درآمدم ۱۰ میلیون شده(کار خدا بود که با شما آشنا شدم)

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
person yasser access_time مهر ۲۵, ۱۳۹۶ comment بدون دیدگاه

امروز به گفتگو با  جوانی می پردازیم که بعد از شرکت در دوره هوش مالی به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کرد. این جوان می گوید: درآمدم ۱۰ میلیون شده(کار خدا بود که با شما آشنا شدم) این تنها یکی از نتایج شرکت کنندگان در دوره هوش مالی می باشد.

 

معرفی

سوال: لطفا خودتون رو معرفی کنید

اشکان مولایی زاده: سلام، من اشکان مولایی زاده هستم. ۲۵ سالمه متولد ۷۱، عمران خوندم. یه هفته دیگه هم سربازیم تموم میشه

سوال: بچه کجایی؟

اشکان مولایی زاده: من بچه خمینی شهر اصفهانم

نحوه آشنایی با تیم آموزشی ماهان تیموری

سوال: چطور با مجموعه ی ما آشنا شدید؟

اشکان مولایی زاده: حدودا چهار پنج سال پیش بود که یه اس ام اس رو گوشیم اومد با این عنوان که اگه می خواهید ثروتمند شوید با استاد ماهان تیموری همراه شوید. من به جلسه تون اومدم توی تالار فرشچیان اصفهان. اصلا هم باهاتون آشنایی نداشتم. یادمه شما بین انبوه جمعیت اومدین و صحبت کردین و از سراتویی که خریدین گفتین.

دستمو بالا گرفتم و پرسیدم این سراتویی که میگید الان کجاس؟ حتی می خواستم یه سری سوال عوامانه بپرسم که شما اگه واقعا خودتون استادید و راه ثروتمند شدن رو بلدید چرا خودتون پولدار نشدید. دستمو که بالا گرفتم گفتید آخر جلسه سوالامو بپرسم که آخر جلسه نشد و بعد جلسه هم نتونستم پیداتون کنم و از شرکت کننده ها می شنیدم که باید توی دوره شرکت کنیم.

قیمت دوره نمیدونم چقدر بود ولی وضعیتم جوری نبود که بتونم هزینه دوره رو تامین کنم.چون دانشجو دانشگاه آزاد بودم و باید شهریه پرداخت می کردم و تو یه سوپرماکتی شاگرد بودم و هرچی در می آوردم می رفت بابت شهریه دانشگاه. از اون روز گذشت و گذشت تا این که توی کانال تلگرامی تون عضو شدم و بعد از اون پکیج هوش مالی اومد و سری اولش هم بود.

شرکت در دوره هوش مالی

سوال:چند وقت پیش؟ دوره ی اول بود که شرکت کردید؟

اشکان مولایی زاده: دوره اولم نتونستم شرکت کنم. قیمت دوره یک میلیون و پونصد هزار تومن بود. با خودم گفتم یک و پونصد؟ بعد آف بهش خورد ولی بازم پول تو حسابم نبود که بخرم. گذشت و با خودم گفتم حالا تو فرصت بعدی حتما پکیج هوش مالی رو بخرم. البته اینم بگم که از ویدیوهای رایگان توی کانالتون استفاده می کردم. تو همین شرایط اومدم با ۱۵ میلیون پس اندازی که با کار کردن از ۱۵ سالگیم داشتم و البته با وام جانبازی ای که روی ۱۵ تومن گرفتم یه خونه  خریدم و خونه رو رهن دادم به مستاجر. حالا من خونه داشتم ماشین هم داشتم اما یه ریال پول نداشتم که بدم بنزین و بریزم تو باک ماشین.

