تست هوش مالی

[mp_row] [mp_span col=”12″] [mp_image id=”3692″ size=”full” link_type=”custom_url” link=”#” target=”false” caption=”false” align=”left” margin=”none,20,none,none”] [/mp_span] [/mp_row] [mp_row] [mp_span col=”8″] [mp_row_inner] [mp_span_inner col=”12″] [mp_heading margin=”none,20,none,none”]

تست هوش مالی

اگر شما جزء افرادی هستید که فکر میکنید از هوش مالی بالایی برخوردار هستید به شما پیشنهاد میکنیم که این آزمون را انجام دهید. این آزمون میتواند وضعیت هوش مالی شما را تعیین کند و به شما بگوید که در چه جایگاهی قرار دارید. همانطور که قبلا گفته شد هوش مالی اهمیت زیادی در ثروتمند شدن افراد دارد. در اینجا آزمونی طراحی کرده ایم که در عین جذابیت میتواند به شما اطلاعات مفیدی در این زمینه ارائه کند.

این آزمون وقت چندانی از شما نمیگیرد اما با انجام Hن میتوانید بفهمید که چه جایگاهی دارید و آیا به اندازه ای که فکر میکنید از هوش مالی بالایی برخوردار هستید یا خیر.  شاید بعد از این آزمون به این فکر بیافتید که برای افزایش هوش مالی خود نیاز است که اقدامات جدی را انجام دهید. مطمعناQ شما هم جزء افرادی هستید که عاشق ثروتمند شدن هستند. پس این آزمون را ازدست ندهید.

[/mp_heading] [/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [mp_row_inner] [mp_span_inner col=”12″] [mp_text]

دراین‌جا می‌خواهیم بدانیم که شما از لحاظ مالی چقدر باهوش و بااستعداد هستید. بهتر است خود را آماده کنید و این آزمون را انجام دهید. نمره‌ای که کسب می‌کنید به شما کمک می‌کند تا بفهمید وضعیت مالی‌تان چگونه است و برای بهترن شدن آن، چه کارهایی را باید انجام دهید، از انجام چه کارهایی دست بکشید و انجام چه کارهایی را ادامه دهید. ماهیت این تست به گونه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا دریابید با این روش زندگی که در پیش گرفته‌اید، آینده‌ مالی‌تان چگونه خواهد بود

طی مطالعه ی صورت گرفته در کشور آمریکا که بروی مدیران شرکتهایی که حداقل ۱۵۰ کارمند داشتند صورت گرفت، نتیجه ای به دور از انتظار و خیره کننده بدست آمد. میانگین نمره ی مدیران این شرکت ها در رابطه با مسائل بنیادی مالی ۳۵% از کل نمره بود.

 

 

آزمون هوش مالی توسط تیم ماهان تیموری و برای تخمین هوش مالی شما طراحی و محاسبه شده است. شما بعد از شرکت در این آزمون قادر خواهید بود توان هوش مالی و همچنین توان میلیاردر شدن خود را بسنجید و از آن به عنوان عامل انگیزشی خود استفاده کنید و برای میلیاردر شدن قدم بردارید.

ما در تیم آموزشی ماهان تیموری بیشتر از سه سال در زمینه ی هوش مالی افراد در ایران تحقیق و بررسی کردیم شما بعد از این تست نسبت به هوش مالی خود بهترین اطلاعات را پیدا میکنید.

 

برای انجام این تست و شرکت در دوره رایگان هوش مالی می توانید فرم کنار را پر کنید

[/mp_text] [/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [mp_row_inner] [mp_span_inner col=”12″] [mp_text] [/mp_text] [/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [/mp_span] [mp_span col=”4″] [mp_embed data=”PHNjcmlwdCBzcmM9Ii8vYXBwLm1haWxlcmxpdGUuY29tL2RhdGEvd2ViZm9ybXMvMTQ1NDU1L3YxajhyMS5qcz92MSIgdHlwZT0idGV4dC9qYXZhc2NyaXB0Ij48L3NjcmlwdD4=” fill_space=”true”] [/mp_span] [/mp_row]

2014 تمام حقوق سایت متعلق به وب سایت ماهان تیموریمی باشد. پشتیبانی وب سایت توسط : پشتیبان وردپرس

ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.
ARE YOU READY? GET IT NOW!
OR SUBSCRIBE WITH
{subscription-facebook}
{subscription-google}
ثبت نام در اولین دوره جامع هوش مالی ایران
telegram
ARE YOU READY? GET IT NOW!
Increase more than 500% of Email Subscribers!
Your Information will never be shared with any third party.