بهترین راه های تبلیغات در تلگرام

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 votes, average: 3٫25 out of 5)
person سینا کنعانیان access_time شهریور ۷, ۱۳۹۵ comment ۲ دیدگاه
زمان تقریبی مطالعه این مقاله حدود 6 دقیقه میباشد.

خیلی از افراد در مورد تبلیغات در تلگرام و چگونگی بازخوردش سوال میپرسند،باید بگم که این تبلیغ بسیار تاثیرگذاراست ما در این مقاله شما را بهتر راهنمایی میکنیم پس تا آخر مقاله با ما باشید.

چرا تبلیغات در تلگرام

 

 

تبلیغات در تلگرام به گونه ایست که کاربران تنها با کلیک روی تبلیغ شما به وبسایت شما یا به کانال تلگرامتان هدایت شوند. بعد از کوچ دسته جمعی کاربران وایبر و واتس آپ به  تلگرام و به خاطر امنیت و سرعت بالای آن و بعد از نامحدود کردن کانال های تلگرام شاهد هزاران کانال در موضوعات مختلف در ایران هستیم. و همانطور که میدانید کشور ما بیشتر آمار استفاده از تلگرام رو داره و بیش از ۳۰ میلیون نفر از تلگرام استفاده میکنند.

تبلیغات موثر

 

 

تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که که در طول روز بسیاری از ما به کانالهای مختلفی سر میزنیم. خواندن مطالب مختلف در کانالهای تلگرامی به بخشی از زندگی ایرانیان تبدیل شده است بنابراین تلگرام میتواند یک فرصت طلایی برای کسب و کارها باشد که بتواند خود را بهترین شکل معرفی کنند و با این کار باعث افزایش درآمد خود بشوند. شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید چیزی در حدود ۱۷۰ هزار کانال تلگرامی ایرانی وجود دارد. این بدان معنی است که که تلگرام یک فضای بسیار مناسب برای قرار دادن تبلیغات میباشد.

این روش نسبت به روشهای تبلیغاتی سنتی هزینه بسیار کمتری دارد و به همین جهت یک کسب و کار جدید نیز که بودجه کافی برای تبلیغات سنتی ندارد، میتواند از این فرصت نهایت استفاده را ببرد. اگر تبلیغی که شما در فضای تلگرام منتشر میکنید به اندازه کافی جذاب باشد مخاطبان را وادارد میکند که آن را پیگیری کنند و در این حالت شما به هدف خود خواهید رسید. در ادامه این متن روشهای رایج تبلیغات در تلگرام را توضیح داده ایم و در ادامه نیز چند توصیه برای افرادی که تصمیم میگرند از تبلیغات تلگرامی استفاده کنند ارائه شده است.

 

روشهای متنوع تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام به روشهای متنوعی انجام میشود که به صورت موردی به این روشها میپردازیم اما لازم است که همیشه به این نکته توجه کنید که همه روشهای تبلیغات در تلگرام نمیتواند برای شما مفید واقع شود و برخی از انها ممکن است تنها باعث هدر رفتن پول و زمان شما شوند. پس اولین گام برای تبلیغات تلگرامی این است که شما از روشهای مفید استفاده کنید تا بتوانید از وقت و هزینه ای که صرف میکنید نتیجه دلخواه را کسب کنید.

استفاده از افراد تاثیرگذار برای تبلیغات

 

این مطلب را حتما بخوانید :  بهترین فنون تلقین به نفس

 

در همین ابتدا باید بگوییم که این روش برای کسب و کارهایی مفید است که بتوانند هزینه بالای آن را تامین کنند چرا که این روش دارای هزینه نسبتا بالایی برای شما خواهد بود. این روش بدین صورت است که شما از افرادی که در فکر مردم تاثیرگذار هستند استفاده میکنید و تبلیغات خود را انجام میدهید. این فرد میتواند یک خواننده، ورزشکار و یا یک فرد عادی باشد که مردم او را میشناسند و دوست دارند.

