دروغی به نام باور ؟

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (57 votes, average: 3٫84 out of 5)
person ماهان تیموری access_time شهریور ۲۸, ۱۳۹۶ comment ۶۴ دیدگاه
زمان تقریبی مطالعه این مقاله حدود 6 دقیقه میباشد.

سلام دوستان عزیزم امیدوارم هر جای ایران که هستید سالم، سلامت و پر انرژی باشید. امروز میخوام راجع به موضوع مهمی باهاتون صحبت کنم؛ دروغی به نام باور.

دروغی به نام باور پرده از کار خیلی از سخنرانان انگیزشی برمیداره و ماهیت اصلی این کار رو روشن میکنه. اما قبل از اون میخوام خبر خوبی بهتون بدم. خبری بسیار خوشحال کننده. امروز دروه هوش مالی آماده شده و من از این بابت بسیار خوشحالم. دو سال تمام به همراه دوتا از همکارانم خانم قزلباش و خانم صاحبدل به سختی روی این دوره کار کردیم و بالاخره این دوره رو تموم کردیم .

من بسیار از همکارانم تشکر میکنم که تو این زمینه خیلی به بنده کمک کردن و گاهی روزها ۱۴ ساعت کار میکردیم تا این آموزش بسته بشه. و خبر خوشحال کننده بعدی که بهتون میدم اینه که اطلاعات این دوره تماما جمع آوری شده و ما این دوره رو در اردیبهشت ۹۶ عرضه میکنیم.

دروغی به نام باور

 

 

اما موضوعی که قراره راجبش صحبت کنیم، عنوانش دروغی به نام باوره. این موضوع که توو کشور ما جدیداً خیلی باب شده که متاسفانه بسیاری از سخنرانان ما روش تاکید دارن اینه که با تغییر باور شما ثروتمند میشید. همه میان به افراد انگیزه میدن، باورهاشون رو تغییر میدن ولی چون اطلاعاتی نمیدن ، افراد افسرده میشن. 

دوستان من به شما میگم با تغییر باور شما رفتارتون عوض میشه، اما وقتی که باورهاتون عوض بشه اینکه نتیجه بگیرید تضمینی نیست. اطلاعات خوب به همراه تغییر باورها برای شما نتیجه ساز خواهد بود. برای شما پول رو خلق خواهد کرد.

کسب اطلاعات مالی

خیلیا فکر میکنن دارن تو روشنایی حرکت می‌کنند ولی اینطور نیست. اونا مثل این میمونه که یک پروژکتور رو سرشون گرفتن و دارن در تاریکی حرکت میکنند. باورها موضوع مهمیه ولی مهمتر از اون داشتن اطلاعاته. اگر کسانی را سراغ دارید که به این شکل حرکت می‌کنند دوست دارم این مطلب به دست آن‌‌ها نیز برسد تا بدانند، در مسیری اشتباه حرکت می‌کنند. باور‌ها موضوع بسیار مهمی هستند، اما مهم‌‌تر از آن‌ها اطلاعات مالی است.

نقش تغییر باورها

باورها برای شروع لازمه باید ابتدا فیلتر‌های ذهنی و محدودیت های ذهنی خودمون رو برداریم. فرض کنید یک مدیر باور نداره که تبلیغات واسه کارش جواب میده، حال باید باور پیدا کنه، حالاکه باور پیدا کرده باید اطلاعات داشته باشه که کجا و چطور تبلیغ کنه، والا باز شکست میخوره. باورها خیلی مهمه و به ما کمک میکنه اقدام کنیم و از خود رفتار نشون بدیم، ولی برای نشان دادن رفتار باید اطلاعات داشته باشیم.

زندگی من صرفا از آموزش نیست

 

 

من زمانیکه وارد عرصه آموزش شدم، فقیر نبودم. با بهترین پول و ماشین اومدم، بهترین دفتر رو گرفتم. من مثل خیلی از افراد نیستم که بگویم از این کار پولدار شدم بلکه من در این زمینه سرمایه‌گذاری کردم و من زندگیم رو روی آموزش نساختم. من به دلیل علاقه به حوزه آموزش در این زمینه فعالیت میکنم و مثل خیلی از افراد نبودم که فقط از آموزش دارن پول درمیارن. من یکسال طول کشید که فقط تیمم را ببندم و خدا را شکر افرادی که در تیم حضور دارند بسیار با انگیزه، با اطلاعات و سختکوش هستند. برخی از این افراد ۱۴- ۱۵ ساعت در شبانه روز کار میکنند فقط به این دلیل که بتوانند اطلاعات خوبی را ایجاد کرده و به مردم کمک کنند.

