باعرض پوزش تصویر رشد مالی با ایده های کار آفرینی با مشکل مواجه است

رشد مالی با ایده های کار آفرینی

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
person سینا کنعانیان access_time آبان ۱, ۱۳۹۵ comment بدون دیدگاه

رشد مالی با ایده های کار آفرینی

دوستان شما مقاله رشد مالی با ایده های کار آفرینی را مشاهده میکنید;این ایده های حاصل ساعت ها تفکر یکی از اعضای خلاق تیم آموزشی ماهان تیموری است .

امیدوارم آنها را مورد استفاده قرار دهید.

۱٫پارک خصوصی (۲/۴/۹۴)

این نوع پارک هم جنبه فرهنگی دارد و در راستای رسالت اجتماعی یک سازمان می تواند باشد و هم جنبه تبلیغاتی دارد بدین صورت که:

یک سازمان یا شرکت معتبر که از نظر مالی قوی است تکه زمینی را در جایی مناسب خریداری کرده و آن را تبدیل به پارک می کند و امکانات تفریحی در آن نصب می کند. با توجه به اینکه ; در صورتیکه پارک در جای مناسبی باشد خانواده های زیادی در ساعات مختلف می توانند در آن حضور داشته باشند از این رو با توجه به فضایی که آن پارک دارد و میزان جمعیتی که در آن رفت و آمد دارند آن سازمان از این موقعیت استفاده کرده و محصولات یا خدمات خود را در این پارک تبلیغ می کند و هم کار فرهنگی و اجتماعی انجام می دهد.

 

۲٫سایت تغییر شغل (۴/۴/۹۴)

هر روزه در گوشه و کنار شهر ، پشت ویترین مغازه ها ; روی کاغذ این عبارت را در بعضی جاها می بینیم که نوشته اند به علت تغییر شغل نصف قیمت یا به قیمت خرید یا چیزی مشابه اینها; این سایت فقط تبلیغات برای اینگونه مغازه ها می باشد که با ذکر آدرس و شماره مغازه و مختصری در مورد اقلام اجناس ، افراد با مراجعه به آن می توانند اجناسی با قیمت مناسب تهیه کنند. این سیستم می تواند بوسیله نرم افزار انجام شود.

 

 

۳٫سایت خاطرات (۶/۴/۹۴)

در این سایت که به چندین زبان دنیا می باشد; هر کسی با توجه به دامنه ای که برای مدتی محدود اجاره کرده است هر عکس یا فیلمی از خود و خانواده خود یا هر چیز دیگر را در آن آپلود می کند و می تواند آنها را با دیگران در صورت دلخواه اشتراک بگذارد. با رمز ورود وارد سایت شده و هر موقع که بخواهد می تواند عکس ها را ببیند یا به دیگران نشان دهد. این سایت می تواند بصورت نرم افزار موبایل باشد.

 

۴٫شبکه گسترده ارتباطات بانکی یکسان (شابی) (۱۴/۴/۹۴)

ما در هر بار کارت به کارت کردن یا انتقال از طریق اینترنت ; مبلغی را به عنوان کارمزد پرداخت می کنیم;در صورتی کارمزد کم نمی شود که ۳ عامل شامل کارت ، باجه و کارت مقصد یکسان باشد.

این سیستم چیزی شبیه به سیستم شتاب می باشد با این تفاوت که در این سیستم همه بانک های عضو شتاب ; عضو شبکه ای هستند که در صورت عضویت بانک کاربران در آن ; بابت کارمزد هزینه ای پرداخت نمی شود; این سیستم دارای سطوح مختلفی برای کاربران می باشد که هر سطح دارای بسته هاس پیشنهادی است که با توجه به آن ; می تواندد طبق محدودیتی که دارند تعداد دفعاتی خاص ; تا مبلغی خاص ، انتقل های بین بانکی انجام شود; در نهایت هزینه دریافت شده بین بانک ها با توجه به میزان تراکنش هایشان تقسیم می شود.