در شبکه های اجتماعی افرادی هستند که طرفداران زیادی دارند شما میتوانید از این افراد بخواهید که کسب و کار شما را تبلیغ کنند و البته برای این کار معولاً باید هزینه زیادی را پرداخت کنید اما در نقطه مقابل با انجام این کار میتوانید نتایج خیلی خوبی را نیز بگیرید. افراد مطرح زیادی هستند که کانال تلگرامی دارند و زمانی که این افراد کسب و کار شما را به دیگران معرفی کنند تاثیر بسیار خوبی بر روی مخاطبان خواهد گذاشت. این روش را میتوان پر هزینه ترین روش تبلیغات در تلگرام دانست که مناسب برندهای با سابقه است که بتوانند از پس هزینه های ان بر بیایند.

تبلیغات به صورت بازدیدی

این روش را میتوان یکی از رایجترین و مطمعن ترین انواع روشهای تبلیغات در تلگرام دانست. زمانی که شما از این روش استفاده میکنید با توجه به بازدیدی که ازتبلیغات شما میشود هزینه ای را پرداخت خواهید کرد. شما میتوانید تعداد بازدیدی را که برای تبلیغات خود در نظر گرفته اید را از قبل هماهنگ کنید و تنها هزینه تعداد بازدیدهایی را بپردازید که خودتان انتخاب کرده اید. اگر میخواهید با استفاده از این روش بازدهی بیشتری به دست بیاورید بهتر است تبلیغات خود را در کانالهای مرتبط منتشر کنید.

تبلیغات ساعتی و ثابت تلگرام

 

 

در این روش شما مبلغ مشخصی را به صاحبان کانالها و یا مجری تبلیغاتی خود پرداخت میکنید و تبلیغات شما برای مدت زمان مشخصی در کانالهای تلگرامی منتشر خواهند شد. زمانی که شما از این روش استفاده میکنید دیگر درگیر تعداد ممبرها و تعداد بازدیدها نخواهید شد. اگر میخواهید از این روش برای تبلیغات تلگرامی خود استفاده کنید باید به شما بگوییم که باید زمان مناسبی را برای انتشار تبلیغات خود انتخاب کنید.

برای مثال فرض کنید شما تصمیم گرفتید که تبلیغات شما برای مدت زمان ۱۲ ساعت در تلگرام منتشر شود پس باید تصمیم بگیرید که چه زمانی در طول شبانه روز برای انتشار تبلیغات شما مناسبتر است. تعداد اعضای کانال، موضوع کانال و همچنین میزان هدفمند بودن تبلیغات شما از جمله عواملی است که در میزان هزینه های شما برای استفاده از این روش تبلیغات تلگرامی تاثیرگذار خواهند بود.

افزایش اعضای کانال

 

این مطلب را حتما بخوانید :  بهترین نکات برای آموزش کسب‌ و کار

یکی از روشهایی که متداول شده است اما ما استفاده از آن را به هیچ وجه به شما توصیه نمیکنیم این است که شما در قبال پرداخت پول تعدادی اعضا را به کانال خود اضافه میکنید. این روش بازده خاصی برای شما به همراه نخواهد داشت و تنها باعث اتلاف بودجه تبلیغاتی شما خواهد شد. زیرا اعضای اضافه شده اگر واقعی هم باشند به احتمال زیاد به مطالب و محتوای کانال شما علاقه و ارتباطی ندارند پس در نتیجه با کانال شما تعاملی نیز برقرار نخواهند کرد. زمانی که شما از این روش استفاده میکنید تنها چیزی که عایدتان میشود یک عدد است که در واقع هیچ سودی برای شما به همراه نخواهد داشت.

تبلیغات در تلگرام با استفاده از روش کلیکی

 

 

روش بعدی که میخواهیم به آن بپردازیم تبلیغات کلیکی در تلگرام است که توسط سامانه های تبلیغات در تلگرام اجرا میشود. با استفاده از این روش شما قادر هستید که بر اساس قیمت هر کلیک بودجه تبلیغاتی خود را تعیین کنید و میتوانید موضوع کانالهایی که دوست دارید تبلیغات شما در آنجا به نمایش در بیایند را نیز مشخص کنید. استفاده از این روش به شما این امکان را میدهد که تها بابت کلیکهایی که بر روی تبلیغات و لینک های شما میشود هزینه ای را بپردازید. مزیت استفاده از این روش این است که میتواند بازدهی تبلیغات تلگرامی شما را افزایش دهد.

البته در هنگام استفاده از این روش باید به این موضوع دقت کنید که سامانه تبلیغ کننده ای که شما از ان استفاده میکنید نظارت مناسبی بر روی کانالهای خود داشته باشد چرا که در غیر این صورت ممکن است تعداد زیادی کلیکهای غیر واقعی بر روی لینک تبلیغ شما صورت بگیرد.