نتیجه بهتر و تصمیم‌گیری بهتر

همین سرمایه‌گذاری را که تیم آموزشی ماهان تیموری بر روی قسمت تولید محتوا کرده است میتوانستیم روی تبلیغات صرف کنیم و بسیار بیشتر از الان معروف شویم، اما خدا را شکر می‌کنم که چیز‌هایی مانند شهرت و معروفیت را که تا الان به دست آورده‌ایم، لطف خود مردم بوده است و خودشان ما را معرفی کرده‌اند.

من دوره هوش مالی رو واسه نتیجه بهتر و تصمیم‌گیری بهتر برای شما آماده کردم و اینکه یاد بگیرید که چطور پول در بیاورید. هوش مالی موضوعی متفاوت و گسترده است و ما روی هوش مالی کودکان هم داریم کار می‌کنیم.

هوش مالی و تغییر باور

 

 

هوش مالی یعنی اطلاعاتی که یک مدیر باید داشته باشد با اطلاعات یک کارمند که با اطلاعات یک خانم خانه‌دار متفاوت است اما اساتید دیگه میان میگن :مدیر ، کارمند، خانه دار اگه میخواین موفق بشین باورهاتون رو تغییر بدین. دروغی به نام باور رو گسترش میدن، این درست نیست باورها ریشه کاره. باور یه چیز کلیه ولی واسه موفقیت مدیر ، کارمند و خانم خونه دار هرکدوم راه متفاوت خودش رو داره که ما در هوش مالی به طور کامل اون رو توضیح میدیم.  من توصیه میکنم هرکسی دوره کسب ثروت و آرامش رو ندیده حتما تهیه کنه و باورهای خودشون رو عوض کنه، سپس من آموزش های لازم رو در اختیارتون قرار میدم.

 

ثروت و موفقیت

کسانی که در تاریکی حرکت می‌کنند و فکر می‌کنند که تنها با تغییر با‌ور‌ها میتوانید به ثروت و موفقیت برسید باید بدانید که این طرز فکر‌شان درست نیست چرا که موفقیت به صورت آسانسوری به دست نمی‌آید و موفقیت احتیاج به دوره زمانی و صرف انرژی دارد. من خودم بیزینس کرده‌ام و کسب و کار راه انداخته‌ام و سختی‌های کار را درک می‌کنم. مثل خیلی از افراد نیستم که بیزنسشان آموزش می‌باشد. امروزه افراد زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند اما مشخص نیست این افراد خودشان آیا در زمینه ثزوتمند شدن موفق بوده‌اند که حالا می‌خواهند این موارد را به دیگران آموزش دهند.

انرژی و انگیزه

دوست دارم هوشیار باشید. خیلیا دارن تو حوزه آموزش درآمد کسب می‌کنن و فقط دارن مردم رو به سمت گمراهی میکشن. همه دوست دارن موفق بشن و این زمانی میسر میشه که شما اطلاعات داشته باشید.  این افراد فقط به مردم انرژی میدهند اما آموزش‌های آن‌ها به پولدار شدن منتهی نمی‌شود چرا که اطلاعات لازم را ندارند. زمانی که بر روی باورهای خود کار می‌کنید انرژی و انگیزه می‌گیرید اما در قدم بعد نیاز به اطلاعات لازم دارید. پس به هوش مالی نیاز خواهید داشت. سعی کنید هوش مالی خود را افزایش دهید. به تمام افرادی که دوست دارن به موفقیت برسن قول میدم ، من به همراه تیم آموزشی ماهان تیموری که در حال حاضر ۷ نفر در حوزه تولید محتوا هستیم، شما رو به تمام خواسته هاتون میرسونیم و این زمانی اتفاق میافته که شما اطلاعات داشته باشید.

مثالی از باور و اطلاعات

 

 

فکر مثل یک جرقه میمونه و حاصل جرقه باور آتش جرقه رو ایجاد میکنه . اطلاعات چوب این باوره و حال شما هی جرقه بزنید ولی وقتی چوبی نداشته باشی چیو میخوای آتیش بزنی.

