشرفتی نخواهیم داشت .همین امر هم محقق خواهد شد و رسیدن به ثروت را برای خودمان شرطی و محدود کرده ایم .
  تغییر باور و ایمان آوردن بزرگترین و سنگین ترین کاریست که هر کس میتواند انجام دهد . همانطور که در احادیث هم اشاره شده
  یک ساعت فکر کردن از هفتاد سال عبادت بر تر است .
  موید و منصور باشید
  صلی الله علی محمد وال محمد

 39. دروغی بنام باور!جالبه
  هر انسانی که کمی فکر کنه متوجه میشه باور همه چیزه ولی هیچی نیست! آره جمله خنده داریه ولی دوستان واقعا همینطوریه.یه مثال ساده میزنم تا عمق مطلب بهتر جا بیفته.
  شما فردا صبح امتحان فیزیک دارید و تا الان که ساعت ۲ ظهره هیچی نخوندید و به شما میگن اگه روی باورهاتون کار کنید امتحان فردا رو حتی میتونید ۲۰ بشید! و هرچقدر باورتون نسبت به نمره ۲۰ قوی تر باشه شما به نمره ۲۰ نزدیک تر میشید!
  دوستان این جمله به خودی خود کاملا درسته.ولی اگه فردا فقط با همین اوضاع برید سر جلسه امتحان احتمال گرفتن نمره ۰ بسیار بیشتره از ۲۰! همه شما هم دلیلشو میدونید.
  دوستان شما زمانی میتونید ادعا کنید که باور کردید نمره ۲۰ که به سمت نمره ۲۰ حرکت کنید ،تلاش کنید براش، تمرین حل کنید، نمونه سوال حل کنید،باوری که شمارو به انجام کاری حرکت نده اصلا باوری صورت نگرفته! شما توهم داشتید نه باور!
  دوستان به قرآن اگه رجوع کنید می بینید اکثر جاهایی که گفته شده ایمان بعدش گفته شده عمل!
  خب ایمان و باوری که شمارو به عمل منجر نکنه که اصلا ایمان نیست! توهمه.
  به نظر من تمام استادای موفقیت دارن یه چیزو میگن در مورد باور به شرطی که باور ، شما رو به سمت عمل هدایت کنه.
  اگر فکر میکنید باور و ایمان دارید ولی هنوز دارید درجا میزنید شک نکنید باورتون به عمل منجر نشده!
  درپناه حضرت حق تعالی موفق و موید باشید

 40. محمد خزاییلی گفته:

  با سلام خدمت استاد عزیزم با توجه به اینکه من از طریق تلگرام با شما در ارتباط بودم اما متاسفانه نتیجه نگرفتم و هر دفعه که خواستم تو کلاساتون شرکت کنم نشده ی چنتا شماره تماس بود که هر چی سعی کردم که با اون شماره ها باشما تماس بگیرم نشد و کسای دیگه جواب دادن و حتی جواب درستی به من داده نشد متاسفانه الان کار از کار گذشته و من تغریبا ورشکست شدم و دارم تمام چیزهاییو که تو مدت زمان ۱۰ساله و خرد خرد بدست آوردم رو از دست بدم و حتی دیگه هیچ پولی حتی برای خرید مواد غذایی برای خونه هم ندارم و تازه الان کلیپ باور شمارو دیدم نمیدونم که کجای راه رو اشتباه رفتم اما رفتم اما با همه این شرایط خودم رو بدبخت نمیدونم و میدونم که شاید روزی دوباره بتونم و از شرایط الانم عبور کنم دوست ندارم زیاد وقتتونو بگیرم اما صمیمانه از شما میخوام که کمکم کنین اگه میتونین با اینهمه مشغله کاری در پایان میتونم ازتون ممنون باشم و برای شما و تمامی همکارانتون از صمیم قلب آرزوی سلامتی وخوشبختی کنم من هیچ شماره تماسی از شما ندارم که بتونم با شما تماس بگیرم اما این شماره تماس منه اگه دیدید و تماس گرفتین خیلی ممنون میشم۰۹۱۶۲۸۵۵۹۷۸

 41. صادق غفاری گفته:

  مثل همیشه عالی، راهکارها هم معلوم که از روی تجربه هستند و کار ساز، درود بر شما

 42. نیما کیا گفته:

  من با تغییر باور هام به خیلی از نتایج رسیدم و اصلا هم ربطی به اطلاعات نداشت . این اطلاعاتی که شما میگین خودش یه باور محدود کنندس . برید توی این زمینه تحقیق کنید و بعد محتوا تولید کنید .

  • صابر خلیلی گفته:

   سلام دوست عزیز
   باور و اطلاعات در کنار هم میتونه موفقیت رو رقم بزنه ، گفته شما درسته با تغییر باور تغییرات زیادی در زندگی میشه ایجاد کرد ، ولی در کنارش داشتن اطلاعات ضروری است

 43. aram گفته:

  سلام فایل دروغی به نام باور باز نمیشه دوبار دانلود کردم از حالت زیپ خارج نمیشه ارور میده

تا کنون 51 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
شهریور ۲۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

اشتباه مالی کسب و کارها (اینفوگرافیک)

ساعت ۱۰:۲۸ ق.ظ

حافظه کوتاه مدت چیست؟

ساعت ۹:۳۳ ق.ظ

بازاریابی با سایت راهی به سوی قله ثروت

ساعت ۷:۴۹ ق.ظ

دروغی به نام باور ؟

شهریور ۲۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

چگونه زندگیمان را شفا دهیم؟

ساعت ۱۰:۵۰ ق.ظ

تسلط بر پراکندگی ذهن

ساعت ۱۰:۰۴ ق.ظ

حافظه مغز یادگیری بزرگترین ابزار آموزشی ما

شهریور ۲۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ

مارک کابن زندگینامه

ساعت ۹:۳۱ ق.ظ

طلائی ترین نکات برای خلق موفقیت و رشد فردی

شهریور ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۰۰ ب.ظ

ویژگی های یک لندینگ پیج مناسب چیست ؟

ساعت ۸:۲۳ ب.ظ

اشتباهات مالی رایج و نحوه اجتناب از آن‌ها

ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ

کسب درآمد از تلگرام

ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

۳ روش از بهترین تکنیک های مذاکره

شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۲:۵۱ ب.ظ

چگونه در کمتر از ۴ ماه درآمد خود را۲تا۹ برابر افزایش دهیم

شهریور ۱۹, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

پرزنت دیگران دغدغه اصلی بازاریابان

شهریور ۱۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۰ ق.ظ

بهترین راه های تبلیغات رایگان

ساعت ۹:۴۶ ق.ظ

حرکات سر در زبان بدن

شهریور ۱۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۰ ب.ظ

منظور و هدف از زندگی شما چیست؟

ساعت ۵:۰۱ ب.ظ

اعتماد به نفس بیش از اندازه می‌تواند دردسرساز شود!

ساعت ۹:۱۰ ق.ظ

هشت راهکار برای افزایش درامد

ساعت ۸:۱۱ ق.ظ

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای

شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۷ ق.ظ

تبلیغات تاکسی ، تبلیغاتی متحرک

ساعت ۸:۴۳ ق.ظ

با پوستر تبلیغاتی ، چشم نواز شوید

ساعت ۳:۲۱ ق.ظ

انواع هدف و راه های رسیدن به آن ها

ساعت ۲:۳۱ ق.ظ

هدف گذاری موثرترین راه افزایش انگیزه