توصیه های مهم

 

این مطلب را حتما بخوانید :  تبلیغات در هواپیما ، پرواز را تجربه کنید

تبلیغات در تلگرام

 

 اگر صاحب کسب و کار هستید حتما یک کانال با محتوای خوب و تاثیر گذار در تلگرام راه اندازی کنید; تبلیغات خودتان را درگروه ها و سوپر گروه ها انتشار کنید ،حتما بازخورد مثبتی در کسب و کارتان میگیرید، مخصوصا در حال حاضر که بیشتر افراد در این شبکه ها در حال جستو جو و فعالیت هستند .

بر خلاف تبلیغات سنتی همچون تبلیغات در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری; در اینجا لازم نیست از کاربران انتظار داشته باشید که بعد از دیدن تبلیغ شما، نشانی وب سایت یا شماره‌‌ی تلفن شما را به خاطر بسپارند. شما می‌توانید تبلیغات در تلگرام  را طوری طراحی کنید; که کاربران تنها با یک کلیک  روی تبلیغ شما به وبسایت شما یا به کانال تلگرامتان هدایت شوند یا با شماره‌ی تلفنی که مد نظر شماست، تماس بگیرند.

همچنین می‌توانید کاربر را به طور مستقیم به صفحه‌ی اینستاگرام خود که تبلیغات در اینستاگرام می باشد یا صفحه‌ی برنامه‌ی خود در کافه‌ بازار یا اپ‌ استور; آگهی خود در دیوار، آلبوم موسیقی خود در بیپ‌ تونز و مانند آن هدایت کنید.

محتوای یک کانال خوب

 

 

با ارسال هدفمند تبلیغات در تلگرام می توانید مشتریان کسب و کار خود تان را پیدا کنید و افزایش درآمد  داشته باشید.اگر محتوای کانال شما خوب و تخصصی باشد ; افراد به صورت ناخوداگاه محتوای کانال شما را اشتراک گذاری میکنند وخود به خود باعث تبلیغات رایگان برای شما میشود ; پس باز هم تاکید میکنم ، محتوایی که داخل کانال قرار میدهید را با دقت و به بهترین شکل ممکن قرار دهید.مثالی که در مورد یک کانال خوب میتوانم بزنم کانال گیزمیز است که در ماه حدود ۱۰۰ میلیون تومان درآمد دارد.

نتیجه گیری

پس تلگرام بستر بسیار خوبی برای کسب درآمد و افزایش سرمایه بوده پس از این فرصت استفاده کنید و سریع عمل کنید; مخصوصا در حال حاضر که فضاهای مجازی روز به روز در حال عوض شدن هستند. همین حالا دوستانی که احساس میکنید به این مطالب احتیاج دارند رو دعوت کنید تا از آموزشهای ما استفاده کنند و کسب و کار خودشون رو رونق بدهند.

شاد، پیروز و سربلند باشید.

آدرس: تهران، خ ولیعصر، بالاتر از چهار راه ولیعصر، خیابان بزرگمهر، پلاک 42 طبقه 8 (مراجعه فقط با هماهنگی قبلی)

021-66968436 | 021-66968512 | 0910-0100832

  1. تقوی گفت:

    با سلام عرض ادب و احترام اگر که امکانش باشه که در تلگرام تبلیغات کرد و نتیجه خوبی گرفت به نظر من عالیه چطور باید این کارو کرد با تشکر از زحمات شما

  2. تبلیغات در تلگرام گفت:

    سلام
    ما میتونیم در حوضه ی تبلیغات در تلگرام با شما دوستان همکاری کنیم

مشاهده همه دیدگاه ها
تا کنون 2 دیدگاه در این مقاله ثبت شده است.
ارسال دیدگاه

mahan teymouri

بزرگ‌ ترین هدف ما این است تا مردمانی از جنس غیرت و قدرت ایرانی را در اوج قدرت و ثروت ببینیم و برای این هدف با جان و دل تلاش می‌کنیم. ما معتقدیم هیچ ایرانی نباید به خاطر فقر و نداری سرشکستگی را به دوش بکشد چون یک ایرانی باید قدرتمند و ثروتمند باشد. آموزش تمام جنبه‌های موفقیت در کسب‌وکار مهم‌ ترین کار ماست، در همین راستا تلاشمان بر این است تا به‌ روزترین، کاربردی‌ترین و اصولی‌ترین نکات را آموزش دهیم.