 قسمت اصلی باورها زمانی اینجاد میشه که شما رفتار کنید و در راستای رفتارهاتون باید اطلاعات داشته باشید. اطلاعات شما کمک میکنه که بهترین نتیجه رو خلق کنید و ما به دنبال نتیجه ایم. عزیزان من، مسائل کاری رو باورهای شما حل نمیکنه اطلاعات شما حل میکنه.

یادمون باشه باورها خیلی مهمه ولی باورها همه چیز نیست و این یک دروغه.

هوش مالی و باورها

باید اطلاعات داشته باشی تا با باوری که ایجاد کرده ای اون اطلاعات رو اجرایی کنه. ما ابتدا باید باورهای خودمون رو اصلاح کنیم و به هرکسی که دروه کسب ثروت و آرامش رو ندیده توصیه میکنم که حتما ببینه و باورهاشو تغییر بده. رویا پردازی نکنید، من باورم درست شده دیگه موفق میشم. عزیزان من، شما به اطلاعات نیاز دارید و تا اطلاعات درست نداشته باشید موفق نمیشید. هوش مالی خودتون رو افزایش بدید. ترکیب هوش مالی و باورها برای شما خلق پول میکنه، ثروت رو به همراه میاره براتون .

مسیر درست

دوستان هدف ما صرفا کسب درآمد نیست. اگه من به درآمد فکر میکردم اون هزینه ای که دارم صرف این آموزش ها میکنم رو صرف تبلیغات میکردم و الان خیلی موفق تر بودم. ما به نتیجه فکر میکنیم و نتیجه عدده. اون عدد حساب بانکی شماست، تعداد سندهایی که دارید؛ درآمدی که دارید؛ زمانی که عدد یک برای شما تبدیل به دو شد بدان که باور‌ها در حال نتیجه دادن است در غیر این صورت بدان که مسیر را اشتباه میروی. لطفاً ادامه نده ببین کجای کار ایراد دارد. من در طول کار به مشکلات زیادی برخوردم و مسائل مالی را درک میکنم.

 

افزایش هوش مالی

 

 

اگر باور داشته باشید اقدام می‌کنید اما مسائل شما را اطلاعات شما حل خواهد کرد. برای مثال یک کارمند باور دارد که باید محیط کارمندی خود را رها کرده و به سمت تبدیل شدن به یک مدیر حرکت کند، اما اگر اطلاعات لازم را نداشته باشد چگونه میتواند بر ترسش غلبه کرده و از آن محیط کارمندی خارج شود.

من به همه می‌گویم باور‌هها خیلی مهم هستند اما همه چیز نیستند. شما اول باید بر روی باورها کار کنید اما بعد از آن باید اطلاعات داشته باشید. از شما می‌خواهم این مطلب را چند بار ببینید. هر بار که آن را ببینید و مطالعه کنید یک چیز جدید متوجه می‌شوید. هوش مالی خود را افزایش دهید.

نتیجه گیری

ترکیب هوش مالی و کار کردن بر روی باورها نتیجه‌اش برای شما خلق پول، درآمد بالاتر و خدمتگذاری بهتر در جامعه خواهد بود. پس بهتر است به خودمان دروغ نگوییم که تنها عامل موفقیت باور است.

هوش مالی برای هر فردی متفاوت است و من در دوره هوش مالی این را گفته‌ام که چگونه می‌توانیم درآمد خود را بالا ببریم. باورها یک چیز کلی است اما من به شما اطلاعاتی را که لازم دارید ارائه می‌دهم. به شما قول می‌دهم که هوش مالی یک تحول بسیار عالی را در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.

من به همراه تیم آموزشی ماهان تیموری بهتون قول میدم کنارتون هستیم و بهتون راهکار میدیم که نتیجه بگیرید و به هرچیزی که لیاقتشو دارید برسید.