بعد یه مدت که تونستم رهن رو به اجاره تبدیل کنم اجاره رو از مستاجر می گرفتم و قسط وام رو باهاش پرداخت می کردم. تا این که وقتی از پکیج هوش مالی استفاده می کردم اومدم و یه ریسک بزرگ کردم. یه ریسک که واقعا تو زندگیم شگفت انگیز شد. شما باعث شدید که من بزرگترین ریسک زندگیم رو انجام بدم. انگار یه غول جادو از چراغ بیرون اومد و از من پرسید که می خوای پولدار بشی و من گفتم آره. این ریسک زمانی بود که پکیج شمارو گوش می کردم

سوال: کی پکیج رو خریدین؟

اشکان مولایی زاده: روزی که خونه م رو فروختم و زدم تو کار ماشین. وقتی خونه رو فروختم و با چک خریدار رفتم خونه و بابام چک رو توی دستم دید.

بهم گفت یه موقع نری این پولو خراب کنی و خودتو بدبخت کنی، هر کاری خواستی بکنی حتما قبلش با من مشورت کن، برو یه زمینی چیزی باهاش بخر. بابام که بیرون رفت، سریع رفتم تو ایران خودرو و یه ماشین ثبت نام کردم.

سه چهار میلیونی برام باقی موند.نمیدونم انگار کار خدا بود که همون موقع پکیج شما آف خورد و من بلافاصله پکیجتون رو خریدم. اگه پکیج شما نبود من این پتانسیل رو داشتم که برم و همه ی حواله های ماشینی که گرفته بودم رو برم پس بگیرم. چون اگه خودم این کارو نمی کردم بابام می رفت این کارو می کرد.این بود که پای تصمیمم وایسادم و انگار از زمین و زمان برام بارید

افزایش درآمد

سوال: درآمدت چقدر بود و الان چقدر شده؟

اشکان مولایی زاده:درآمدم صفر بود و الان درآمدم ۱۰ میلیون شده. من کارم جوریه که ممکنه تو سه ماه ۱۵ میلیون سود داشته باشم و مثلا روی هر ماشینی ۵ میلیون برام بیفته. من می نشستم تو خونه و حواله می نوشتم و در واقع پولم داشت برام کار می کرد و این بود که مثلا اگه می خواستم برم خواستگاری و از شغلم می پرسیدند چیزی نداشتم که بگم. از پکیج هوش مالی یاد گرفتم که چطور تبلیغ کنم و تیلیغ و تبلیغ نویسی رو یاد گرفتم و کانال تلگرام راه انداختم. اومدم یه سایت مولاخودرو راه انداختم بعد اومدم و کلی هزینه کردم تا مخاطبهام و ممبر هام رو زیاد کنم.

تو همین حین یکی از دوستام که توی شرکت نیسان استخدام شده بود تشکلیات و کار من رو نشون رئیسشون داد و رئیسشون خیلی از کار من و تبلیغات وسیعی که انجام داده بودم خوششون اومد. از من دعوت به همکاری کردند. مشغول شدم. صبح تا ظهر سر خدمت سربازی بودم و ظهر تا شب هم می رفتم شرکت نیسان.

سوال: الان یعنی هم یه جایی کارمندی و هم بیزینس آزاد خودت رو داری؟

اشکان مولایی زاده:الان توی شرکت کار می کنم.با درآمد دو میلیون البته چون پاره وقت هستم. وقتی فول تایم بشم حقوقم ۳ میلیون میشه و درآمد ۷ میلیونی از یه جای دیگه. یعنی از خودم یه شخص دیگه ساختم که برام پول می سازه.

معرفی تیم آموزشی ماهان تیموری به دیگران

سوال: تا حالا شده که ما رو به کسی معرفی کنید؟

اشکان مولایی زاده: بله به هزاران نفر

جذاب ترین قسمت دوره هوش مالی

سوال: کدوم قسمت از هوش مالی خیلی براتون جذاب بود؟

اشکان مولایی زاده: اون قسمت که می گفتید کدوم کسب و کار با چه قیمتی رو میشه راه انداخت

سوال: چند تا از تکنیک های توی دوره رو به نظرت تونستی استفاده کنی؟

اشکان مولایی زاده: همه شونو، من شب وقتی به خونه برمی گردم هدفونامو می زنم و فقط پکیج هوش مالی رو چندین و چندبار گوش میدم.حتی یه موقع هایی که دوستام پیشم هستن و من به پکیج گوش میدم اونها هم مشتاقانه گوش میدن و می پرسن استاد تیموری کیه و سایتش چیه و خلاصه از استاد تیموری می پرسن