ایجاد یک کسب‌وکار حرفه‌ای نیاز به عملکردی اصولی دارد، آگاهی از فوت‌ وفن‌های یک کسب‌ وکار موفق می‌تواند بارها در موفقیت و رشد آن مؤثر باشد ؛ بنابراین می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم که می‌توانید...

مطالعه بیشتر درباره ما

تماس با ما

تهران، خ ولیعصر، بالاتر از چهار راه ولیعصر، خیابان بزرگمهر، پلاک 42 طبقه 8 (مراجعه فقط با هماهنگی قبلی)

021 66968436

021 66968512

021 66968365

09 100 100 832 (فضای مجازی)

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
دی ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۳:۰۳ ب.ظ

۶ دلیلی که باعث شکست ایده های خوب در کسب و کار اینترنتی می‌شود

دی ۲۴, ۱۳۹۶
ساعت ۱۲:۴۵ ب.ظ

۷ روش برای به دست آوردن ایمیل

دی ۲۳, ۱۳۹۶
ساعت ۴:۰۳ ب.ظ

در حال حاضر بهترین سرمایه گذاری چیست؟

دی ۲۰, ۱۳۹۶
ساعت ۱۲:۰۳ ب.ظ

چگونه پس‌انداز کنیم

دی ۱۸, ۱۳۹۶
ساعت ۱۰:۵۵ ب.ظ

هفت راه حل برای سحرخیزی

ساعت ۷:۵۳ ب.ظ

هشدار : راه های نفوذ به تلگرام را ببندید

دی ۱۷, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۰۳ ق.ظ

بازاریابی پیامکی

دی ۱۶, ۱۳۹۶
ساعت ۳:۵۰ ب.ظ

فروش محصول از طریق اینستاگرام

دی ۱۲, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۳۲ ق.ظ

تفاوت زندگی کارمندی با غیر کارمندی

دی ۱۱, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۵۰ ق.ظ

از خودگذشتگی و صبر در کسب و کار اینترنتی

دی ۹, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۱۹ ق.ظ

۱۰ نکته در بازاریابی تلفنی

دی ۶, ۱۳۹۶
ساعت ۹:۴۹ ب.ظ

روش های مدیریتی در گوگل

ساعت ۱۱:۴۶ ق.ظ

افزایش تورم بیشتر است یا درآمد؟

دی ۵, ۱۳۹۶
ساعت ۱۱:۴۷ ق.ظ

چگونه شبکه های اجتماعی باعث رونق کسب و کار ما می شوند ؟

دی ۴, ۱۳۹۶
ساعت ۵:۵۰ ب.ظ

افزایش اعتماد به نفس و خودباوری و تاثیر آن بر موفقیت فردی

ساعت ۱۰:۲۲ ق.ظ

راز یادگیری و تغییر چیست؟

دی ۳, ۱۳۹۶
ساعت ۴:۵۹ ب.ظ

کسب درآمد باورنکردنی با ارزهای دیجیتال

ساعت ۱۱:۵۴ ق.ظ

اقداماتی برای داشتن یک روز کاری خوب

دی ۲, ۱۳۹۶
ساعت ۸:۵۷ ب.ظ

راه های کسب درآمد از بیت کوئین

ساعت ۲:۴۲ ب.ظ

اولین جلسه رسمی تیم ماهان تیموری

آذر ۲۹, ۱۳۹۶
ساعت ۱۲:۲۲ ب.ظ

مصاحبه زنده شبکه دو با ماهان تیموری

ساعت ۷:۵۹ ق.ظ

همه چیز درباره کسب و کارهای خانگی

آذر ۲۶, ۱۳۹۶
ساعت ۲:۳۳ ب.ظ

نکات کلیدی درباره افزایش درآمد تا دو برابر

آذر ۲۵, ۱۳۹۶
ساعت ۵:۲۰ ب.ظ

هشدار، آیا از تاثیرات فضای مجازی بر کیفیت زندگی خود اطلاعی دارید؟

ساعت ۱۲:۴۸ ب.ظ

اطلاعات بسیار مهم و خطرناک در ایران