تا کنون 64 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
 1. محمد امین صادقی گفت:

  سلام استاد عزیز
  کلییتون رو دیشب دیدم و از همون موقع تا صبح به این فکر میکردم که من چکار دارم میکنم
  آیا در روشنایی هستم یا….
  من کارمند هستم از زمانی که پکیج کسب ثروت شما دیدم برای خودم در تایم آزادم کاری رو شروع کردم نزدیک به شش ماه گذشته و خداروشکر راضی هستم ولی قانع نیستم
  به همه ی توصیه های شما گوش دادم دادم در حال حاضر درآمد کار آزادم نسبت به کارمندیم دو برابر شده با اینکه زمان کمتری میزارم البته این را هم بگم که همسر عزیزم من در کنار من همه جوره حمایتم میکنه تا استاد من سه ماه بعد از شروع کزدن کارم تا به امروز درجا زدم همه ی تمرینات رو انجام دادم و میدم بعضی روزها از ته دل خداروشکر میکنم که خیلی اتفاقی با شما آشنا شدم ولی بعضی از روزها ناشکری میکنم که مثلا چرا امروز مثل دیروز فلان قدر کاسبی نکردیم همسر همیشه میگه خداروشکر کن باورها د رزندگی من تاثیر داشت چون من را از کند و بلندم کرد وامروز دوست دارم از اینجایی که رسیدم خیلی بیشتر رشد کنم چند روزی بود که فروشم خیلی عالی بود و جان ریحانم هر کس دیگه غیر از شما بود نمی تونس من رو بیدار نگه داره حالا که فکر میکنم من در تاریکی هستم با اینکه شرایطم خیلی عالی تر شده ولی فکر میکنم در تاریکی هستم چون فکر میکردم دوباره این باورهای من هست که مشتری میاره مثال تبلیغ شما به من این درک را دادد که می تونم با یه برنامه ریزی عالی برای عید حتی بالاترین درآمد زندگیم را داشته باشم استاد خیلی دوست دارم از نزدیک شما را ببینم و ای کاش که من در تهران بودم و می تونستم شما را زیارت کنم اگر امروز تونستم بخاطر اطلاعات و تلنگرهای شما بوده میخوام که همیشه در کنارمون بمونید بعضی وقتها از حرفاتون مسائلی را متوجه میشم که واقعا چند ساعتی میرم تو شوک ممنونم از انرژیتون و دلی صحبت کردنتون بهتون قول میدم قول میدم ان قدر موفق شم که آوازش به گوش شما برسه و اون موقع یادم نمیره که کی الهه ی شانس من بود سال دیگه از این کار میام بیرون و برای همیشه برای خودم کار میکنم نه برای دولت نه برای هیچ احدی دوستت دارم

  • قلی پور گفت:

   سلام ببخشید کار دومی که راه اندازی کردید چی بود؟ فقط با دیدن پکیج کسب ثروت به این نتیجه رسیدید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 2. خیلی از اساتید هستند که در این حوزه آموزش میدهند و با توجه به جوی که به افراد میدن ، و راه حل و اطلاعاتی در این حوزه نمیدن ، افراد انگیزشون از بین میره ، من به شخصه از افرادی هستم که دیگه به این سخنرانان انگیزشی اعتقادی ندارم. از بس دیدم هی میگن باور هی میگن موفقیت ، آره من خودم خیلی انگیزه دارم و چون راهی رو نمیدونم این باورهای بیخودی به دردم نمیخوره، ولی خیلی خوبه از وقتی که با کانال شما آشنا شدم و درکنارش کلیپ ها و فوت کوزه گیری شما رو دیدم . میبینم که شما دارین سبکی جدید از آموزش رو ارائه میدید. من کاری ندارم که شما درآمدتون از این راهه یا نیست، چیزیکه مهمه اینه که من دارم آموزش میبینم و انگیزه خالی نیست، اینکه من دارم راهکار میبینم و این برای من ارزشمنده ممنونم از تیم آموزشیتون. ممنونم از اینکه وقت میذارید تا به افراد آموزش بدید.

  • ابراهیم مرادبیگی گفت:

   آقای حسینی نظر خودمو میگم باورها بیخودی نیستن ولی همه چی هم نیستن
   تا باور نداشته باشی به چیزی چه موفقیت چه ثروتمند شدن چه مثلا نامبروان شدن در کسب و کار خودت در دنیا امکان قرار گرفتن در اون مدار رو نداری یادمه توی کلاسهای کسب ثروت و آرامش با آموزشی که استاد داشتن همه در مدار ثروتمند شدن قرار گرفتیم یعنی همه پذیرفته بودیم که می تونیم ثروتمند بشیم و اتفاقا و فرصت هایی هم پیش میومد صحبت های دیشب استاد یه تلنگر بود چقدر از هم دوره ای هام بودن که بعد از کلاسا در جلسات پشتیبانی چون استاد پشتیبانی می کردن میگفتن نمی تونیم از فرصت هایی که پیش اومده خوب استفاده کنیم و از دست میدیم استفاده کردن فرصت ها مهارته نه باور نه نگرش نه ذهنیت درسته اینا مهمن ولی همه چی نیستن هوش مالی موضوع خیلی کاربردیه امیدوارم و مطمئنم به همه مون کمک میکنه