 

 

۵٫سایت معاوضه (۱۴/۴/۹۴)

در گذشته معاملات بصورت پایاپای یا کالا به کالا انجام میشد. در حال حاضر در دنیای امروز کسانی هستند که چیزی دارند که میخواهند با چیزی دیگر معاوضه کنند و نیز به آن بیشتر از چیزی که دارند احتیاج دارند و یا حتی حاضرند بابت آن مبلغی را سر بدهند.

این سایت فقط در زمینه معاوضه می باشد. معاوضه هر چیزی با هر چیزی دیگر که می تواند خانه ، زمین ، خودرو ، کارخانه و هر چیزی که قابل معاوضه باشد.

این سایت یک واسطه بین دو معاوضه کننده می باشد.

 

۶٫استخر مخصوص کودکان (۱۶/۴/۹۴)

این استخر ، تخصصی برای کودکان است. در آن وسایل مختلف بازی برای بچه ها به شکل های مختلف است و حتی وسایلی شبیه بزرگسالان نیز وجود دارد ولی در ابعاد کوچکتر و مناسب از نظر ایمنی برای کودکان می باشد.

به دلیل اینکه این طرح در ایران می باشد به دو قسمت دخترانه و پسرانه تقسیم شده است; دخترها با مادرانشان و پسرها با پدرانشان می باشند.

در این استخر مربی های مختلف وجود دارند که با کمال میل به بچه ها شنا یاد می دهند و نیز نکات ایمنی در شنا و در حوادث را آموزش می دهند; این استخر سرپوشیده می باشد. دارای تیم پزشکی همیشه حاضر می باشد; دارای مجموعه غذایی می باشد.

*این استخر دارای محدودیت سنی برای بچه ها می باشد.

۷٫سایت فروش اشیائ لوکس (۲۲/۴/۹۴)

این سایت فقط در زمینه اشیائ لوکس و تزئینی از جمله مجسمه ; ظروف ، دکوری و … می باشد. ثبت سفارش بصورت آنلاین انجام می شود; در سایت مشخصات کامل از جمله طول و عرض و ارتفاع و جنس و … درج می شود.

 

۸٫تولید شکلات تلخ سالم (۲۴/۴/۹۴)

بهترین نوع شکلات که سالم ترین آن است شکلات تلخ می باشد و بدترین آن ; شکلات شیری (سفید) می باشد. شکلات ; هر چه تلخ تر باشد سالم تر است.

دلیل شیرین بودن شکلات های سفید ; چربی و مواد افزودنی که برای سلامت مضر است می باشد. برند های داخلی به دلیل نداشتن تکنولوژی قادر به ساخت این نوع شکلات نیستند.

 

۹٫بسته بندی حاوی آلبالو (۲۵/۴/۹۴)

از جمله موارد استفاده از آلبالو در موارد زیر می باشد:

یک. آلبالو پلو

دو. آلبالو خشکه

سه. دسر

چهار. تزئین

پنج. چائی

برای م.ارد بالا از آلبالوی بدون هسته باید استفاده کرد; این کار می تواند توسط دستگاههای صنعتی انجام شود و سپس بسته بندی شود; بسته به نوع کاربرد آن بعدا می تواند افزودنی داشته باشد مثل نمک البته با توجه به نظر مشتری

طی تحقیقات به عمل آمده از چند فروشگاه زنجیره ای ; همچین محصولی در بازار وجود ندارد. در حال حاضر استفاده از محصولات آماده و نیمه آماده رو به افزایش است و می تواند بازار خوبی داشته باشد از این جهت که این محصول برای موارد مختلفی می تواند استفاده شود و فقط یک کاربرد ندارد; این محصول بدون هسته ، آماده محسوب می شود.