پیام به کاربران

سوال: چه پیامی به کاربرهای کانال و وبسایت ما میدید؟

اشکان مولایی زاده: ببینید الان جامعه ی ما طوریه که اکثر افراد توی لحظه زندگی می کنن. خیلی از جوونا اگه ده هزار تومن پول توی جیبشون باشه عین ده هزار تومن رو خرج می کنن. شاید بگیم که کار نیست اما به نظر من کار دولتی نیست ولی کارای دیگه هست.فقط باید یک سال زحمت بکشید و وقت بگذاریدکه بتونید خودتون رو پیدا کنید و ببینید استعداد و عشقتون توی چیه. برید توی اون کار و انقدر تحقیق بکنید و با یه سرمایه کم شروع کنید تا به موفقیت برسین

سوال: نظرتون درباره هوش مالی چیه؟

اشکان مولایی زاده: هوش مالی فوق العاده بود

 

 

 

 

 

هنوز دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است. اولین نفری باشید که دیدگاهی میگذارد
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
مهر ۲۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۳۹ ق.ظ

۲۰ شغل به عنوان شغل دوم و بهترین ها برای افزایش درآمد

ساعت ۱:۰۵ ق.ظ

موانعی که بر سر راه پیشرفت شما قرار دارد را میشناسید؟

مهر ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ

اشتباه نکن، راه پولدار شدن اینجاست

ساعت ۱۰:۴۶ ق.ظ

درآمدم ۵ برابر شده

ساعت ۷:۰۵ ق.ظ

درآمدم بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون شده

ساعت ۷:۰۲ ق.ظ

توی ۲ ماه درآمدم ۲۰ میلیون بیشتر شده (یه سوپرمن میشم)

ساعت ۷:۰۰ ق.ظ

درآمدم ۱۰ میلیون شده(کار خدا بود که با شما آشنا شدم)

مهر ۲۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱:۴۲ ب.ظ

درآمدم ۲ برابر شده

ساعت ۱۱:۴۶ ق.ظ

اصول هفتگانه موفقیت استیو جابز

ساعت ۱:۰۶ ق.ظ

در چه جایگاهی از هرم هوش مالی قرار دارید؟

مهر ۲۳, ۱۳۹۶
ساعت ۶:۳۱ ب.ظ

افراد ثروتمند چگونه فکر و رفتار می کنند

ساعت ۱:۱۱ ب.ظ

تا ۳ سال دیگه درآمدم ۱۰۰ برابر میشه

ساعت ۱۱:۲۳ ق.ظ

راز ۱۰۰ میلیون اولی که به دست آوردم

ساعت ۱:۰۲ ق.ظ

باورها چراغ راه شما به سوی موفقیت است

مهر ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۸ ق.ظ

ثروت ترامپ از کجاست؟

مهر ۱۹, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

۸ گام مرموز تا رسیدن به موفقیت در کسب و کار

مهر ۱۸, ۱۳۹۶
ساعت ۳:۳۰ ب.ظ

تو یه ماه به درآمد ۲ میلیونی رسیدم

ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

۳۰ میلیون به درآمدم اضافه شده

ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

راه های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام )

ساعت ۱۰:۳۵ ق.ظ

درآمدم بیشتر شده و تا چند ماه آینده خیلی بیشتر از این هم میشه

ساعت ۹:۱۴ ق.ظ

درآمدم ۱۰ میلیون شده (شما پیامبر نیستید ولی پیغام آورید)

مهر ۱۷, ۱۳۹۶
ساعت ۶:۲۸ ب.ظ

راز رسیدن به درآمد ۵۰ میلیون تومانی(حتما ببنید)

ساعت ۳:۰۹ ب.ظ

درآمدم دو برابر حقوق کارمندیم شده

ساعت ۱۰:۴۳ ق.ظ

چیزهایی که انسان های موفق هر روز به خود می گویند

مهر ۱۶, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۵۴ ب.ظ

کسب و کارهایی با سرمایه اندک