 3. سینا رامسری گفت:

  درود و خدا قوت به شما و تیم پر تلاشتون
  صحبتهاتونو گوش کردم و کاملا تاییدش میکنم
  هر کمکی از من بر میومد برای پیشرفت کارتون در خدمتم
  با هم و در کنار برای دنیایی بهتر از دیروز

 4. محسن گفت:

  همه ی اینها رو که گفتی باوره.کی میتونی اطلاعات خوب بگیری ؟زمانیکه باورات درست بشه.هنوز راجع به باورا چیزی میدونی؟چون نتیجه گرفتم دارم میگم.نگاهی به سایت رقیب داشته باش.البته اگر شما رقیب به حساب بیایید

  • ابراهیم مرادبیگی گفت:

   منم از تغییر باورهام نتیجه گرفتم ولی همه چی در کسب و کار باور نیست ده درصد باور نود درصد عملکرد درست و به موقع و هوشمندانه اس
   وقتی مشتریم کم میشه نباید بشینم روی باورام کار کنم که مشتری زیاده پول راحت در میاد بازار خراب نیست و… باید دنبال چاره باشم مثلا چند ماه پیش برای خودم این مشکل پیش اومد با یه طرح دوباره مشتریامو زیاد کردم
   من که مشتاقم بیشتر بدونم از دوره ی هوش مالی چون فکر می کنم خیلی کاربردیه

 5. محمد ق گفت:

  با سلام و خدا قوت خدمت تیم آموزی ماهان تیموری

  با اینکه تیتر مطلب یه خرده غلط انداز بود اما صحبتهای داخل ویدیو نشون میده هنوز خیلیا در تب و تاب مستند راز باقی موندن. میشه این انسان ها رو تک بُعدی دونست اما واقعیت اینکه که تقویت باور و برداشتن محدودیت های ذهنی در کنار انرژی مثبتی که ما میتونیم به جهان هدیه بدیم میتونه فرصت هارا به ما نشون بده و انگیزه را به انسان هدیه کنه، بعد از اون هم رفتار و حرکت در کنار کسب اطلاعات بوسیله هدف گذاری آغاز میشه.
  من توصیه میکنم کتابهای برایان تریسی را حتما مطالعه کنید. این آدم فوق العادست
  کتاب تغییر بزرگ و اثر مرکب دارن هاردی را مطالعه کنید.
  دارن هاردی صراحتا اعلام میکنه شما نیاز به حرکت و شروع دارید و نباید لحظه ای وقت تلف بشه.

 6. کاظم ریحانی گفت:

  سلام خدمت استاد عزیز و همکاران پرتلاششون و از اینکه اینقدر با انگیزه برای ساختن ایرانی ثروتمند تلاش میکنید
  خیلی سپاسگزارم ازتون بابت این بحث بسیار عالی و به موقع چون بیشتر اساتید در مورد بحث باورها صحبت میکردن و من همیشه دنبال این مبحث هوش مالی که از در سایت شما و از مطالب شما یاد گرفته بودم و توضیحات خیلی نبود میگشتم ک از ی جایی یا شخصی یاد بگیرم ولی منبعی پیدا نکردم و…من هم دقیقا کلی انگیزه داشتم و منتظر معجزه بودم ک اتفاقی بیفته و یه خلا رو این وسط همیشه احساس میکردم ک اون هم امروز جوابش رو گرفتم اطلاعات مالی ممنون بی صبرانه منتظرم ک این محصول ارزشمند رو ببینم

 7. Esmaeel212 گفت:

  باسلام ودرودخدمت شمااستادعزیزوگروه فوق العاده تون
  سخنی که از دل برآید لاجرم بردل نشیند
  بسیار عالی بود وجای بسی تعقل دارد .
  خداروشکربابت وجود چنین عزیزانی درمملکت که سبب بالارفتن آگاهی کسانی که قدم در راه موفقیت می گذارند