 

۱۰٫لیف یکبار مصرف مخصوص مسافرت (۲۵/۴/۹۴)

این لیف از جنسی نزدیک به دستمال کاغذی ولی با مقاومت بیشتر ساخته شده است تا یکبار مصرف بودن آن حفظ شود; شکل آن بصورت لیف یک تکه می باشد ولی دست در سمت پشت آن در جایی که شبیه دست می باشد فرو می رود; بر روی آن برجستگی هایی وجود دارد تا پاک کنندگی بیشتری داشته باشد. می تواند در ۲ یا ۳ سایز بسته به اندازه دست برای کودکان تا بزرگسالان باشد; در بسته بندی ۱۰ تایی می باشد. جنس آن دوستدار محیط زیست می باشد.

 

ایده پرداز : محمد محمدی

با عرض پوزش تصویر فایل دانلود درست بارگذاری نشده است

 

تیم آموزشی ماهان تیموری ارائه دهنده

آموزشهای کسب و کار ،مدیریت ،کسب و کار اینترنتی

 

آموزش ۷ جلسه ای زیر را از دست ندهید:

 

با عرض پوزش در بارگیری مشکلی رخ داده است.

 

هنوز دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است. اولین نفری باشید که دیدگاهی میگذارد
ارسال دیدگاه
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
مهر ۳۰, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۱۲ ب.ظ

از نیاز امنیتی افراد چگونه میتوان پول ساخت؟

ساعت ۱:۵۹ ب.ظ

با هوش مالی سریع تر برانید

ساعت ۱:۱۵ ق.ظ

چگونه از نیاز فیزیولوژیک افراد درآمدزایی کنیم؟

مهر ۲۹, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۲۱ ب.ظ

۱۰ نکته طلایی راجع به پول که همه باید بدانند

ساعت ۱۱:۰۹ ق.ظ

علم بهتر است یا ثروت؟

مهر ۲۶, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۳۹ ق.ظ

۲۰ شغل به عنوان شغل دوم و بهترین ها برای افزایش درآمد

ساعت ۱:۰۵ ق.ظ

موانعی که بر سر راه پیشرفت شما قرار دارد را میشناسید؟

مهر ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۴۰ ق.ظ

اشتباه نکن، راه پولدار شدن اینجاست

ساعت ۱۰:۴۶ ق.ظ

درآمدم ۵ برابر شده

ساعت ۷:۰۵ ق.ظ

درآمدم بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون شده

ساعت ۷:۰۲ ق.ظ

توی ۲ ماه درآمدم ۲۰ میلیون بیشتر شده (یه سوپرمن میشم)

ساعت ۷:۰۰ ق.ظ

درآمدم ۱۰ میلیون شده(کار خدا بود که با شما آشنا شدم)

مهر ۲۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱:۴۲ ب.ظ

درآمدم ۲ برابر شده

ساعت ۱۱:۴۶ ق.ظ

اصول هفتگانه موفقیت استیو جابز

ساعت ۱:۰۶ ق.ظ

در چه جایگاهی از هرم هوش مالی قرار دارید؟

مهر ۲۳, ۱۳۹۶
ساعت ۶:۳۱ ب.ظ

افراد ثروتمند چگونه فکر و رفتار می کنند

ساعت ۱:۱۱ ب.ظ

تا ۳ سال دیگه درآمدم ۱۰۰ برابر میشه

ساعت ۱۱:۲۳ ق.ظ

راز ۱۰۰ میلیون اولی که به دست آوردم

ساعت ۱:۰۲ ق.ظ

باورها چراغ راه شما به سوی موفقیت است

مهر ۲۲, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۱۸ ق.ظ

ثروت ترامپ از کجاست؟

مهر ۱۹, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

۸ گام مرموز تا رسیدن به موفقیت در کسب و کار

مهر ۱۸, ۱۳۹۶
ساعت ۳:۳۰ ب.ظ

تو یه ماه به درآمد ۲ میلیونی رسیدم

ساعت ۱۲:۱۸ ب.ظ

۳۰ میلیون به درآمدم اضافه شده

ساعت ۱۱:۱۵ ق.ظ

راه های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی (اینستاگرام، تلگرام )

ساعت ۱۰:۳۵ ق.ظ

درآمدم بیشتر شده و تا چند ماه آینده خیلی بیشتر از این هم میشه