کتاب پرواز با عقاب ها – راز ثروت سریع ۴

کتاب پرواز با عقاب ها ، باید دست از خاک بازی با اُردک ها برداری. زندگی فرصتی غنیمتی برای رشد کردن و شکوفا شدنِ که نباید به بیهودگی و بی هدفی طی بشه، دوستان و افرادی که ما با اون ها ارتباط داریم، یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین عوامل رشد یا عدم رشد ما محسوب میشن و این عامل زمانی بیشترین اثر رو در روند رشدی افراد میزاره که یک فرد در مسیر موفقیت قرار داره.

زمانی که موفق شدن، بهترین شدن، ثروتمند شدن، در آرامش و آسایش بودن رو انتخاب می کنی، خیلی خیلی بیشتر از یک فرد عادی باید به این نکته توجه کنی. زمانی به درک این موضوع می رسیم که تصمیم گرفتیم در مسیر رسیدن به هدف با سرعت بیشتری قدم برداریم.

ارتباطات

 

 

اگر کمی به گذشته و دستاوردهایی که به دست اُوردی توجه کنی، نتیجه می‌گیری که همراهی یک دوست یا همکار یا به‌طورکلی یک شخص و ارتباط موثر با او باعث این اتفاق خوب بوده.

روانشناسان معتقدن افراد بدون ارتباطات با مرده هیچ فرقی نمی کنن و این یعنی چقدر مهمه که با چه کسانی در ارتباط هستی و زمانت رو با چگونه افرادی می گذرونی؟ حالا فکر کن ببین:

  • با چه کسانی در ارتباط هستی؟
  • آیا این افراد جزء افراد موفق هستن؟
  • آیا برای هرروز خودشون برنامه‌ای دارن؟
  • آیا انسان‌های هدفمندی هستن؟
  • آیا برای بهتر کردن زندگیشون تلاش می کنن؟

کسب موفقیت

 

 

خیلی مهمِ که با چه کسانی در ارتباط هستی، این افراد آینده‌ات رومی سازن. شاید خیلی شنیده باشیم که هم‌نشینی با افراد بزرگ انسان رو بزرگ می کنه و باعث سعادتش میشه و بالعکس نشست‌ و برخاست با افراد نامناسب نیز میتونه انسان رو به بیراهه یا تباهی بکشه.

می خوام این موضوع رو عمیقاً درک کنی که دوستا و افرادی که باهاشون در ارتباط هستی تا چه اندازه می تونن روی روند زندگیت تأثیرگذار باشن. همچنین باید به این نکته هم توجه کنی که ارتباطات رکن اصلی موفقیت در عصر حاضرِ و برای کسب موفقیت‌های بیشتر باید ارتباطات سازنده و مناسبی ایجاد کنی و روی ارتباطات ارزشمند سرمایه‌گذاری کنی.

پیشرفت

 

 

شنیدی میگن: یه دست صدا نداره! این ضرب‌المثل رو زیاد شنیدی اما چقدر تو زندگی روزمره ازش استفاده می‌کنی؟ شما باید برای موفقیت و پیشرفتت همراهانی رو انتخاب کنی که می تونن کمکت کنن. در هر شغل و جایگاهی که هستی فرقی نمی کنه، شما می‌توانی با ایجاد روابط مناسب، روند پیشرفت خودت رو سریع‌تر کنی.با مطالعه ی این کتاب به هر آنچه که باید از یک ارتباط درست و سازنده بدونی، دست پیدا می کنی و حتما در این مسیر سرعت رسیدن به اهدافت بیشتر و بیشتر میشه.

پس با دقت و خط به خط کتاب پرواز با عقاب ها رو با جان و دل بخون و تمرین های ارائه شده رو با دقت انجام بده؛ یادت باشه موفقیت شانسی نیست، یک انتخابه! انتخاب یک مسیر درست و البته افراد درست و کارآمد. پس از همین ابتدا با بالا بردن آگاهی در این زمینه، موفقیت خودت رو تضمین کن.

 

2014 تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت ماهان تیموریمی باشد. پشتیبانی وب سایت توسط : پشتیبان وردپرس

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
هدیه شما، فایل صوتی مصاحبه با آنتنی رابینز
میلیونر خودساخته ای که رازهاش رو با شما به اشتراک میزاره
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.