 8. علی حق پناه گفت:

  سلام به تیم زحمت کش و پر تلاش ماهان تیموری خدا قوت که با انگیزه و اطلاعات خوبتون راهنما ما شدید واقعا که امثال شما کم پیدا میشه .فقط استاد اگه ممکنه در کارهایی که شما در راس اون هستید و نیاز به سرمایه گزار هست عمومی اعلام کنید تا افراد بتونن سرمایه گزاری کنن با مشخصات کامل. سپاسگزارم از شما

 9. علی مسکنی گفت:

  واقعا و حقیقتا احساس آقای تیموری رو درک کردم و منقلب شدم.کاملا هم موافقم باور ها پایه ی کار است و اطلاعات در مورد روش کار قدم بعدی است که بسیار مهم است.

 10. amir گفت:

  حال من رو بد کردی… برای شروع هر کاری نیاز به باور هست تا به ما انرژی بده که اطلاعات کسب کنیم… من موفق میشم با تلاش و هوشمندانه کار کردن

مشاهده همه دیدگاه ها
تا کنون 64 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
آذر ۱, ۱۳۹۶
ساعت ۱:۰۷ ق.ظ

این ۲۰ قانون چک را اگر ندانیم چه می شود؟

آبان ۳۰, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۳۱ ب.ظ

آموزش اصل حیاتی موفقیت در کسب و کار و زندگی

ساعت ۲:۵۰ ب.ظ

چگونه در عرض ۳ سال میلیاردر شدم

ساعت ۱۰:۴۵ ق.ظ

نقش خانواده ها در افزایش هوش مالی فرزندان خود

ساعت ۹:۱۴ ق.ظ

مصاحبه با برندگان چالش ۲۰۰ میلیونی

ساعت ۱:۰۲ ق.ظ

اصول چک که از آنها بی خبریم!

آبان ۲۹, ۱۳۹۶
ساعت ۷:۳۸ ب.ظ

مدیر موفق و چگونگی رفتار با کارمندان در جهت سودآوری بیشتر

ساعت ۱:۰۶ ق.ظ

چند رسانه تبلیغاتی را می شناسید؟

آبان ۲۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۵ ق.ظ

بایدها و نباید های شراکت در کسب و کار

آبان ۲۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۲:۲۲ ب.ظ

بازخورد مستند کارآفرین ۱۵ ساله

ساعت ۱۰:۴۱ ق.ظ

گرفتن سود بانکی، منفعت یا خطر

آبان ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۵:۲۰ ب.ظ

مستند کارآفرین ۱۵ ساله

ساعت ۱۱:۳۸ ق.ظ

جنجال آموزش در مسیر کسب ثروت

ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ

تئوری بز و تبلیغات در پیشرفت کسب و کار

آبان ۲۴, ۱۳۹۶
ساعت ۷:۳۲ ب.ظ

کسب و کار فوتبالیست های موفق دنیا

آبان ۲۳, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۵ ق.ظ

غلبه شعار بر شعور

ساعت ۱:۰۰ ق.ظ

۵ راهکار افزایش درآمد برای هوشیاران مالی

ساعت ۱۲:۴۷ ق.ظ

۲۰ هنری که در دنیا بیشترین درآمدزایی را دارند

آبان ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۰۷ ق.ظ

راهکارهای خودباوری ، فردایت را بساز

ساعت ۱۲:۰۳ ق.ظ

تکنیک های افزایش فروش را از استاد ماهان تیموری بیاموزید

آبان ۲۱, ۱۳۹۶
ساعت ۸:۵۱ ب.ظ

رازهای نهان وب سایت علی بابا در بازارهای جهانی

ساعت ۱۲:۳۵ ق.ظ

طرح کسب و کار یا همان بیزینس پلن را چگونه تهیه کنیم؟

آبان ۲۰, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۷ ق.ظ

روش های جدید تبلیغاتی شرکت گوگل

آبان ۱۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۲۰ ق.ظ

تاثیر آموزش‌های تیم ماهان تیموری بر موفقیت کسب و کار

آبان ۱۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۶ ق.ظ

کسب و کارهای زود بازده سال ۲۰۱۷